Redakce Choice

Marc jacobs bouchne

Anonim

Marc Jacobs je slavný módní návrhář, který diktuje moderní módu a je trendy. Marc Jacobs vždy věděl, jak překvapit, vymyslet něco koncepčně nového, jasného a naprosto nepředvídatelného. To je důvod, proč je Marc Jacobs parfumerie směsí nespoutané vášně, divoké touhy a všestranné něhy. Všechny jeho sbírky jsou naplněny duchem dobrodružství a mládí, inspirující mnoho obdivovatelů talentu designéra svou individualitou a uměním. On, stejně jako nikdo jiný, je schopen obratně kombinovat vzpouru a klasiku, vytváří nádherné vůně, které jsou nadčasové.

Nová vůně z Marc Jacobs Bang, která se objevila v roce 2010, není jen první pánskou vůní vytvořenou designérem v posledních deseti letech, ale skutečnou tsunami, která zametá všechno na své cestě a zůstane v paměti každého, kdo měl šanci vdechnout tuto nádhernou vůni. Marc Jacobs sám o tomto parfému řekl: „Líbí se mi vůně koření, zejména pepře, který se stal základem složení této vůně. Všechny její další složky lze považovat za vědecký experiment.“ Pánská toaletní voda Bang je určena pro moderní, neuvěřitelně sexy, silného a naprosto svobodného člověka, který ví, co chce od života. Přináší do světa energii a humor, poise, klid a dynamiku modernosti, stejně jako odvahu, odvahu a ironii typickou pro návrháře. Koupit parfém Marc Jacobs Bang - to znamená být uvolněnější a odvážnější, získat důvěru a trvalou víru v jeho jedinečnost.
Láhev bangu, zcela symbolická svým designem, láká svou jedinečností, odvahou, otevřeností a neomezenou energií. Je ve spěchu, aby vám řekl svůj vzrušující příběh, kterému nikdo nemůže zůstat lhostejný. Na první pohled poněkud ironický design láhve tohoto parfému, vytvořený podle všech kánonů vysoké módy - ne zcela klasické, ale zdobený v klasické černé a šedé barvě. Skleněná láhev Bang, bohatá na černou, dobře kontrastuje se stříbrnou kovovou podšívkou a vytváří silný, sebevědomý mužský vzhled. Logo vyryté na láhvi je hypnotizující a upozorňuje na reliéfní razítko. Láhev doplňuje rafinované stříbrné víko z kovu, na kterém je logo také ryté. Balení parfémů také odráží vaginální povrch láhve, a tvoří tak jeden.

arrow