Redakce Choice

Nakupování v Londýně: fotografie, doporučení a recenze

Anonim

Chystáte se na dovolenou do Velké Británie? Nakupování v Londýně by se nemělo vzdát. Ani o tom nepochybuj. Nakupování v Londýně je jednou z nejkrásnějších zábav. Má spoustu výhod.

Nakupování v Londýně: plánujeme předem

Takže víc. Nakupování v Londýně by mělo být plánováno předem. A stojí za to začít se samotnými letenkami. V zásadě se můžete setkat pouze sedm tisíc rublů. Znovu objasňujeme: pouze pokud začnete takové nuance určovat co nejdříve. Vízum se vydává obvykle po dobu šesti měsíců (nebo i delší dobu). Pod jedním vízem tak můžete jít několikrát do Anglie. Pokud je cílem vaší cesty jen nakupování - přemýšlejte o usazení v blízkosti centra hlavního města a Oxford Street - hlavní nákupní ulice v Londýně.

Velice oblíbené jsou zde velké obchodní domy. Mohou si koupit cokoliv. Některá z těchto nákupních center prodávají výhradně luxusní zboží. V jiných - cenově dostupnější produkty. Mnoho z těchto obchodů má své vlastní internetové stránky na internetu, kde jsou uvedeny všechny produkty a ceny. Každý turista se tak může snadno seznámit se sortimentem, načrtnout si, co chce koupit a kolik ho bude stát. Někdy se tak vyhnete i spontánním bezohledným výdajům.

Velké obchodní domy

Velmi zajímavé je také nakupování v Londýně. Hlavní je vědět, kam jít. Jedním z nejznámějších obchodních domů v Londýně je Harrods. Zde si můžete koupit potraviny, kosmetiku, obuv, oděvy, suvenýry a potřeby pro domácnost. Většinou se jedná o luxusní zboží. Během prodeje v obchodním domě však můžete za skvělé ceny udělat spoustu skvělých nákupů.

Mnoho turistů v jejich hodnocení označují řetězec obchodů Dům Fraser. Zde si můžete také koupit boty, oblečení, nábytek a různé potřeby pro domácnost. Je pravda, že cenové rozpětí je mnohem širší než v Harrods. Luxusní obchody a levné produkty jsou zastoupeny v obchodech. Mezi nimi: Radley, Hobbs, Ted Baker, Lulu Guinness, Aspinal z Londýna, atd. Mimochodem, mnoho z věcí zde prezentovaných lze zakoupit pouze v Londýně. To znamená, že máte velkou šanci koupit přesně to, co se v Rusku nedostane.

Stejně populární řetězec low-ceněné obchodní domy jsou John Lewis a Selfridges. Pokud chcete koupit produkty od slavných návrhářů, navštivte obchodní dům Harvey Nichols.

Jak se tam dostat?

Nakupování v Londýně recenze je velmi pozitivní. Zejména pokud se obchody nacházejí v nejvhodnějších oblastech města. Harrods se nachází na stanici metra Knightsbridge na silnici Brompton Road, 87-135. Tento obchod je nejznámější v celém Londýně.

Dům Fraser se nachází na Oxford Street, 318, na stanici metra Oxford Circus. Obchody této sítě jsou umístěny na mnoha dalších adresách.

Největší obchod "Selfridges" se nachází na adrese: Oxford Street, 400 (Bond Street Subway Station). Jedno z nejrušnějších a nejzajímavějších nákupních center.

Největší obchod "John Lewis" se nachází na Oxford Street, 300. Tam jsou téměř cenově dostupné ceny.

Regent Street je prémiový obchod s názvem Liberty. Instituce může také navštívit restauraci a literární salonek.

Na stejné ulici je obrovská hračkářství "Hamlis". To bylo objeveno v roce 1790 Hamley William.

"Harvey Nichols" - obchod na stanici metra Knightsbridge. Jedná se o nákupní centrum pro milovníky módy.

Tam je Top Shop na Great Castle Street. Největší obchod s oblečením v hlavním městě Velké Británie pro mladé lidi.

Některé nuance

Levné nakupování v Londýně však není tak jednoduché, jak by se mohlo na první pohled zdát. Nezapomeňte na některé nuance. Řekněme, že chcete vrátit daň z přidané hodnoty. V Anglii je to 17, 5%. Takže musíte udělat nákup alespoň 75 liber. Poté se v obchodě vydává speciální daňový šek. Tím, že ukáže, že celníci balili nákupy na letišti, obdržíte na šekech razítka. Po tom, vy a vrátíte výše uvedené procento částky vynaložené na kreditní kartu. Mohou být také vydávány v hotovosti na některých zvláštních burzovních místech. Jen nezapomeňte, že pro hotovost může mít další provizi. Nejlepší je vrátit peníze na kreditní kartu.

Pamatujte také, že při nákupu v Londýně je nutné vzít v úvahu místní systém velikostí obuvi a oděvů. Liší se od ruského. V obchodech jsou zpravidla tabulky, ve kterých jsou porovnávány velikostní řady různých zemí.

