Redakce Choice

Hipster - styl. Subkultura mládeže. Móda

Anonim

Hipster - oděvní styl lidí představujících stejnou subkulturu. Základem jejich filosofie je svoboda, vnitřní i vnější, stejně jako nekonzumující způsob života a nekomerční věci.

Bokovky v Rusku a po celé planetě se snaží být daleko od společnosti, která se podle jejich názoru snaží podřídit všechny lidi svým vlastním standardům. Okolí je hodnoceno přítomností zvláštního vzhledu, který je základem subkultury.

Atributy stylu

Mít nějaké věci povznáší osobu k hodnosti zástupce této subkultury. Bederní styl se vyznačuje přítomností takových atributů, jako jsou například moderní pomůcky značky Apple, notebooky Moleskine (notebooky s fiktivním krytem na gumičce, kde zástupce subkultury zaznamenává výsledky své tvůrčí činnosti) a kamery.

Bokovky jsou oblíbené u lomografů, tj. Plastového filmového aparátu, ve kterém je šestnáct snímků. Zrcadlové modely jsou také povoleny, ke kterým jsou žádoucí doplňky ve formě blesku a několik objektivů.

Lomography je považován za nedílnou součást subkultury. Zvláštností obrázků je, že se fotograf snaží upevnit okamžik života, aniž by věnoval pozornost technickým nedostatkům výsledného obrazu, například k nejasnostem, nedostatku správného úhlu, osvětlení a tak dále. Hlavní věc ve fotografování je zprostředkovat okamžik. Jedním z deseti pravidel lomografie je: „Zapomeňte na pravidla!“

Internet je hlavní platformou pro kulturní výměnu. Hipster má často mnoho účtů v sociálních sítích, ale preferuje mezinárodní, jako je Twitter, Facebook a Instagram. Často provozuje módní blog.

Hipster, jehož styl je druh protestu, dává přednost sbírání vlasů v nedbalém ocasu nebo buchtě. Klasický účes je také možný, vždy s dlouhým třeskem. Hipster účes má často jasnou barvu. Rádi barví vlasy růžové, modré nebo zelené.

Zástupci této subkultury ve většině případů podporují organickou výživu a vegetariánství. Hipster dívky a chlapci najít krásné tenkost androgyny a snaží se držet unisex stylu. Kulturním místem zástupců této subkultury je Londýn.

Hipster, jehož oděvní styl je základem subkultury mládeže, přikládá velký význam kombinaci demokratických věcí a značkového oblečení. Podrobnosti o historických a domácích kostýmech jsou vítány. Bederní účes, stejně jako jeho oblečení, se vyznačuje úmyslnou nedbalostí.

Jaké jsou vlastnosti tohoto stylu?

Bederní móda, pro kterou je důležitá i zástupci jiných subkultur, dává přednost následujícím oděvům: svetry s potiskem, tenisky, hubené džíny, kostkované košile, brýle s brýlemi a doplňky.

Potištěná mikina

Bokovky, jejichž styl předpokládá přítomnost bund, triček a triček s různými nápisy v jakémkoli jazyce, obrazy zvířat, Londýn, bokovky, kamery, snomographs a notebook "Moleskine", obvykle preferují tisky s tvrzením o jedinečnosti.

Tenisky

Nejdůležitějším atributem bederního oblečení je bezpochyby tenisky. Musí mít jasnou barvu, jako je oranžová, zelená, žlutá a další. Kromě obuvi, zástupci této subkultury nosí mokasíny, derby, oxfords, tenisky, mokasíny, pražce, topsiders, brogues a pouště. Bederní dívky často upřednostňují boty na platformě nebo boty na vysokém podpatku.

Skinny džíny

Takzvané těsné přiléhavé kalhoty. Jsou převážně vyrobeny z džínoviny.

Zkontrolujte košili

Drtivá většina boků v šatníku má alespoň jednu pánskou košili v kleci, kterou nosí spolu s hubenými džíny nebo legíny. K dnešnímu dni je podobný prvek cibule považován za poněkud zastaralý.

Bederní brýle

Brýle musí mít silný rám. Bederní brýle, které chrání oči před sluncem, nebo s průhlednými brýlemi, které nemají dioptrii, jsou nesmírně důležitým prvkem tohoto stylu.

Příslušenství

Charakteristickým doplňkem této subkultury jsou světlé obvazy a bandány, stejně jako barevné legíny, punčochové kalhoty, plastové náramky, náušnice na manžetách, volumetrické šátky, masivní řetízky a bižuterie v podobě různých sladkostí.

Bokovky obvykle volí tašky-tašky s potiskem kultových hudebníků nebo kreslených postaviček. Taška představující tuto subkulturu může být vinobraní.

Bokovky často nosí klobouky, jako jsou fedoras, široký-lemoval, slouchy, trilby, nadhazovači, homburs a jiní.

Jak se stát zástupcem této subkultury?

  1. Nosit vinobraní položky. Vintage obchody jsou obzvláště milovníky bokovky. Základem tohoto stylu jsou šaty-bundy, vintage šaty, masivní boty, flanelové košile, free-cut s tlačítky.
  2. Prodám hubené džíny, nejlépe černé.
  3. Noste trička s potiskem. Lidé v bederním stylu obzvláště rádi demonstrují svou ironii. Často nosí trička a trička zobrazující věci z popkultury 80. a 90. let minulého století.
  4. Kup si spoustu velkých a jasných opasků.
  5. Používejte tenisky.
  6. Mladí lidé mohou nosit vousy nebo kníry. V bederním stylu příslušné skládané účesy, bouffant dlouhé rány a nedbalost.

Typický bederní styl

Dívky, představitelé této subkultury, mohou nosit tištěnou košili, buřinku, lichoběžníkovou sukni, přívěsek s velkým přívěskem, gymnastiku a masivní náramek ke studiu. Chystáte se na párty, bederní dívka si vybere krátké džínové kraťasy s potrhanými hranami, asymetrickým lemem, klasickými teniskami a leopardí spojkou. Jít na procházku, upřednostňuje oříznutý můstek, midi sukni, vintage hodinky, kulaté sluneční brýle, šátek, batoh nebo brašnu a boty na vysoké masivní platformě. Zástupce této subkultury pro mládež bude s největší pravděpodobností dávat přednost tomu, že na koncertě bude mít top s potiskem, kožené šortky, kostkovanou košili, brože a masivní přívěsek na krk.

Bederní chlap bude nosit tiskové tričko, světlé hubené džíny, sako, tenisky, masivní hodinky a klobouk. Na večírku si vybere barevné tričko, světlý a objemný šátek, vestu z džíny, brýle s bílou obrubou, hubené džíny, tenisky a opasek. Zástupce této subkultury bude raději nosit jasný svetr, barevné tenisky, t-shirt, hubené džíny a velký pytel na procházku. Pro koncert si bederní chlap vybere černou košili, krátké bílé šortky s černým pásem, volný černý svetr a mokasíny.

arrow