Redakce Choice

Tetovací amulety: jejich význam

Anonim

Ve starověku, kromě zvláštních ochranných talismanů, lidé po celém světě používali tetování - oddělení, který, to bylo věřil, nejen chránil nositele před zlým okem a intrikami nepřátel, ale také byl symbolem odvahy nebo zrání, někdy znamení sounáležitosti k určité společenské třídě společnosti .

Tetování této mise by mělo pomoci v životě, chránit před jakýmkoli projevem zla a velkoryse dávat štěstí, lásku, štěstí a zdraví. První ochranná tetování byla objevena ve starověkém Egyptě. Jedna z ženských kněžek bohyně Hathorové jménem Amunet měla na břiše symbol plodnosti, tato informace se dostala k současníkům díky nádherně zachované mumii kněžky.

Význam talisman tetování v moderní realitě

V naší době, tetování kouzla nejsou jen hold módě, ale opravdu věří v jejich výjimečný vliv. Ale mnoho nosičů těchto tetování nemá podezření, jaký vliv může mít zvolený ochránce tetování. Role navíc hraje nejen vybraný symbol, ale také místo, kde se kresba aplikuje, a dokonce i doba aplikace. A jak přesně se projeví vliv opatrovníka, je z velké části nepředvídatelný. Ochrana tetování má vliv na osud svého pána, jediná věc, kterou se nemohou změnit, je povaha člověka, i když jednotlivé rysy osobnosti mohou posílit nebo potlačit. Použití tetování-symbol vypadá jako loterie - to může být velké štěstí, ze kterého člověk může vyhrát, ale může prohrát. Proto má smysl udělat dočasné tetování, aby se cítil jeho vliv a ujistil se, že to bude jen pro dobro.

Je nesmírně důležité pochopit význam symbolu, který se vám líbí, který budete chtít dát na tělo. Správný symbol se jistě stane účinným talismanem ochrany a magnetem pro štěstí, zejména pokud jeho dopravce věří ve svůj magický účinek.

Základní kouzla tetování

V mnoha národech světa je motýl považován za symbol spirituality, znovuzrození. Předpokládá se, že aplikované tetování motýlů zachrání svého majitele před nervovými poruchami a depresí. Had ochrání před pokrytectvím a lžemi, učiní svého nosiče moudřejším. Vynikající ochránce proti zlému oku a poškození bude tetování v podobě fénixe, protože symbolizuje znovuzrození, věčný život. Vlk jistě pomůže najít cestu z obtížné situace, aby přežil zármutek Pokud se philistine snaží dát svému tetování náboženský nebo magický význam, pak můžete použít pasáž, frázi z Bible nebo mantru. Ochranné japonské hieroglyfy, keltské runy, slovanské amulety se v poslední době těšily zvláštní poptávce a popularitě.

Tetování se slovanskými symboly je stejně populární mezi muži i okouzlujícími ženami. Ale stojí za to zvážit, že drtivá většina slovanských amuletových tetování byla aplikována na skryté oblasti těla, které byly pro oči nepřístupné: na uších, v pase a dokonce i na nohou. To naznačuje, že amulet tetování by mělo být skryto před zvědavýma očima. Kromě těchto populárních motivů, exkluzivní autorská tetování jsou také ve velké poptávce, náčrtky, které jsou vytvořeny mistři, kteří mají okultní znalosti a zběhlý v historii a kultuře různých národů. Ale pokud je člověk na ulici veden pouze touhou ozdobit jeho tělo a nevěří v magickou podstatu a sílu tetování talismanu, pak alespoň od hlavy až k patě jsou zdobeny posvátnými symboly - to nepomůže. Bez víry zůstane kresba obyčejným tetováním.

arrow