Redakce Choice

Oblečení Kira Plastinina. Stylový a mladý!

Anonim

Kdo je Kira Plastinina?

Nedávno, před třemi lety v Moskvě, se pod obchodním názvem oblečení kira plastinina objevila nová prodejna, která představila zcela novou řadu modelů zaměřenou, jak upozorňují tvůrci, především na mladé dívky (ve věku 15-25 let). Návrhářem této linky byla dcera významného ruského podnikatele Sergeja Plastinina - Kira Plastinina, který v době otevření prvního butiku měl jen 14 let.

Úspěch dívky a popularita její značky se vyvinuly jednoduše kosmickou rychlostí: do roku 2011 vzrostl počet obchodů Cyrus Plastinin na 120, což zahrnuje také obchody mimo Rusko (Anglie, USA atd.).

Nemůžete na to přijít: buď Kira je opravdu šíleně nadaná, a ona byla schopna přinést všechny své brilantní nápady do života, nebo nakonec její otec přispěl k závratnému úspěchu její dcery, ale faktem zůstává.

Dnes je oblečení Cyrus Plastinin stále populárnější mezi mladými lidmi.

Vzhled na mezinárodním trhu.

Debut kolekce, kterou navrhla Kira Plastinina, přišel v září 2008, kdy mladý módní návrhář představil mezinárodnímu soudu novou modelovou řadu pro jaro-léto 2009 na Milánském týdnu módy.

Oblečení Kira Plastinina různé smíšené styl, který zahrnuje glamour, glam-rock, ležérní a jiné styly. Vícevrstvé a kombinace různých textur tkanin dává šatům mladistvou lehkost a někdy vzpurnou drzost.

Vzhledem k tomu, že Kira je stále ve svém dospívání, zjevně neexistují žádné problémy se směšovacími styly, což je mezi mladými lidmi opravdu velmi módní. Proto všechny modely vypadají zcela organicky a bez zbytečného zatížení.

Stejný mladý designér říká, že přichází se svými modely na základě svých preferencí v oblečení a prakticky celý její šatník se skládá z vlastního oblečení.

Je třeba předpokládat, že dívky z jejího věku jsou také potěšeny novou značkou mládeže, protože recenze o oblečení od firmy Kira Plastinin, která se týká kvality oděvů a cenové politiky, jsou pro spotřebitele, pro něž jsou tyto oděvy určeny (to znamená pro teenagery), zcela vhodné.

O kvalitě.

Mimochodem, je třeba říci o kvalitě. Oblečení Cyrus Plastinin se vyvíjí v Moskvě, kde se nachází společnost KP Style, jejíž generálním ředitelem je Sergej Plastinin, největší akcionář Wimm-Bill-Dann, a Kira otec v kombinaci (tak se to stalo!).

Také organizuje a řídí činnost své dcery, zatímco Kira se sama účastní pouze tvůrčí části projektu a je hlavním designérem značky Kira Plastinina.

Nicméně, zastoupení této společnosti, včetně hlavní výroby, se nachází v Číně, kde se nacházejí továrny KP Style.

Všechny sbírky, stejně jako informace o umístění obchodů Cyrus Plastinin najdete na oficiálních stránkách značky.

V současné době jsou sbírky neustále aktualizovány a plánují se rozšířit do několika dalších evropských zemí.

Vyvstává systematická otázka, jak se styl oblečení v budoucnu změní, protože mladá módní návrhářka sama vyrůstá, a proto se to v blízké budoucnosti odrazí v kreativních nápadech, které se objeví v nových oděvních řadách.

Nicméně, dnes, značka Cyrus Plastinin se vyvíjí mílovými kroky, a zřejmě ospravedlňuje investice do rozvoje tohoto podnikání. A to není ani více, ani méně než 70 milionů USD. podle údajů zveřejněných v médiích.

Pokud se tedy Paris Hilton osobně zúčastnila reklamní kampaně na oblečení Cyrus Plastinin (nebudu dávat údaje, které média zveřejňují pro její příchod do Moskvy), pak co můžeme říci o nás "smrtelnících".

Ale v každém případě si koupit nebo nekupovat, nosit nebo nenosit ... je to na vás.

arrow