Redakce Choice

Móda pro šaty 2011

Anonim

Víte, že šaty z roku 2011 jsou opravdovým 100% úspěchem v každé situaci, kdy není nemožné vypadat nádherně. Designéři vyvinuli speciální oblečení, které bude schopno zdůraznit důstojnost postavy krásné dámy díky rozdílné délce, střihu, stylu, barvě a účelu šatů.

V roce 2011 budete mít hlavu otočenou do šatů s průsvitnými vložkami, černými krátkými šaty různých délek: od vzdorovitého mini až po hořící maxi, holé ramena, korzety, volánky a kameny. To vše je móda roku 2011. Podrobně budeme věnovat pozornost klasifikaci šatů.

Módní šaty z roku 2011 - modely, styly a barvy

Letošní nejmódnější silueta je hruškovitá a protáhlá silueta, silueta přesýpacích hodin a silueta. Pokud jde o tkaniny, kompaktní satén, kůže, mohér, vlna a kašmír jsou velmi populární pro podzim 2011 šaty; pro letní šaty 2011 - lesklý odraz tkanin, šifonu a hedvábí.

Černá je samozřejmě věčná klasika, která pokaždé nikdy nepřestává mít úspěch. Nezapomeňte však na šedou barvu, stejně jako na své odstíny: kávu, hlubokou čokoládu a písčitou. Dynamika pastelových tónů je definována jasnými akcenty: rozptýlené standardem, jasně modrou, tyrkysovou, červenou a žlutou.

Módní šaty z roku 2011 - geometricky architektonické krejčovství

Styl roku 2011 klade důraz na ramena - jsou mírně zvednuty, límce používají stojany s přítomností asymetrické manžety a tvarů, složité formy rouška. Šaty na jednom rameni jsou stále v poptávce. Asymetrické šaty (topy, rukávy, manžety a sukně) jsou ideální pro jakýkoliv tvar.

Módní šaty z roku 2011 s retro sklon

Retro styl je zpět v módě. Světlé, neobvyklé a módní oblečení mluví samy za sebe. Jediným bodem je výběr doplňků: klobouk, opasek, boty a taška, stejně jako stylový účes. Souhlasím, že jen šaty ze 60. let dokonale podtrhují postavu, načechraná sukně vám dá pompéznost a ženskost a siluetu přesýpacích hodin vám jistě dodá eleganci.
Módní šaty z roku 2011 - na přehlídce, tak na přehlídce

V letošním roce návrháři připravili neobvyklé večerní šaty, které vám ani na první pohled nedovolí věnovat velkou pozornost. Na jedné z těchto možností se určitě budete cítit jako královna na vlastní kouli. Jejich síla spočívá v jistém šokujícím stavu, jsou vyrobeny z neobvyklé tkaniny. Použijte flitry, peří a kamínky. Tyto šaty by měly být namontovány a namontovány. Blíže studené, lehké šaty s peřím jsou nahrazeny koženými šaty.

2011 je nový rok, který dává nejjasnější a nejživější oblečení. Nebudete nudit a stát v řadě pro šedé šaty. Jste již čekal v obchodech z řady nejexkluzivnějších šatů, které vám nedovolí vypadat špatně. Hlavní věc, nezapomeňte vzít svého muže s sebou a ukázat se v celé své slávě. Koneckonců, kování je také ideální způsob, jak dokázat své duše, že můžete být jiný, a to vše je kvůli oblečení. Když jste viděli alespoň jednou vodní šaty z roku 2011, váš manžel nebo chlapec vám jistě poskytne nejvhodnější variantu. Máte pochybnosti? Vezměte a zkontrolujte sami.

Nic zdobí ženu jako nové oblečení a nádherný účes. Pokud se chystáte koupit šaty pro světské strany, kupte si je tak, aby váš manžel mohl žít jen s touhou odtrhnout to od vás po skončení večera. To znamená, že večerní šaty by měly řídit vašeho partnera šíleně. To je místo, kde návrhář moc 2011 šaty leží. Jsou promyšleny do nejmenších detailů. Pro ženy to je to, co slouží jako nedílná součást šatů. Pouze tím, že věnujete pozornost šatníku, můžete uspět.

arrow