Redakce Choice

Zimní bunda z ekokože: recenze

Anonim

Výrobky z pravé kůže jsou považovány za klasiku. Pláště z ovčí kůže a kožené bundy jsou obzvláště oblíbené v zimě. Přírodní materiál dokonale zahřeje chlad a vypadá skvěle. Ale bohužel ne každý si může dovolit koupit kožené oblečení. Vynikající alternativou mohou být zimní bundy a bundy z ekologické náhrady.

Co je to ekologická kůže?

Existuje obrovské množství náhrad kůže. Ekologická kůže se na ně vztahuje, ale má mnoho výhod. Eko-kožená bunda má převážně pozitivní zpětnou vazbu. Spotřebitelé tvrdí, že se náhrada prakticky neliší od přírodního materiálu a je obecně nemožné ji srovnávat s koženkou.

Proces výroby ekologické kůže je poměrně jednoduchý. Na bavlněný podklad se nanese speciální polyuretanový film. Struktura obsahuje umělé materiály na bázi bavlny, syntetických polymerů a pravé kůže. Materiál není náhodou přijat předponou "eco". Polyuretanová vrstva neobsahuje žádné škodlivé látky a použití výrobků z ekokože je zcela bezpečné.

Výhody

Navzdory nízkým nákladům přesahuje ekokože podle některých ukazatelů přirozený protějšek. Umělý materiál je odolnější a odolný proti mechanickému poškození. Nejprodávanější jsou čínské bundy. Recenze uvádějí, že takovéto oděvy se nosí po dlouhou dobu a jsou naprosto nenáročné v péči.

Ekologická pokožka dává velmi příjemný pocit. Je měkká a pružná. Není náhodou, že materiál se používá pro výrobu montovaných výrobků. Nejedná se pouze o zimní kabáty a bundy, ale také o různé bundy, sukně, kalhoty, legíny, dokonce i šaty.

Velkou výhodou ekokože je mrazuvzdornost. V podmínkách silné ruské zimy je tento ukazatel velmi důležitý. Mnoho z nich již muselo zajistit, aby koženka byla ne ideální volbou pro výrobu zimního oblečení. Špatná umělá kůže rychle ztrácí svůj krásný vzhled. Ale bunda z recenzí z ekokože má jen to nejlepší. Většina spotřebitelů je s výběrem zcela spokojena. Ekologická kůže se nebojí zimních mrazů ani jarního tání.

Bunda z ekokože

Produkty pro vrchní vrstvu z ekokože jsou velmi populární již několik let. Pláštěnka, která se používá jako hlavní materiál při výrobě spodních bund, vybledne do pozadí. Byly nahrazeny moderními materiály s vynikajícím vzhledem a vynikajícími výkonovými vlastnostmi.

Dobré recenze lze slyšet o výrobcích značky Zara. Zimní bunda z ekokože od tohoto výrobce má stylový vzhled a dobře se hodí za každého počasí. Takový výrobek může být provozován při teplotách vzduchu od +5 do -25 ° C. Náklady na takovou bundu jsou zcela demokratické ve srovnání s výrobkem z pravé kůže. Spolu s touto srstí vypadá bohatě a neobvykle.

V zimní bundě z ekokože je na chvíli pohodlný být uvnitř. Umělý materiál může „dýchat“. Tak můžete bezpečně udělat výlet do supermarketu, aniž byste odstranili svou oblíbenou bundu dolů.

Vyberte si správný model

Výkonové charakteristiky zimní bundy jsou samozřejmě na prvním místě. Je však také nemožné zapomenout na funkčnost a pohodlí modelu. V produktu by se měl člověk cítit pohodlně. V domácích klimatických podmínkách se zimní oblečení musí nosit nejméně čtyři měsíce.

Výběr v on-line obchod dolů bunda z eko kůže, recenze o tom by měly být studovány jako první. Pokud je výrobek zakoupen ve specializovaném salonu, měli byste věnovat pozornost přítomnosti speciálních spojovacích prostředků, skrytých elastických pásů v rukávech, vnitřních kapsách a fleece podstezhki. Všechny tyto dodatky zpříjemní provoz výrobku.

