Redakce Choice

Šaty, které skrývají úplnost: přehled dobrých stylů, tajemství, fotografií

Anonim

Mluvte o tom, že skutečná krása ženy uvnitř, nic nestojí, když není spokojena s odrazem v zrcadle. Krásné šaty mohou zvednout náladu.

Pokud je tento údaj zdaleka ideální, je třeba tento oděv vybrat s velkou opatrností. Takže bude možné skrýt vady - například vyboulené břicho, objemné ruce. A zdůraznit výhody: nádherné hrudi, chutný zadek.

Světově známí stylisté pojmenovali styly šatů, které skrývají úplnost, což zvýší sebevědomí nádherných dívek, což je činí vizuálně štíhlejšími.

Lichoběžník

Styl, připomínající známou geometrickou postavu, je populární u žen s velikostí XXL po celá desetiletí. Jeho výhoda v jednoduchosti - konzervativní řez bez nadměrných výkyvů umožní každé ženě cítit se sebevědomě a neodolatelně. Šaty, které se hladce rozšiřují na dno, budou neviditelné široké strany a volumetrické břicho. Tento styl je ideální pro majitele postavy „hruška“ nebo „jablko“.

Styl šatů, skrývá plnost na fotografii, je také vhodný pro zvláštní příležitosti, pro obchodní image, a pro každodenní nošení. Polovina standardní délky pokrývá koleno, ale vzhledem k libovolnému spodnímu řádku oděv nevypadá příliš krátce. Charakteristické znaky lichoběžníkových šatů jsou mírné dekory a nepřítomnost rušivých detailů.

Chcete-li dát obraz elegance, můžete ji doplnit tenkým řetízkem s přívěskem nebo náhrdelníkem.

Silueta

Moderní návrháři nepřestávají experimentovat s doplňováním šatníku svěžích žen s novými styly šatů. Jedna z nich - silueta. Jedná se o lichoběžníkovou úpravu: hrany jsou řezané, je zaveden pruh tkaniny kontrastní barvy, doplněno příslušenství - pás.

Takové šaty pro úplnou, skrytou úplnost, expandují až na dno, připomínající první písmeno abecedy. Oblečení z lichoběžníkového modelu skrývá vyčnívající břicho, čímž je obraz viditelně štíhlejší.

Zámořské

Nadměrný styl je ztělesněn ve většině moderních šatních skříní, od teplého zimního svetru až po kalhoty. Tento model šaty, skrývá úplnost, je široce populární mezi mladými dívkami a ženami ve věku.

Jeho výhody je těžké přeceňovat: je to pohodlí, pohodlí, svoboda pohybu a dobře navržené iluze harmonie. Tekoucí řez činí postavu rafinovanější a dodává 5-10 centimetrů výšky.

Tyto šaty lze nosit s botami na nízké rychlosti, na klínových patách a na patách.

Košile šaty

Trvalým trendem roku 2018 je styl, který kombinuje výhody dámských šatů a pánské košile. Řada knoflíků a límce spolu s originalitou spojují dovolenou a denní rutinu, sex-appeal a univerzálnost.

Linie ramene je snížena, což umožňuje maskovat plnost horní části těla, průchozí tyč opticky zvyšuje růst a dává postavě štíhlost. Nevyjádřený pas skrývá volný pás.

Délka šaty se liší od boků až po kolena. Je harmonicky kombinován s pevnými punčochami, legíny a dokonce i džíny.

Vysoký pas

Jaké šaty zakrývají plnost a elegantně zdůrazňují hrudník? S linií pasu nahoru. Střih nestandardního roztoku bude maskovat extra palce na břiše a stehnech, stejně jako zvýraznit poprsí.

Věnujte pozornost! Výše popsaného efektu lze dosáhnout pouze v případě správně zvolené velikosti oděvu. Řezaná linie by se neměla kopat do těla, pak sukně náhodně sestoupí dolů.

Kuželový lem nebo napínací materiál může situaci zhoršit tím, že upozorní na zaoblené tvary. Přednost se dává modelům bez pásu.

Délka šatů je dána štíhlostí ženských nohou. Pokud nohy - to je vaše "trumf", podívejte se na produkty ve stylu "baby dolarů". Pokud by měl být obraz skromnější, dlouhé říšské šaty budou volbou win-win.

