Redakce Choice

Kombidressy, tělo. Jak vypadat přirozeně a sexy s jejich pomocí

Anonim

Combidress - tělo, ale bez rukávů. Patří mezi ně kalhotky, tílko a podprsenka. Pokud je toto slovo přeloženo z angličtiny, dostanete "kombinaci oblečení", velmi mluvící jméno.

Odrůdy těla pro ženy

Externě vypadá kombina jako uzavřené pevné plavky, jediný rozdíl je v přezce přítomné níže. K dispozici je další možnost, která končí na bocích, na které můžete připevnit punčochy pomocí speciálních spojovacích prostředků. Toto ženské tělo může snadno nahradit klasickou sadu spodního prádla, i když pod ní můžete nosit podprsenku. To je velmi těsné k tělu, vyrobený z tenkých tkanin, někdy používat bezproblémovou šicí technologii. Vytváří ideální formy ženského těla, přičemž zůstává nepostřehnutelné i pod nejlehčí šifonovou nebo měkkou pleteninou.

Co se nosí s kombinézou, tělem

Zpočátku, návrháři, vytvářet tento kus oblečení, umístil ji jako spodní prádlo. Odvážné moderní módní trendy vám umožní nosit ženské tělo, a to nejen pod oblečením, ale také místo toho, ale pouze v případě, že na něm nejsou žádné hukoty, luky označující původní účel. Dokonale koriguje, utáhne postavu, nemá, na rozdíl od korzetu, tvrdé kosti, v důsledku čehož zůstává nenápadnou asistentkou. Vzhledem k uklidňujícímu účinku se pás ztenčí, žaludek je plochý, hýždě jsou napjaté a hrudník je svěží a vyvýšený. Kombidress, tělo dokonale kombinované s kalhotami a pevným oblečením.

Nápravný Combidress

Fotografie na stránkách lesklých časopisů jsou plné dívek s přesnými čísly. Ale jak dosáhnout tohoto výsledku? Jsou to jen dlouhé měsíce vyčerpávajícího tréninku a diety, a pokud je výsledek okamžitě potřebný? Existuje cesta ven. Korekční kombinéza je ideálním řešením pro dívky a ženy, které milují nosit těsné oblečení, ale jsou v rozpacích vrásky na břiše a „uších“ na vnější straně stehen. Hlavní rozdíl oproti obvyklému tělu spočívá v tom, že nekončí v bocích, ale plynule proudí do těsně přiléhajících pantaloonů. V korekčním tělese se nacházejí speciální oblasti s vysokou hustotou.

Fotografie jasně ukazuje rozdíl v tom, jak žena sedí na šaty - v kombinéze a bez ní. Jelikož má jediný řez bez viditelných švů, postava není nikde vyříznuta a zdá se, že pod šaty není nic.

Výhody nošení těla

Korekční kombinéza, tělo nejen zakrývá vady postavy, ale také přispívá k jejímu zlepšení tím, že ztrácí váhu. V oblasti břicha v těle je kompaktní turmalínová vložka, která podporuje břišní svaly v tónu, urychluje přirozené metabolické procesy. Speciální tkaní nití ve formě voštin přispívá k masáži kůže, spěchu krve a spalování tuků. Svěží krásy prostě musejí nosit takové kombinézy. Foto dámy s formami v takovém spodním prádle je více než jednou vidět.

Jak nosit kombinézu

Mnoho dívek má často otázky týkající se správného nošení tohoto spodního prádla. Stojí to za to, aby mu kalhotky kalhotky, podprsenku, punčocháče na sobě, nebo ne. Jsou odpovědi a jsou zcela zřejmé.

Kalhotky by měly být nošeny na horní části těla, je lepší si pořídit bezproblémový model bez očí. Za chladného počasí můžete na horní části nosit těsné punčocháče. A v teplém období jsou punčochy absolutně všech stylů, které se vám líbí, perfektní. Neměli byste se bát, že se budou plazit, a punčochové kalhotky stisknou v pase. Všechny tyto nuance jsou vymyšleny a vzaty v úvahu vývojáři, takže není důvod se obávat. Chcete vypadat sexy, nosit tělo. Fotky z party, kterou navštívíte v takových šatech, vás příjemně překvapí a vaše mužské kolegy se budou ve vašem směru dívat trochu jinak.

Jak si vybrat model a velikost

Chcete-li koupit vhodnou kombinézu, musíte stavět na velikosti podprsenky. Růst nezáleží, protože je regulován třířadou sponou a popruhy, kromě toho je vyroben z vysoce elastických tkanin. Podprsenka, která přichází v jednom těle kit může být různých forem: push-up, bez ramenních popruhů nebo s výřezem jako balkon. Při výběru stylu combress musíte nejprve vzít v úvahu, pro jaké účely je zakoupeno. Pro každodenní nošení jako spodní prádlo je lepší zvolit model s tvrdými šálky. A pokud máte vášnivou noc a tělo je přítomno jako varianta sexuálního oblečení, pak pro tyto účely vyhovuje krajka, průsvitná sada bez tuhých žeber a kamenů. Poté, co ji přidali s punčochami z rybářských sítí, rukavicemi, stane se každá holka milenkou noci, během které budou hrát jen podle jejích pravidel.

K dispozici je také kombinovaný sport. Vypadá to jako velmi těsné sportovní tričko nebo tričko z velmi elastických tkanin.

arrow