Redakce Choice

Velká nákupní centra Prahy, která stojí za návštěvu. Fotky a recenze turistů

Anonim

S nástupem dlouho očekávané dovolené se každý člověk snaží dostat tam, kde jeho duše bude vyzařovat. Často jsou lidé ztraceni a po dlouhou dobu si nemohou vybrat místo odpočinku. Existuje však originální řešení této otázky, jejíž charakteristickým rysem je spojení příjemného s užitečným. Praha, hlavní město České republiky, je největší metropolí, která každoročně přitahuje stále více turistů z různých zemí. Existují zprávy, že asi 6 000 000 hostů ročně navštíví Prahu. Co je to zvláštní?

Navštivte Prahu - zabijte dva ptáky jedním kamenem

Není žádným tajemstvím, že hlavní město České republiky je bohaté na architektonické a kulturní památky. Kromě toho, krása středověkých ulic a neuvěřitelně magické katedrály umožňuje turistům zapomenout na všechny problémy, protože tyto obrázky je dechberoucí.

V Praze však čekají další překvapení! Většina lidí již ví, že hlavní město České republiky je jedním z nejvýznamnějších nákupních center v moderní Evropě. Nákupní centra Prahy se vyznačují nejširším sortimentem kvalitního zboží, které odpovídá základním parametrům moderní módy. Nakupování v hlavním městě České republiky je nejen praktické a luxusní, ale také velmi pohodlné, protože je zde možnost pohodlného posezení na pohovkách nebo chutného jídla. Je důležité vědět, že Praha má značné množství rozdílů od ostatních měst. Velká nákupní centra organizují dvě diskontní období: letní prodej, ale i zimní sezónu, jejíž začátek je schválen po katolických Vánocích. Turisté mají možnost si koupit nejen teplé oblečení, ale i něco z podzimní kolekce. Letní slevy probíhají od konce června a po celou sezónu. Dále je zde prodej letních a jarních sbírek.

Nákupní centra v Praze jsou velmi velkorysá z hlediska prodeje zboží, protože slevy často dosahují 70%, což není typické pro nákupy ve městech jiných zemí. Samozřejmě, že tato skutečnost potěší lidi a přináší zvláštní chuť k odpočinku, ale stojí za to připomenout jednu nuance: malé velikosti jsou okamžitě vykoupeny, takže je důležité nezmeškat svou šanci. Nákupní centra v Praze se vyznačují recenzemi, které turisté po návštěvě opustí. Jsou samozřejmě pozitivní. Lidé mají rádi nákupní centra diskutovaná níže, protože nabídka produktů v nich je mnohem širší než v různých městech jiných zemí, navíc jsou budovy, kde se prodávají zboží různých firem, velmi atraktivní. Můžete tak kombinovat obchod s potěšením: vychutnat si nádherné obrazy během prohlídky, stejně jako koupit něco pro sebe a svou rodinu. Lidé v hlavním městě České republiky dostávají oblečení, obuv, kosmetiku a parfémy, domácí spotřebiče, potřeby pro domácnost a mnoho dalších věcí, které jim v budoucnu přinášejí velké potěšení, protože jejich kvalita a styl jsou nesrovnatelné!

Bylo vybráno nejlepší nákupní centrum. Praha nikdy nepřestane ohromovat turisty

Hlavní město České republiky, jak bylo uvedeno dříve, dostává přes šest milionů návštěvníků ročně. Každý má tedy osobní názor na město, místní zajímavosti, nákupní možnosti, které nabízejí nákupní centra v Praze. Zpětná vazba od veřejnosti o takovém velmi příznivém. Spousta míst, kde si lidé mohou odpočinout, koupit si různé doplňky a oblečení, si užijí nesmírné popularity. Mnoho dívek obeznámených s nákupy v hlavním městě České republiky může potvrdit, že právě zde najdete šaty, které se dříve objevovaly jen ve snech.

