Redakce Choice

A co dát milovníkovi narozenin?

Anonim

Ne všechny ženy jsou schopny diskutovat o tak delikátním tématu jako o cizoložství. A velmi málo spravedlivého sexu může dokonce v dívčím rozhovoru mezi sebou diskutovat o svých vlastních milencích, vztazích s nimi a dalších věcech tohoto druhu. Někdy však někteří velmi potřebují radu zvenčí na nejrůznějších citlivých otázkách souvisejících s tímto tématem. Například, co dát milovníkovi narozenin. Pro tyto ženy byl tento článek napsán.

Srdce, jak se říká, nemůže objednat. A pokud se to stalo, že vaše milovaná je dlouhá a pevně ženatý, nebo vy sami nejste v neméně vážném vztahu s jinou osobou, stává se otázka nákupu dárků na svátky vážným problémem. Na jedné straně nechci bez přítomnosti - a to by mělo být nezapomenutelné, neobvyklé, a určitě ne připomínat, co může legitimní partner představit. Na druhou stranu nechci vytvořit problém pro svého milovaného - stále bude muset použít obdrženou věc a nějak vysvětlit své ženě její vzhled. Co dát ženatý milenec v tomto případě?

Aby nevznikly problémy pro sebe a jejího partnera, stojí za to zvážit všechny druhy dárků, které budou použity na pracovišti narozenin. A protože obvykle v dílech všichni trávíme většinu našeho života, tato věc vám bude neustále připomínat. V seznamu možností, jak darovat milovníka narozenin, například, mohou být sady dárkových předmětů dobré značky. Mimochodem, na této scéně můžete udělat dárek pro rytí s frází, která je srozumitelná, pouze pro dva z vás. I v seznamu takových dárků můžete zahrnout držáky vizitek, držáky klíčů, originální těžítko, neobvyklé stolní suvenýry nebo bonsaje. A pokud je práce milovaného člověka spojena s pracovními cestami, cestování, pak je to docela vhodné jako dárek pro jeho „železného přítele“. Také v seznamu toho, co dát milovníkovi narozenin, můžete bezpečně zahrnout ty věci, které může sám partner a chce si dovolit, ale z nějakého důvodu je ještě nemá. Takové dary lze vždy snadno vysvětlit manželovi s frází ze seriálu „Sám jsem se pro dovolenou stal příjemným“.

Dalším kritériem pro to, aby milovník měl dárek k narozeninám, pokud jste sami ženatý, by neměly být náklady na dárek, které jsou příliš vysoké - ale zánik jakéhokoli velkého množství z rodinného rozpočtu lze snadno zjistit. Další možností je ušetřit na vlastních povinných nákladech. Problém však můžete jednoduše vyřešit pomocí originálního přístupu k výběru dárku. Chcete-li například představit cukrářské mistrovské dílo narozeninovému muži - natož ať se rozhodnete, zda si to užijete sami, přivedete je k práci a budete se svými kolegy jednat, nebo si je vezmete domů a řeknete, že je to dar od zaměstnanců.

Co můžete dát milenci? Nejlepším druhem překvapení bude vy sami. Pašijová noc, okouzlující soukromý tanec, jen trávení času spolu - to není nejlepší pozdrav pro osobu, se kterou bohužel nemůžete trávit celý svůj volný čas?

arrow