Redakce Choice

Zimní kombinézy Aldos: recenze, modely a funkce

Anonim

Samozřejmě, ve většině případů, matky raději nakupují dovážené zimní oblečení pro své děti. Ale v poslední době se v obchodech na prodej objevilo mnoho velmi dobrých věcí šitých v Rusku. Jako příklad si můžete vzít oblečení od domácí firmy "Aldous". Mnozí rodiče věří, že tento výrobce skutečně vyrábí velmi kvalitní věci pro děti. Zimní kombinézy Aldos například získaly vynikající hodnocení od zimních matek.

Historie společnosti

Společnost Aldous začala svou činnost na konci minulého století - v roce 1993 v Petrohradu. Zpočátku byla jeho hlavní specializací výroba a prodej izolací, tkanin, ale i veškerých doplňků. Tato společnost začala dodávat dětské oblečení na trh pouze 10 let po otevření - v roce 2003. Dnes tento výrobce prodává výrobky nejen samotné značky Aldous. V obchodech najdete dětské oblečení Oldos "Jiko", stejně jako "Yurmi". Tato firma vyrábí věci určené jak pro velmi malé děti, tak pro mládež do 14 let.

Typy zimních kombinéz

Společnost Aldos získala od spotřebitelů dobrou zpětnou vazbu, včetně poměrně široké škály produktů dodávaných na trh. Pro rok 2017 společnost vyrábí tři hlavní linie teplého oblečení pro děti, včetně kombinéz:

  1. Oldos s teplou podšívkou ze zářivě krásné membránové tkaniny. Takové modely jsou vhodné pro procházky nebo například dlouhodobé prázdninové akce. Montérky této série jsou nejteplejší možností, kterou dodává Aldous na trh.

  2. Oldos Aktivní s vrstvou odolnou proti nečistotám. Oblečení tohoto pravítka je určeno pro hry na ulici. Takové modely nevypadají tak působivě jako Oldos a mají méně možností. Ale zároveň jsou poněkud levnější.

  3. Jicco By Oldos. V kombinéze této série prakticky chybí další možnosti. Například takové modely nemají odnímatelnou podšívku, v sadě nejsou žádné silikonové pásky, atd. Recenze o oblečení Aldous této řady na webu jsou dobré hlavně kvůli jejich velmi nízké ceně.

Každá řada zimních kombinéz ze společnosti Aldos je reprezentována několika různými modely. Například, rodiče mohou dostat své dítě verzi Convolvulus Oldos pro děti do 3 let, barevné "Grafika", "Jeremy" nebo tmavé "Aktivní" určené speciálně pro chlapce.

Velmi dobré recenze a zimní kombinézy "Aldos Active Jazz Band." Tento model s vrstvou odolnou proti nečistotám je určen pro velmi malé děti. Také řada Oldos Active je reprezentována tak zajímavým, podle názoru maminek, variantami kombinéz, jako je "Aldo", "North Island", "J".

V sérii Jicco By Oldos jsou velmi dobré modely podle rodičů „Flight“, „Rainbow“ a „Rain“. Vypadají docela atraktivní, teplé, stejně jako oblečení Aldos Active a jsou ve skutečnosti velmi levné.

Vlastnosti zimních modelů

Samozřejmě, Aldous, stejně jako každý jiný výrobce, dodává na trh kombinézy určené k nošení v různých obdobích roku. Samozřejmě, nejteplejší zimní modely tohoto výrobce jsou nejoblíbenější u rodičů. Jsou prezentovány, jak už můžete hádat, hlavně v první řadě - Oldos.

Tyto kombinézy se skládají z několika vrstev:

  • základní vodoodpudivá tkanina;

  • izolace;

  • obložení fleece nebo ovčí kůže.

Koupit dítě Oldos kombinézy na zimu je přinejmenším proto, že vrchol zimních modelů této značky je obvykle vyroben ze sto procent polyesteru. Tato tkanina je "prodyšná" a mimo jiné také doplněna teflonovým povlakem.