Nákupní ulice

Co ještě potřebujete vědět o nakupování? Doprovod v Londýně na nejznámější místa s průvodci je pro mnoho turistů běžnou věcí. Mnozí říkají, že je to velmi pohodlné. Ne všichni znají všechny nákupní ulice a obchody. A čím výhodnější je cesta k těmto bodům.

Hlavní nákupní ulice v Londýně je Oxford Street. Zde se nachází většina známých obchodů, které nabízejí spotřebitelům širokou škálu zboží za velmi přijatelné ceny.

Regent Street se může pochlubit velkým množstvím obchodů. Na ulici Bond Street najdete mnoho luxusních butiků.

Zvažte skutečnost, že většina obchodů pracuje až 18-19 hodin. Maximálně do 20 let. Na rozdíl od moskevských maloobchodních prodejen, které fungují až do pozdních hodin, může být takový plán pro hosty hlavního města Velké Británie překvapivě překvapující. Zvláště v zimě, kdy denní den chcete použít na prohlídku a večer - na nákupy.

Kdy jít nakupovat?

Ale to není všechno! Nakupování pro domov v Londýně není vždy pohodlné. Recenze uvádějí, že je žádoucí přijet do Spojeného království během prodeje, jak bylo uvedeno výše. V zimě - od začátku prosince do konce ledna. V létě trvá slevové období celoročně - od začátku června do konce srpna. Ceny jsou v této době sníženy o téměř 70%.

Hodně prodejů se také koná na Silvestra. Na Oxford Street v tomto období, to se stává, je prostě nemožné přetečení. Obrovské proudy lidí běží po chodnících, obíhají kolem různých obchodů. Fronty u pokladny a šaten jsou mnohem delší.

Malé slevy (až 30%) lze získat během mimosezónního prodeje. V dubnu a říjnu.

Bicester Outlet Shopping Village

Nakupování v Londýně je tedy považováno za neuvěřitelně vzrušující zážitek. Boty, oděvy a všechny druhy zboží pro domácnost nejsou v prodeji, aby se koupily v hlavním městě Anglie, je nejlepší v prodejnách. Při návštěvě Bicester Outlet Shopping Village můžete ušetřit peníze za nákupy.

Do zásuvky se dostanete autobusem, vlakem nebo taxíkem. Vlaky z města jezdí z londýnské stanice Marylebone. Cesta trvá asi hodinu. Z výjezdu ze stanice Bicester je k dispozici speciální autobus. Je zde jedna jízdenka pro něj i pro vlak. Na pokladně stačí říct, že míříte do Bicester Village.

Nakupování v Londýně je v zásadě považováno za jedno z nejlepších na světě. Samozřejmě, toto je rodiště mnoha slavných návrhářů a značek obuvi a oblečení. Soudě podle recenzí, návrat z tohoto místa bez dobrého nakupování je nesmírně obtížný. Zde najdete kvalitní zboží pro každý vkus za přijatelné ceny.

Trhy

Další způsob, jak nakupovat v Londýně. Fotografie takových prodejen nedokáží zaujmout turisty. Řada levného zboží umožňuje bez velkého množství potíží koupit přesně to, co potřebujete. Mnoho trhů funguje bez volna. Jedním z nich je Camden Market. Je však nejlepší přijít sem v sobotu.

Jednoduché oblečení na trzích však není žádoucí získat. Ale všechny druhy podivných suvenýrů - vždy vítáme! Na trhu Camden si můžete koupit oblečení určené pro různé subkultury nebo národní. Za pár liber si zde můžete koupit například ručně malované tričko nebo originální klobouk.

Portobello Market, který funguje výhradně v sobotu, nabízí zákazníkům knihy, unikátní suvenýry a starožitnosti. Je obvyklé vyjednávat s prodejci. Počáteční cena někdy klesne až o 90%. Je však třeba dbát zvýšené opatrnosti. Na trzích - velmi velká tlačenice. Proto je zde spousta kapsářů. Pečlivě sledujte své věci, abyste neztmavili radost z nákupu.

Výsledky

Stručně řečeno, pokud chcete strávit svůj volný čas zábavným, zajímavým a užitečným způsobem - nakupujte v Londýně! Obchody a trhy vás potěší množstvím zboží a cenově dostupnými cenami. Zde si můžete koupit pánské, dámské a dětské oblečení a boty od známých návrhářů, produktů pro osobní péči a domácí péči. Mimochodem, rozpočet obchody jsou často navštíví mladí designéři sami. Tvrdí, že mohou najít spoustu věcí, které se za pár měsíců stanou relevantními.

Dobrá rada: na okraji Londýna je poměrně málo prodejen, kde si můžete koupit spoustu věcí za nižší ceny než v centru města. A mezi nimi i některé z největších v zemi. Zde můžete "zaseknout" téměř celý den. Ačkoli ve velkých nákupních centrech jsou i místa pro rekreaci - kina, kavárny, kadeřnictví atd.

Prodejny umožňují obyvatelům a návštěvníkům nakupovat luxusní značkové zboží. Spotřebiteli jsou nabízeny značkové boty, oblečení a různé doplňky s velkými slevami. Věnujte pozornost pouze skutečnosti, že prodejny mohou prodávat předměty s malým manželstvím - ty, které nejsou vhodné k prodeji v buticích. To je v zásadě vše, co je třeba vědět. Pěkné nakupování!

arrow