Redakce Choice

Džínsové kraťasy: stylové a pohodlné

Anonim

Světlý letní vzhled je snadné vytvořit, na sobě džínové kombinéze s kraťasy. Fotografie takových modelů lze vidět v různých časopisech. Jaké jsou nejmódnější styly?

Dámské džínové overaly s kraťasy nebo s kalhotami jsou již dlouho pevně v módě. Existují různé modely: od každodenních, snadných a chuligánských až po elegantní a ženské. Nejoblíbenější jsou klasické džínové overaly šortky: náprsník a popruhy jsou připevněny nebo připevněny na běžné džínové šortky. Tento styl je vhodný pro každého. Můžete si ji vzít s sebou k odpočinku, projít parkem nebo jít na pláž. V kombinaci s bílým tričkem nebo tričkem to bude vypadat velmi zajímavě.

Méně populární modely, ale neméně velkolepé - džínové overaly, které vypadají jako letní šaty. Tyto kombinézy jsou šité na míru, stejně jako letní šaty. Popruhy se zpravidla nerozepínají, jsou poměrně široké a plynule přecházejí do živůtku. Šortky - široké, rozšířené, přicházejí v různých délkách. Tyto modely jsou vyrobeny z tenčí a měkčí džíny. Samozřejmě, že tento model je více mládeže. Mladé krásy ji mohou nosit ke studiu a ke dni.

Třetí varianta - večerní džínové overaly šortky. Tam jsou poměrně vzácné a vypadají neobvykle. Jsou šité z džínové džíny tmavé barvy. Někdy je na první pohled obtížné látku rozpoznat. Tyto kombinézy doplňují velkolepé šperky a boty nebo sandály s vysokými podpatky. Večerní kombinézy mají složitý střih, šortky jsou často protáhlé, vrchol je zdobený, někdy - ne.

Stylové modely, jejichž horní část je šitá na míru košili. Krásné nýtování na takových kombinézách je nejdůležitějším doplňkem. Uzavřené kombinézy jsou také v módě: živůtek vypadá jako tričko bez rukávů. A úplným opakem tohoto modelu jsou kombinézy bez živůtek, pouze s popruhy: dobře zdůrazňují hrudník a pas.

Co nosit kombinézu?

Příležitostná, lehká kombinéza se dobře hodí k baletním botám, lehkým letním teniskám a také polovičním botám. Na kombinéze džíny, kožené pásy nebo tkané z hrubých nití vypadají velkolepě. Kombinézy bez popruhů je lepší nosit na nahém těle. Obecně platí, že pokud je kombinéza dostatečně zavřená, košile nebo košile by byla zbytečná.

Bílé sportovní košile, košile s volným střihem jsou dobře kombinované s otevřenými kombinézami: dávají obraz vzrušení a pikantní neopatrnosti. Pokud jde o doplňky, pro sportovní kombinézy vhodné klobouk, korálky cetky. Více ženských modelů umožňuje světlé šperky: velké náušnice, masivní náramky. Nezapomeňte na brýle.

Džíny kombinézy šortky vypadají perfektně s obdélníkovými sáčky s dlouhými popruhy: to dopadá na obraz ve stylu "příležitostné". Nezapomeňte, že modrá jde dobře s hnědou. Mohou to být různé odstíny. Provede se jak lak, tak i matná kůže. Boty pro tento outfit se liší od tenisek až po vysoké boty na podpatku - v závislosti na modelu.

arrow