Izolace pro výrobu kombinézy výrobce "Aldous" používá pouze nejnovější generace. To je obvykle Hollofan PRO nebo Hollofan. Co se týče jejich tepelně-konzervačních vlastností, oba tyto materiály jsou srovnatelné s labutí dolů. Hlavní výhodou oproti přirozené izolaci je podle spotřebitelů možnost častého mytí bez následků.

Výhodou fleece obložení používaných společností při šití zimních kombinéz je především jejich měkká elastická struktura. Montérky od tohoto výrobce nedávají dětem žádné nepohodlí.

Modely s kožešinovou podšívkou jsou také velmi oblíbené u maminek. Takové kombinézy nedovolí dítěti zamrznout i v těch nejtěžších mrazech.

Recenze kombinézy "zimní Aldos" \ t

Stanovisko o modelech první řady rodičů Oldos se vyvinulo, samozřejmě, velmi dobře. Výhody kombinézy v této sérii, matky obvykle zahrnují snadné nošení, dobré teplo-zachovat vlastnosti a velmi pěkný vzhled.

Například, transformace kombinézy této série, určený pro velmi malé děti, mimo jiné, být obvykle prodáván kompletní s botičkami a palčáky. To vám umožní oblékat dítě tak vřele, jak je to jen možné a zároveň stylové a krásné. Tam jsou také dobré recenze na webu o zimní kombinézy této skupiny kvůli přítomnosti dvou blesků. Díky tomuto designu se tyto modely velmi snadno nasadí na malé děti. Také na výhody kombinézy řady Oldes, mnoho rodičů také zahrnuje přítomnost elastických pásek pro natahování na kapuci, botičky a rukavice.

Ve srovnání s oděvy jiných sérií firmy, kromě zimních modelů tohoto výrobce, mimo jiné, je podle názoru matek, samozřejmě, přítomnost podšívky z organické bavlny. Tento doplněk dělá kombinézu ještě pohodlnější k nošení pro dítě.

Nevýhody zimních modelů

Nevýhodou některých modelů z Aldosu z této skupiny rodičů je skutečnost, že nerozepínají kožešinovou podložku. Také, jak poznamenaný některými matkami, kombinézy této linky někdy dostat mokrý a tkanina horní. Spotřebitelé modelů v této sérii zahrnují mimo jiné skutečnost, že mají otvor pro palec v manžetách.

Jeremy Winter kombinézy: Stanovisko rodičů

Tento model z zimní série Aldos, velmi oblíbený u rodičů, je pozoruhodný především svými jasnými barvami. V případě potřeby si spotřebitelé mohou objednat kombinézu Aldos, zimní dětský Jeremy (od 3 měsíců do jednoho roku) bílou nebo modrou. Výhody tohoto modelu, vedle atraktivního vzhledu, rodiče zahrnují skutečnost, že zpočátku lze použít ve formě obálky. To je, ona, stejně jako mnoho jiných kombinézy "Aldous", je transformátor. Tento model můžete nosit na dítěti při venkovní teplotě -35 ° C.

Demi-season oblečení

Ve většině případů si rodiče kupují své zimní kombinézy od firmy Aldous pro své děti v listopadu až březnu. Ale demi-season modely od tohoto výrobce jsou docela populární. Tyto kombinézy jsou také ideální pro nošení v zimě. Kromě toho mohou být nošeny na dítě na jaře nebo na podzim.

Matky, které si chtějí koupit právě takový model od firmy Aldous pro své dítě, by měly věnovat pozornost sérii Active. Je to oblečení z této řady, které jsou obvykle demi-season. Ve skutečnosti to je důvod, proč je společnost šitá pomocí materiálů odpuzujících nečistoty.

Tento výrobce kromě jiného dodává všechny své demo-sezonní kombinézy se zipy, větrovými kryty, prvky odrážejícími světlo a těsnými manžetami.

Stanovisko rodičů k modelu „Jazz Band“

Stejně jako čistě zimní, recenze "Aldos Active" demi-sezóny kombinézy od spotřebitelů si zasloužil velmi dobré. Například, v této sestavě, Jazz Band model je velmi populární s maminkami. Tato kombinéza určená pro děti ve věku 1-2 let je na trhu ve třech barvách najednou: růžová, šedá a námořnická.