Podle statistik je nejoblíbenější nákupní centrum Chodov (Praha). Jaké jsou jeho výhody? Faktem je, že Chodov má nádhernou polohu (ekologicky čistý areál nedaleko centra), obrovskou plochu (122 000 metrů čtverečních) a neuvěřitelně širokou škálu výrobků. Narodil se v roce 2005 a více než 10 let se těší nejen místním, ale i turistům. Nákupní centra v Praze jsou velmi různorodá, ale na území tohoto komplexu jsou 4 patra, kde je 212 obchodů. Kromě toho si každý může najít pro sebe útulné místo, kde si můžete vychutnat své oblíbené pokrmy. Gurmáni preferují prvotřídní restaurace (na Chodově je jich tři), milovníci rychlého občerstvení půjdou do vhodné restaurace (jich je osm) a ti, kteří nemají dostatek spánku v dopoledních hodinách nebo jsou jen unavení, budou moci běžet do jedné z několika kaváren. Obchodní centrum Chodov (Praha) je skvělou příležitostí pro velký odpočinek jak pro místní obyvatele, tak pro turisty.

Všechno nejlepší z Evropy z Atrium Flora

Nákupní centrum Flora v Praze potěšilo své návštěvníky svým širokým sortimentem produktů a příjemnou atmosférou od roku 2003. Nachází se v okrese Žižkov nad stanicí metra Flora, která vám umožní dostat se tam bez překážek.

Na velké ploše 20.000 m2 se nachází 130 obchodů se stylovými předměty a místy služeb (manikérské salony, prádelny, pobočky bank atd.). Stejně jako mnoho nákupních center v Praze, i zde se nachází suterén, který zahrnuje asi 30 užitečných obchodů pro různé zboží. Nejvýraznější z nich je domovský a domácí obchod s domácími produkty, kde si můžete zakoupit kvalitní pokrmy a dekorativní předměty.

Druhá úroveň má značný počet butiků. Existují značky jako H & M, Baťa a další. Ve třetím patře jsou úzké obchody. Například oficiální Apple v České republice - Qstore. Ve čtvrtém patře je možnost stravovat se v restauracích s rychlým občerstvením a relaxovat při sledování filmu ve městě Cinema City nebo u dětí, což jim umožňuje hrát v dětském koutku s ostatními dětmi.

Tento komplex má velmi pohodlné rozdělení do zón, což umožňuje lidem dokonale se orientovat v terénu a svobodně najít místo, které potřebují. Pokud jde o sortiment a ceny, prodejny jsou umístěny logicky. To je důvod, proč je dokonalá konkurence, která nemůže, ale radovat se kupujícímu, protože výsledkem tohoto jevu jsou různé propagační akce a slevy na produkty.

Nákupní ráj je snadné!

Dalším skvělým místem je nákupní centrum Palladium v ​​Praze, které se nachází na Náměstí republiky. Tato obrovská stavba starobylé architektury, postavená na počátku 19. století, okamžitě přitahuje pozornost turistů svou jedinečností. Proto sem chodí lidé nejen za nákupy, ale i za účelem exkurze. Je důležité poznamenat, že centrum v neděli nefunguje.

Nákupní komplex není považován za nákupní ráj českého hlavního města, protože obsahuje 5 podlaží (včetně podzemí), z nichž všechny jsou vybaveny moderními high-tech mechanismy. Z nestandardních oken, podobných skutečným uměleckým dílům, je velmi těžké odtrhnout oči. Kromě toho mají obrovský přínos, protože mají širokou škálu kvalitních produktů nejznámějších značek. Jedná se především o oblečení a obuv pro lidi různého pohlaví a věku. Za zmínku stojí značky Tom Tailor, Douglas, Marc O´Polo, Levi´s a další.

