Redakce Choice

Roztrhané džíny - nadčasový styl

Anonim

Samozřejmě, jeden z módních trendů této sezóny - roztrhané džíny. Samozřejmě, designové modely jsou velmi drahé, ale nezapomeňte, že některé věci lze velmi snadno vytvořit vlastníma rukama. Roztrhané džíny lze udělat doma za půl hodiny. K tomu potřebujete džíny, které mají průměrnou hustotu. Letní džíny nebo zahřáté modely bohužel nebudou fungovat. Budete také potřebovat papírový nůž a překližku střední velikosti, plochý box čaje (slouží k ochraně části nohy před náhodnými řezy), křídy nebo kus obyčejného mýdla.

Existuje mnoho instrukcí, jak udělat roztrhané džíny vlastníma rukama. Nabízíme Vám nejjednodušší způsob. Chcete-li začít, je určit, který model chcete získat na konci. To může být roztrhané džíny s hlubokými řezy, lehce opotřebované nebo s malými řezy.

Nejprve aplikujte přibližná místa s kousky křídy nebo kusem mýdla. Vložte překližku do nohy na místě, kde jste provedli značení. Dostanete tak i řezy a chráníte zadní část nohy před náhodným poškozením. Udělejte malý řez, vždy se může zvětšit. Po řezání odstraňte podélné závity - nevypadají moc pěkně. Chcete-li, aby se nitě nemohly dále plazit, stiskněte konce zapalovače cigaret. Roztrhané džíny s krajkou vypadají obzvláště originální. Chcete-li to provést, vyberte si jakoukoliv krajkovou tkaninu podle svého vkusu a šijte ji z nesprávné strany nohavic, kde budete provádět škrty. V tomto případě jsou řezy širší.

Nezapomeňte, že pokud použijete další tkaninu, pak se nejprve provede řez a pouze pak se kus látky přišívá na špatnou stranu. Ujistěte se, že švy jsou hladké a čisté, nejsou viditelné na přední straně. Také docela atraktivní jsou střihy, zdobené zipy a knoflíky. Takové detaily jsou fixovány z nesprávné strany běžnými vlákny. Chcete-li dát ženský vzhled, zdobí roztrhané džíny s kamínky. Nejlépe fungují kamínky s lepivou podložkou. Krystaly se připojí po aplikaci řezů. Místo krajky zapadne do jakékoliv jiné tkaniny. Hlavní věc je, že jsou kombinovány s obecným vzhledem věcí. Podobným způsobem můžete ozdobit nejen džíny, ale i jiné věci z džínoviny.

Jak jste viděli, kdokoliv může udělat roztrhané džíny. Netrvá dlouho a nevyžaduje speciální materiály. Hlavní věc - ukázat představivost, a dostanete původní věc svůj vlastní design.

Nosit takové džíny je vhodnější v jarní a letní sezóně. Jsou ideálně doplněny taškami, poštovníky, ekobagy. Vezměte pár cetek, aby odpovídaly stylu hippie (konec konců to byla právě tato subkultura, která začala takové věci používat). Roztrhané džíny jsou dobré, protože vypadají stejně stylově s botami - tenisky, baletní boty nebo boty na vysokém podpatku. Mnozí dokonce dokáží nosit takové džíny do kanceláře a úspěšně je kombinovat s přísnou bundou.

arrow