Mezi výhody tohoto krásného modelu, mimo jiné patří mimo jiné přítomnost gumy pod manžetami a pod okrajem kalhot, stejně jako kapsy na zip se zipy. Některé matky také mají rádi tenkou siluetu tohoto modelu. Další nespornou výhodou varianty „Jazz Band“ je to, že je dodáván se spodním měkkým fleecovým overalem. Tento přídavek lze nosit i doma v případě, že vytápění v zimě není příliš dobré.

Téměř všechny modely kombinézy Aldos ze série Active, stejně jako "Jazz Band", získali od svých rodičů velmi dobré recenze. Ale na trhu, bohužel, někdy existují i ​​modely této řady s malými nedostatky. Například, některé Aldos demi-sezóny kombinézy mohou trhat konce kapuce, chybí manžety na rukávech, být příliš široké kalhoty nebo velmi nízké "kundičky". Ale v každém případě, kvalita oblečení této řady má, soudě podle recenzí, docela dobré. Lze ho nosit dlouhou dobu a chrání děti před chladnými, ale i teplejšími zimními modely. Většinu těchto oděvů lze nosit na dětech při teplotách do -30 ° C.

Levné Jicco By Oldos

Modely této linie se liší od výše uvedených dvou variant, hlavně omezeným počtem možností a méně chytlavým vzhledem. Zachraňují děti velmi dobře od zimy. Zimní kombinézy Jiko Bai Aldos pro děti stojí, recenze, které jsou dobré na internetu hlavně proto, že jsou téměř dvakrát levnější než modely dvou sérií diskutovaných výše. Pokud je cena pro Oldos a Active v rozmezí 4-5 tisíc rublů, pak rodiče obvykle platí více než 2-3 tisíc rublů pro Jiko. Navržené modely této série, stejně jako demi-sezóna, pro použití při teplotách do -30 ° C.

Recenze zimní kombinézy "Aldos" pro dívky "Pink Rain"

V řadě Jicco By Oldos je tento model jedním z nejpopulárnějších. Je určen pro děti od 9 měsíců. Dobré kombinézy od matek, tato kombinéza si zasloužila především pro poměrně pěkný originální tisk v podobě srdcí a zajíčků. Také na výhody "Pink Rain" rodiče přisuzují schopnost udržet teplo dobře a přítomnost elastické v pase pro lepší nošení. Velmi dobrý, tento model, podle maminek, má odpuzující vlastnosti.

Dobré recenze kombinézy zimní "Aldos" série Jicco By Oldos od rodičů si zaslouží nejen pro nízké náklady a vynikající kvalitu tepelné úspory. Spotřebitelé těchto modelů, včetně "Rain", také zahrnují skutečnost, že mohou být nošeny po velmi dlouhou dobu.

Nevýhodou některých kombinéz této řady je, že maminky si myslí, že nemají kapuci. Také s transformátory této série, na rozdíl od dražších Oldos, sada neprodává botičky a palčáky. Tyto modely nemají vnitřní kapsu.

Místo závěru

Tak, výhody Oldos dětské oblečení, včetně kombinézy, jsou primárně přičítány rodičům schopnost udržet teplo, příjemný vzhled a snadnost použití. Také výhoda tohoto výrobce, spotřebitelů, samozřejmě zvažuje širokou škálu výrobků, které jsou dodávány na trh. Podle některých matek, co se týče tepelných konzervačních vlastností, kombinují Aldous kombinézy často ještě dražší zimní oblečení od zahraničních firem.

V každém případě většina maminek kupuje modely Oldos, samozřejmě, doporučuje. Recenze tyto kombinézy od spotřebitelů si zaslouží opravdu velmi dobré. Po zakoupení takového krásného, ​​teplého a spolehlivého oblečení pro dítě bude v budoucnu možné, aby se jeho zdraví v zimě nestaralo.

arrow