Redakce Choice

Boty s kamínky: pro nejodvážnější módy

Anonim

Být stylový už není móda, ale povinnost každé moderní ženy. Abychom byli jen tak, měli byste alespoň trochu nahlédnout do módních trendů, sledovat to, co je na vrcholu popularity, a co je lepší odložit na lepší časy. Obuv byla vždy důležitým doplňkem k obrazu, proto by jeho volba měla být oslovena s velkou opatrností.

Není to tak dávno, boty s kamínky přišel v módě: světlé, elegantní, provokativní a částečně roztomilé. Zpočátku byli oceněni hollywoodskými hvězdami a pak všemi ostatními módními ženami. Staly se takovým standardem jedinečnosti, půvabu a zvláštního stylu, který si mohou dovolit jen ty nejodvážnější ženy módy. Mimochodem, i boty pro dívky začaly být zdobeny kamínky. Proč se malé módní ženy cítí jako skutečné princezny?

Buďte znatelní!

Vlastně je to přesně to, co vám pomůže, aby boty zdobené kamínky. Pokud jste jasná a aktivní osoba, ráda vyčnívá z davu, pak je tento model vaší volbou. Drahokamy třpytící se na slunci, okamžitě přitahují pozornost a ostatním dokazujete, že mezi vámi a šedou myší je velký rozdíl.

Boty s kamínky - to samozřejmě není každodenní možnost. Mohou jít na jakoukoliv oslavu, párty, setkání s přáteli. Je nepravděpodobné, že vaše úsilí oceníte, pokud je dáte do práce. Ačkoli záleží na samotné práci, ne? A pokud mluvíme o každodenním životě, pak vám může zakázat jít do takových bot, jako je nakupování nebo procházky po městě. Pamatujte, že názory lidí jsou jejich názory. A pokud chceš být jasný, buď to!

Není nutné kupovat nejdražší boty s kamínky. Můžete se omezit na ekonomičtější modely, a pokud ukážete představivost, pak i ty nejobvyklejší boty mohou být ozdobeny kamínky, které mají po ruce. Mnoho módních žen to dělá, protože mají příležitost vytvořit takové boty, jak si představují. Pokud mluvíme o kamínkách, jejich počet je omezen pouze povrchem samotné boty. Samozřejmě není nutné, aby tam bylo spousta kamínků, mohou být zdobeny jen několik částí bot.

Co nosit s kamínky boty

Takový model je do jisté míry velmi dobrý. Ale přesto chci upozornit na to, že to nevyhovuje všem šatům. V první řadě vylučujeme šaty, sukně, bundy, kalhoty, halenky a další oblečení, zdobené také kamínky. V opačném případě se stanete jako jasný vánoční strom a váš obraz se stane stínem špatného vkusu. Také byste neměli nosit obleky a šaty, klasické sportovní oblečení neředěné jinými styly s takovým modelem.

Pro zbytek je možné nosit boty s kamínky s různými oděvy. Tady a šaty všech stylů, a elegantní sukně a džíny, kalhoty, legíny. Ale je tu jedna věc! Nosit takové boty, neskrývejte je pod rozevřenými kalhotami a dlouhými sukněmi. Jinak je nikdo neocení! Mimochodem, pokud vaše oblečení je ponuré nebo nudné, tyto boty budou moci oživit ho, čímž se váš obraz více stylový.

arrow