Nízký pas

Jeden z nejlepších stylů šaty skrýt úplnost. Volná horní část je v dokonalé harmonii s úzkým dnem. Objemné břicho se stává neviditelným v důsledku překrytí tkáně.

Důležitá podmínka! Linie pasu by neměla být umístěna přímo pod vyčnívající částí, těsně přiléhající k oblasti břicha. Pokud šaty nemají dostatek volné látky, můžete získat opačný efekt - veškerá pozornost bude zaměřena na nedokonalost pasu.

Šaty Slouchy - Masthev v šatníku žen s plnými rameny a širokými rameny. Kdo by se měl raději zdržet se takového modelu, tak je to majitel boku nadváhy - riskují, že si budou přidávat další objem.

Chcete-li zachovat proporce obrázku, stylisté doporučují zvolit délku pod kolenem.

"Bat"

Tyto šaty skryjí plnost rukou na nejvyšší úrovni! Neobvyklý název oděvu byl způsoben speciálním střihem rukávů - připomínají křídla netopýrů.

Volná tkanina, která tvoří vzduchové záhyby a mírně zúžené dno vytváří zajímavý obraz a vizuálně odstraňuje přízvuk z vystupujícího břicha. Tvořené záhyby skrývají jiné chyby, takže silueta je štíhlejší.

Bat styl má schopnost omračovat růst. Módní odborníci doporučují nosit s botami s podpatky.

Plisovaný

Skvělá volba pro večerní šaty, skrývá úplnost - model s plisováním. V seznamu jeho výhod je rovné, nesestříhané tělo a různé vertikální záhyby, které opticky prodlužují a ztenčují siluetu.

Plisovaný dnes na vrcholu popularity. Ženy různých příjmů si budou moci vybrat vhodné šaty pro slavnostní příležitosti. Lehké modely šifonu a elegantnější - hustého sametu, jsou zastoupeny nejen ve sbírkách slavných návrhářů, ale i na masových trzích.

Případ

Šaty jsou jedinečné pro svou všestrannost. Tento styl bude vyhovovat každé ženě, bez ohledu na typ postavy.

Chcete-li jej použít jako šaty, které skryjí úplnost, musíte zvážit jedno pravidlo: velikost musí přesně odpovídat parametrům obrázku. Příliš široké a příliš úzké oblečení vyboulí všechny problémové oblasti a nedostatky.

Původní myšlenkou designérů ve prospěch vizuální harmonie byl výstřih ve tvaru písmene V. A nesmrtelným trendem jsou šaty z tlusté tkaniny s tmavými pruhy na bocích.

Optimální délka - až po koleno - je vhodná pro koktejlový večírek a pro kancelářskou schůzku.

Drahokam na břiše

Jaké šaty skrývá úplnost? Se suknem. Je důležité, aby záhyby byly umístěny přesně v břiše. Volné uchycení nebude pevně obepínat postavu a zajistí maximální komfort pohybu.

Řada modelů se vyznačuje širokou škálou délek - od mini až po maxi. Dívky s obnaženými formami by však měly zastavit výběr na modelech v podlaze.

Zručná designová technika vizuálního zlepšení postavy - šaty na vůni. Z vyčnívajících břišní a objemové strany nebude žádná stopa!

Baška

Trvalý atribut ženských šatů století XVIII se v novém výkladu vrátil do moderních šatních skříní. Baskické šaty, skrývá plnost, se nachází přímo v pase. Vrchol je půlkruhový detail přizpůsobený šikmé straně, přišitý k dolní části živůtku.

Wide Basque je ideální pro ženy, které se nemohou chlubit tiskem. Tyto šaty dokonale zvýrazňují pas. Proto je důležité, aby základní prvek oblečení začal u tenkého pasu a skládacího záhybu pro pokrytí problémových oblastí.

Kimono

Styl národních krojů japonských žen - volných a lehce nasazených - elegantně skryje nedokonalosti figurky s extra kilogramy. Z vlastností - originální řezané rukávy a vůně v pásu. Tkanina volně padá dolů, postava získává rafinovanost a ženskost. Přítomnost tenkého pásu nevylučuje žaludek, ale naopak ho skrývá.

