Redakce Choice

Jak si vybrat boty pro děti?

Anonim

Hlavními úkoly, které mají dětské zimní boty provádět, je udržet nohy v teple, v žádném případě nezmočte. Také musí být pohodlné a vyrobené z přírodních materiálů, jak uvnitř, tak venku. Pokud je dítě stále malé, je poměrně těžké určit velikost nohy vzhledem k tomu, že roste velmi rychle, a jeden pár bot neustále nahrazuje druhou. Někdy rodiče prostě nemusí vědět, jakou velikost boty v současné době potřebuje jejich dítě. Proto stojí za to podívat se na takové boty jako vysoké boty pro děti. Možná by měly být dokonce šity individuálně.

Jak si vybrat vysoké kožené boty pro děti přírodní?

Vysoké boty jsou nejteplejší zimní boty. Kromě toho je tento typ obuvi respektován na Sibiři a na severu, kde jsou mrazy silné. Skutečně vysoké kožené boty jsou vždy šity pouze z přírodních surovin - vnitřních i vnějších. V zásadě by měl být vnitřek upraven plstí a mimo kůži jelení kožešiny podle zavedené tradice. Tento typ obuvi vypadá docela zvláštní, ale velmi krásný a neobvyklý. Sole boty jsou také vyrobeny z přírodního materiálu. Jsou šité ručně. Proto, aby nedošlo k obtěžování s volbou velikosti, můžete si objednat vysoké kozačky na nohu dítěte. Švadlena měří po celé noze a šije přesně tu možnost, která padla jak na rodiče, tak na dítě.

V takových botách, jako jsou boty, bude dítě schopno skákat a běhat ve sněhu, zatímco nohy budou vždy suché a nemrznoucí. Obuv se nerozepne, protože je prošitá téměř skrz.

Dětské boty pro dívky, zpravidla jsou zdobené korálky nebo korálky, výšivky jsou originální a velmi krásné. To může být barevné nebo monochromatické vzory. Kromě toho jsou dětské vysoké boty pro dívky obvykle sofistikovanější. V botě je vidět jasná podšívka.

Dětské boty pro chlapce jsou obvykle zdobeny přísnější ozdobou modré nebo jiné barvy, pokud je to žádoucí. Kresba obvykle vypadá tradičně, jak je zvykem mezi národy Severu.

Co bych měl hledat při výběru bot?

Za prvé, musíte věnovat pozornost srsti výrobku venku, a ne jen design. To znamená, že tyto dětské boty jsou prováděny pouze z losů nebo jelenů, stejně jako jelenů. Velmi jednoduše můžete narazit na padělek, který může být vyroben z kůže krávy nebo koně. Cena těchto modelů bude mnohem nižší, ale v zimě bude zima. Skutečné vysoké kožešinové boty však nemohou být levné, protože tři zvířecí kůže mohou být vyrovnány s jedním párem za cenu.

Za druhé, musíte věnovat pozornost zpracování. Je velmi těžké ověřit, takže je třeba zakoupit vysoké kožešiny od většího výrobce, jak doporučuje mnoho odborníků. I když jsou některé švadleny, které šijí lépe než stroje ve výrobě, abych tak řekl, svědomitě. Ale stále musí hledat. Takže, pokud je obvaz dobrý, pak bude trvanlivost trvanlivá. Proto je lepší se podívat na recenze od přátel.

Za třetí, musíte se podívat na podešev z vysokých kožešinových bot. Pokud jsou dětské vysoké boty pro chlapce nebo dívky dobré kvality, pak uvnitř nich můžete vidět dvě vložky z tlusté plsti. Jeden z nich si nikdo nevšimne, ale druhý z nich je vidět. To znamená, že podešev sestává ze tří vrstev: dvě vložky, každá přibližně 8 mm, a podešev, která může být viděna zvenku, na vnější straně. Stejná podešev je pokryta další vrstvou, mnoho známých - vrstva prevence. Toto je děláno pro estetické účely tak že žádné nitě mohou být viděny. Také takový povlak nedovolí klouzat po sněhu, který byl navinut nebo zamrzlý, a bude udržovat chodidlo neporušené.

Vnitřní obložení

Měli byste také věnovat velkou pozornost vnitřnímu podšívce pletenin, konkrétně tomu, jak je šitá. Kožešina z ovčí kůže může být samozřejmě šitá, ale to není nutné. To lze nazvat plýtváním penězi, protože i bez těchto bot jsou samy o sobě velmi teplé. Navíc to není tradiční rozhodnutí vůbec, ovčí kůže se časem ztenčí a nošení bot bude nepříjemné, protože mezi dříkem a holeništěm bude prázdnota, kde sníh může usnout nebo vítr může foukat. Takže pokud je uvnitř ještě podšívka, pak by měla být vyrobena z tenké tkaniny, která je určena speciálně pro obložení vnějšího oděvu a obuvi.

Ponožky

Také, pokud společnost prohlašuje, že denní ponožka se nedoporučuje a neměla by se nosit při teplotách pod 25 stupňů, pak si výrobce není jistý kvalitou svých bot. Konec konců, tyto dětské boty k nám přišly ze severních oblastí, a tam, jak víte, jsou tam velmi tvrdé mrazy, které dosahují 50 stupňů se znaménkem minus.

Samozřejmě, že je třeba každý den sušit vysoké kozačky, aby byly uvnitř co nejsuchší. Můžete je dát do blízkosti baterie, pokud je v domě pec, pak na ní, nebo můžete prostě dát noviny uvnitř unta. Dokonale absorbuje veškerou přebytečnou vlhkost.

Jak ukládat boty?

Chcete-li unikam nejprve musíte dbát, suché, pokud jsou mokré. A v teplém období, kdy se nemusí nosit, musí být naplněny novinami, aby si udržely svůj tvar. Pak by měl být vložen do sáčku z bavlněné tkaniny nebo do lepenkové krabice a lépe v obou. Dále je třeba krabici složit na suchém místě, například ve skříni, aniž byste zapomněli dát hůlku, pilulku nebo prášek z mol, nebo jen sprej.

Pokud budete zacházet s botami s láskou a teplem, pak bude odpovídat stejně a bude sloužit dlouho, věrně a skutečně.

Závěr

Nyní víte, jak si vybrat dětské boty. Moskva je město, kde je spousta obchodů s obuví. Proto nebudou problémy s hledáním dětských bot. Obecně platí, že nákup unnt dítě na zimu bude vynikající řešení, bude zachránit dítě před nachlazení, a jak víte, takové nemoci jsou často spojeny s podchlazení nohou! Proto byste měli dbát především na zdraví a nákup této nádherné boty.

arrow