Redakce Choice

Marella kabáty jsou moderní italské klasiky. Přehled modelů, jak nakupovat

Anonim

Marella je módní oblečení, přijeli k nám z Itálie. Vyznačuje se vysokou kvalitou, elegantním střihem, moderností a stylem. V takovém plášti bude každá žena vypadat luxusní a drahá.

Seznámení se značkou

Samotná společnost je dceřinou společností světově proslulé značky "Max Mara" a byla původně jednou ze sbírek. Ale popularita se ukázala být tak vysoká, že linka získala status nezávislé značky a začala být pravidelně doplňována novými modely a styly. Srst Marella není jediným oblečením, které ochranná známka nabízí, jsou zde také šaty, košile, sukně, kalhoty. Přidá obrázek tašky a příslušenství skutečné italské kvality.

Výhody

Marella kabáty jsou známkou dokonalé chuti a opravdového porozumění stylu z několika důvodů:

 • Tyto věci jsou jiné kvality.
 • Pro šití se používají hlavně přírodní tkaniny.
 • Takové svrchní oděvy vypadají velmi drahé a ušlechtilé.

Mezi modely najdete perfektní model, který bude harmonicky zapadat do každodenního vzhledu. Tak, nadčasové klasiky jsou zde prezentovány, tam jsou také ultrafashionable možnosti. Jak je vidět na fotografii, kabáty Marella jsou elegantní a moderní věci, které nejsou zatíženy zbytečnými detaily, přísnými, ale chytlavými a chytlavými.

Přehled modelů

Kabát Marella má mnoho variant, stylů, barev, takže si vyberte a koupit správnou věc nebude fungovat. Jaké modely nabízí italský výrobce krásné dámy?

Pro elegantní ženy je nejvhodnější kabát rovného střihu s opaskem a klopami. Kapesní klapky a odpovídající drahé kování doplňují vzhled úspěšné ženy. Modely bez pásu s otočným límcem a kapsy na svary vypadají velmi stylově, každý z nich je ideální pro procházky na teplý podzimní večer.

Pro každodenní nošení jsou dobré prodloužené modely volného řezu, které mají pás. Můžete, vázání, zdůraznění pasu, nebo nechat siluetu zdarma. Srst s vysokým a širokým límcem dokonale chrání před větrem. Lehká pletená sportovní bunda Marella je vhodná pro dynamické a mladé ženy, které ocení pohodlí a eleganci. Modely s kapucí elegantně ochrání vlasy před deštěm a větrem. Přísný pletený kabát vhodný na začátek podzimu.

Materiály

Pláště Marella se vyznačují převážně přírodními látkami a materiály:

 • alpaky (spárkovaný s teplými chlupatými vlasy);
 • kašmír;
 • Mohair

Podšívka je vyrobena z acetátu, syntetického vlákna. Pro lehké modely používáme bavlnu, polyester, nylon.

Barevná řešení

Marella kabáty jsou prezentovány v různých barvách, ale hlavní část všech sbírek je monotónní, bez jakýchkoliv dalších detailů. Odstíny se používají univerzálně, takže s kombinací svrchních oděvů s dalšími detaily obrazu problému. Mezi oblíbené barvy patří:

 • tabák hnědý;
 • krém;
 • béžová;
 • červená;
 • černá;
 • fuchsie barva;
 • modrá;
 • modrá obloha.

Také představil možnosti v kleci nebo "husa nohy". Některé modely jsou deklarovány v několika barevných variantách, což značně zjednodušuje výběr.

Jak nakupovat

Nejjednodušší a nejmodernější způsob nákupu kabátů Marella je online obchod. Zde najdete modely z nejnovější kolekce, které se v běžných buticích neobjeví brzy. Oblečení z minulých ročníků je často prezentováno se značnou slevou, což pomáhá šetřit peníze. Hlavním problémem těchto nákupů je správně určit velikost. Tento trik pomůže: přidat 2 k italské velikosti - budete mít ruskou velikost. Například, pokud italské místo představuje model velikosti 44, pak pro ruskou ženu to odpovídá 46. místu.

Už nejsou žádné potíže, ale je velmi důležité rozhodnout o spolehlivém dodavateli. Prodavači bona fide tak kupujícím umožňují vrátit zboží, které se nevyskytlo ve stanovené lhůtě (obvykle trvá od 14 do 30 dnů), poskytovat čísla skladeb pro sledování balíku.

Můžete si také zakoupit stylové zboží Marella ve firemních prodejnách, které jsou k dispozici v Moskvě a Moskvě, Petrohradu, Čeljabinsku a několika dalších velkých městech. Jedná se o oficiální zástupce italské značky.

Kabát Marella - výběr sebevědomé elegantní ženy, pro kterou je styl a pohodlí ekvivalentní. Tento italský výrobce nabízí kvalitní oblečení, které nosí každý, kdo se cítí jako královna.

arrow