Délka oděvu, skrývá úplnost, se může lišit. Pokud vám model závidí nohy, proč je skrýt pod dlouhým lemem?

Ballon

Analogové šaty-zvon nebo tulipán. Vizuálně, oděvní kus připomíná sud - úzký nahoře a dole, široký uprostřed. Zdá se, že šaty jsou trochu „nafouknuté“ z ramene nebo hrudníku.

Ballon - styl pro sezónu podzim-zima. Pro šití těchto šatů se používají tkaniny, které mohou udržet takový složitý tvar.

Anorak

Fusion ve světě módy je reprezentován šatovou bundou. Toto je jediný předmět dámského šatníku, ve kterém je zip nutně umístěn vpředu.

Styl šatů, který skrývá plnost břicha, většinou mládeže. Délka pod kolenem, volný. Velká kapsa v pase účinně skrývá extra palce.

Obecná pravidla pro výběr oděvů

Břicho uprostřed není možné pevně obklopit! Toto pravidlo platí pro oblast pod a nad vyčnívající částí. Takový krok bude zdůrazňovat nedostatek čísla.

Ruched cups přidají další objem - je třeba se jim vyhnout.

Chcete-li obléknout, opravit číslo, dokončil svůj úkol, měli byste mu pomoci, na sobě správné oblečení. S pevnou kombinézu, vysokými kalhotami se stahovací šňůrkou a upevňovacími podprsenkami může žena soutěžit s modely!

Barvy a materiály šatů, které skrývají úplnost

Když je styl vybrán podle typu postavy a osobních preferencí, je čas věnovat pozornost barvě a materiálu.

Tmavé barvy - černá, odstíny modré, hnědé a šedé - vizuálně vytvoří štíhlejší a sofistikovanější postavu v jakýchkoli šatech oblečených v šatech. Bílé, růžové, pastelové a světlé odstíny modré mají opačný účinek.

Výtisky a jasné vzory budou hrát do rukou dívek s objemnými tvary. Win-win možnost - špičaté geometrické tvary. S květinami a vzory v břiše, je důležité být opatrný. Vizuálně zvětší břicho, boky a zadek.

Eminent návrháři věnovat pozornost dekorativní prvky, které by měly být minimalizovány v šatech velikosti XXXL. Jedná se o krajky, luky, jiskry a duhovky.

Na co se zaměřit při výběru materiálu:

  1. Atlas a jeho brilantní protějšky zdůrazňují nedostatky postavy - to je tabu pro svěží ženy.
  2. Tenké pletené tkaniny, které sedí v těsném střihu, jsou extrémně nepříznivé.
  3. Prioritou jsou husté a elastické typy tkanin. Šaty pro obchodní jednání mohou být vyrobeny z tenkého kostýmu. Win-win verze každodenního stylu - hladký úplet vysoké hustoty (bez chlupů), bavlny, džíny. Například, na fotografii, šaty, které skrývá jeho plnost, je vyroben z hladkého úpletu.

    Pro večerní večer je vhodná utěsněná tkanina.

O příslušenství

Šperky a doplňky - trvalý atribut ženského obrazu. Se správným výběrem promění objemnou nádivku na štíhlou krásu. Hlavní je dodržovat jednoduchá pravidla:

  • vzdát se širokých pásů a pásů - i když žena nemá s pasem žádné problémy, mohou zvýraznit nedokonalosti kyčlí;
  • pro velké dámy - velké šperky;
  • zlaté pravidlo výběru doplňků: ve všední dny a na svátky by žena neměla mít více než tři šperky.

Obohaťte svou kolekci šperků o masivní náhrdelníky, velké náramky, objemné náušnice, které odpovídají tvaru tváře, řetězy s těžkými přívěšky. Velké příslušenství vizuálně redukuje „pozadí“, na kterém jsou umístěny. Zatímco malý pokazí dojem pečlivého výběru stylu oblékání.

Chcete-li "zhubnout" do obličeje, měli byste dát přednost prodloužené náušnice ve formě kapky. Přívěsky by měly být také podlouhlé.

Masivní prsteny si mohou dovolit jen majitele dlouhých prstů. Pokud s nimi nebudete zacházet, musíte se tohoto typu dekorace vzdát.

arrow