Každá úroveň "Palladia" jako samostatný svět, není jako ostatní. V přízemí (-2) si můžete koupit různé potravinářské výrobky: od nejobvyklejšího zboží až po nestandardní lahůdky. K dispozici jsou také obchody s oblečením a obuví, ale není jich mnoho, protože za účelem nákupu tohoto zboží musíte jít do další úrovně (-1), kde můžete vidět obrovské množství stylových doplňků, stejně jako najít kvalitní oblečení a obuv. Produkty -1 podlaží jsou ideální pro mladé lidi. Obecně platí, že všechny ostatní úrovně hlavního produktu emitují parfémy, sportovní zboží a samozřejmě oblečení a obuv.

Láska nemá žádné limity, zejména pokud je to láska k nakupování!

Toto je jedinečné město Praha! Nákupní centrum "Černý most" bylo postaveno v březnu 2013 a okamžitě se stalo populárním mezi obyvatelstvem. Hlavní město České republiky má obrovské množství míst pro nakupování, ale tento komplex má vzhledem k nedávnému objevu velmi originální interiér. Centrum Černý Most se nachází na konci stanice metra Černý Most.

Na ploše 82 000 m2 se nachází 169 obchodů, kde jsou zastoupeny nejznámější značky výrobků. Zde si můžete koupit kvalitní oblečení a obuv, sportovní potřeby a potřeby pro domácnost, kosmetiku a parfumerii, stejně jako organizovat nákup produktů v hypermarketu Globus.

Mezi všemi body této obchodní platformy by bylo vhodné upozornit na italský obchod s taškami Carpisa, kde jsou prezentovány nejjasnější modely z minulé sezóny, stejně jako obchod Orsay, který má elegantní dámský oděv. Muži neopustí lhostejné obchody Pierre Cardin a Pietro Filipi, kde jsou předvedeny známé oděvní značky.

Je důležité si uvědomit, že nákupní centrum má mnoho dobrých restaurací a kaváren a také CineStar, kde můžete sledovat premiéry nejzajímavějších filmů v příjemných podmínkách.

Nákupní komplex jako prostředník mezi snem a možností

Proč lidé chodí do zábavních center? Správně Pro odloučení od každodenního života, příjemnou atmosféru a nákup pár stylových věcí, v tomto případě v Praze. “Andel” je nákupní centrum, jehož častí hosté si toho jsou dobře vědomi a často navštěvují perlu centrální části města.

Zajímavé je, že před 16 lety bylo území komplexu průmyslovou zónou. Stalo se však zázrakem: v listopadu 2000 byly dokončeny práce na výstavbě obchodního a kancelářského centra Zlatý anděl na místě průmyslových objektů. Neuvěřitelně talentovaný architekt Francie Jean Nouvel navrhl projekt speciální krásy, který více než tucet let potěší místní i turisty.

Nákupní komplex zahrnuje 6 sektorů, z nichž každá plní určité funkce. První dvě patra obsahují značný počet obchodů, kaváren a restaurací a zábavní multiplex 12 pokojů. Mezera, která začíná od třetího patra a odráží se na sedmém místě, se vyznačuje širokou škálou kanceláří. Horní část budovy je velmi nestandardní, protože je zde bar s otevřenou terasou, kde si lidé mohou odpočinout a nechat se hýčkat svými oblíbenými nápoji.

Praktické ceny jsou jednou ze součástí úspěšného nakupování.

Naproti komplexu Palladium, který byl diskutován výše, je nákupní centrum Kotva. V Praze je známo velké množství podobných struktur, ale toto má nízké cenové rozpětí. Předpokládejme, že uvnitř budovy není tolik brilanci a elegance jako v budově naproti, ale zde je praktičnost, která je důležitá pro mnoho lidí.

Obchody v přízemí mají suvenýry, papírnické zboží, kosmetiku a parfémy, stejně jako další důležité maličkosti. Ve druhém patře si můžete koupit kvalitní oblečení za relativně nízké ceny. Tam jsou položky z Číny, Indie a evropských zemí. Obchody pro děti se nacházejí ve třetím patře. Kromě toho je zde specializované hřiště, kde se děti mohou aktivně uvolnit. Příznivci zdravého životního stylu budou mít rádi ve čtvrtém patře, protože je to místo, kde je fitness centrum populární mezi obyvatelstvem.