Módní trendy při nákupu bundy by měly být jedním z posledních míst. To, co se nachází na dráhách, není vždy vhodné pro každodenní použití.

Čistící bunda z eko kůže

Přivést vhodnou zimní bundu je nutné ve dvou případech - v případě znečištění, stejně jako po období provozu. Pláště bundy mnoho čisté v pračce. To není snadný postup. Chmýří snadno absorbuje vlhkost a saponáty, ale nevadí. V moderních pračkách existují speciální programy pro mytí výrobků. Ale tato technika se s úkolem neklade vždy kvalitativně.

Eko-kůže je mnohem snazší čistit. Recenze a základy provozu, každý musí objasnit před zakoupením výrobku. Spotřebitelé tvrdí, že čištění ekokože je omezeno na odstranění znečišťujících látek v domácnosti jednoduchým mokrým ubrouskem na několik minut. Obtížné skvrny se odstraní roztokem alkoholu. Kromě toho se na prodej již objevily speciální výrobky pro péči o výrobky z ekokože. A na konci sezóny by měla být podána bunda v čistírně.

Co mohu nosit s péřovou bundou?

Pokrytí je považováno za univerzální. Lze jej nosit jak s přísnými kalhotami, tak s úzkými džíny. Obraz závisí na modelu spodního pláště. V prodeji jsou stylové bundy ve sportovním stylu. Tato volba je vhodná pouze pro kombinaci s lyžařským oblečením nebo denimovým oblečením.

Klasická ekologická kožená bunda vypadá původně. Recenze říkají, že tato bunda vám umožní vytvořit nejoriginálnější obrázky. Tyto produkty jsou často protáhlé. Mohou být nošeny nejen kalhotami, ale i šaty.

Správně zvolené příslušenství je také důležité. Ekoskin dokonale ladí s pletenými šátky a čepicemi. Recenze ukazují, že velké páření vypadá velmi krásně. Příslušenství lépe vyzvednout produkt.

Kde koupit bundu z ekokože?

Dnes jsou velmi populární ekokožené zimní bundy. Můžete si je zakoupit nejen online, ale i ve specializovaných prodejnách nebo dokonce na trhu. Nejdražší produkty jsou nabízeny v salonech. Zde jsou dolů bundy světových značek, jako je "Monkler", "Zara", atd. Produkty jsou vysoce kvalitní a krásný vzhled.

Ekoskina je na trhu mnohem levnější. Jaký druh zpětné vazby o ní můžete slyšet? Nejrozmanitější. Koneckonců, vysoce kvalitní bundy dolů na trhu se neliší, ale vzhled je atraktivní. Spotřebitelé, kteří plánují produkt používat maximálně jednu sezónu, jsou s jejich volbou plně spokojeni.

Nakupujeme na AliExpress

Ti, kteří chtějí ušetřit peníze a zároveň nakupovat kvalitní výrobek, by měli věnovat pozornost čínským internetovým stránkám. Nejoblíbenější z nich je považován za AliExpress. Tady, v obrovském sortimentu eko kůže. Recenze si můžete přečíst přímo na stránce vybraného produktu. Pohodlný je systém hodnocení, který vám umožní vybrat si opravdu dobrého prodejce.

Objednání zimní bundy na čínském obchodním podlaží je již v září. Je třeba mít na paměti, že zboží po zaplacení může přijít pouze do jednoho měsíce. Kromě toho začnou v listopadu přípravy na novoroční svátky v Číně. V tomto ohledu může být zboží poštou zpožděno. Kupující riskuje, že uprostřed zimy dostane bundu z ekokože.

Udělat objednávku od čínského prodejce může být docela jednoduché. Komunikace ve většině případů probíhá v angličtině. Můžete použít překladatele. A ti, kteří si nejsou jisti svými schopnostmi, by měli přijmout pomoc prostředníka. Zároveň musíte být připraveni přeplatit zboží až do výše 20%.

arrow