Poté, co se můžete dostat do restaurace Terasa-Anker. Toto místo má krásný výhled na město, ale ne moc dobré služby, což je kompenzováno množstvím původních piv.

Underworld - báječný svět dokonalých věcí!

Třípodlažní nákupní centrum Smíchov v Praze se nachází v historickém centru města. V roce 2001 získal komplex své první zákazníky, kteří byli s akcí velmi spokojeni a nakonec se stali stálými zákazníky. V areálu tržiště je 85 000 metrů čtverečních, kde se sbírá 150 obchodů a více než deset butiků známých světových značek.

Víceúrovňové parkování pod centrem má velmi zajímavé podmínky: 3 hodiny parkování jsou zdarma, po kterých stojí hodina 50 Kč. Téměř celé první patro a malá část druhé je obsazena známým hypermarketem Tesco. Kromě toho můžete na úrovni zakoupit kosmetiku a parfémy, stejně jako předměty pro domácnost za rozumné ceny. Ve druhém patře se nachází široký výběr šperků a potřeb pro domácnost, včetně známých značek Zara, Mango, Marks & Spencer a dalších. Zde si můžete koupit věci české produkce. Ve třetím patře je velké množství kaváren a restaurací v různých cenových kategoriích. Lidé tak mají možnost jíst v restauraci s rychlým občerstvením nebo si odpočinout v restauraci Safir. Zde si můžete zahrát bowling na EQUINOXE nebo sledovat dobrý film na CINEMA CITY.

Nejmladší nákupní centrum v hlavním městě České republiky

V roce 2014 otevřelo své obchodní centrum nákupní centrum Praga (Dimitrovgrad). Nový komplex má 3 podlaží, kde můžete nejen nakupovat, ale i zajímavou zábavu. Lidé aktivně nakupují v nákupních centrech oblečení a obuv slavných výrobců, domácích potřeb a domácích spotřebičů, kosmetiky a parfumerie, jakož i různá dětská příslušenství.

Nákupní komplex je velmi bohatý na zábavu pro všechny věkové kategorie. Dospělí potěší posezení v útulné restauraci nebo zařídit sledování filmu v kině, která má dvě místnosti. A pro nejmenší hřiště jsou k dispozici. Také v nákupním centru se konala různá školení a aktivity zábavy. Je důležité poznamenat, že na základě centra vznikl dětský klub „Praha“, který s radostí napomáhá rozvoji dětí.

Co jsou podle turistů nákupní centra Prahy?

Oblečení, obuv, dekorace, hračky pro děti, domácí spotřebiče, doplňky - to je všechno nakupování, pánové! Zbývá jen vybrat si určitá místa, kde je vhodné nakupovat určité věci, protože ne každá země se může pochlubit kvalitou svých výrobků a ne každý má v oknech svých obchodů obrovský sortiment zboží. Ale Praha není ohrožena! Každoročně sem chodí stále více turistů za účelem nakupování, je tak příjemné vrátit se domů nejen v dobré náladě, ale i se zavazadly, které obsahují stylové a kvalitní věci.

Podle recenzí turistů existují tři úrovně obchodů:

  1. Vietnamské bleší trhy, charakterizované množstvím levných věcí z Asie.
  2. Obchody celostátního účelu, kde jsou ceny průměrné, respektive kvalita produktu.
  3. Butiky - drahé obchody známých značek. Pouze podél pařížské ulice je asi 30 elitních obchodů s oblečením (Boss, Burberry, Cartier a další).

Tato divize významně pomáhá turistům usnadnit vyhledávání požadovaných výrobků a zpříjemňuje nakupování.

arrow