Redakce Choice

Valentino Tašky: Real Chic

Anonim

Tašky "Valentino" - konečný sen mnoha fashionistas, protože italská značka je spojena s luxusem a ženskost. Jedná se o stylový doplněk, který může zdůraznit propracovaný obraz, doplnit jej, stát se konečným dotekem.

Valentino Garavani

Tašky Valentino Garavani lze právem nazvat klasikou, před kterou je čas bezmocný. Tento legendární italský designér dělá lidi šťastným více než půl století. Jeho talent je úžasný: vše, co se dotkne, dopadne na nejvyšší úroveň. Bez ohledu na to, co vytvoří: ať už se jedná o oblečení, tašky, boty, doplňky - vše je pro náročnou veřejnost náročné.

Samotný designér je vášnivě zamilovaný do módy, ale také se zajímá o architekturu a malbu. Studoval Valentino v Miláně, poté v Paříži, kde si zasloužil vítězství v prestižní soutěži International Wool Secretariat a setkal se s Jeanem Desseem. V roce 1960 založil vlastní značku a první butik značky byl otevřen na Via Condotti - slavné nákupní ulici v Římě.

Co je pro Valentina Garavani známé? Dokonalá chuť, odvaha, ženskost, elegance formy. Uprostřed mega popularity mini sukní nabízí modely modelů maxi-length, černobílý kontrast a krvavě zbarvené šaty - odvážné a šokující jako on sám. Stále si užívají lásky nejen mezi celebritami, ale i mezi obyčejnými dívkami celého světa.

Tašky Valentino

Legendární mistr vytvoří jednu kolekci příslušenství za druhou. Najdete v nich miniaturní spojky i obrovské kmeny. Nebojí se experimentovat s designem, velikostí, dekorem a barvou. Jeho výrobky jsou vyrobeny z nejlepších materiálů: přírodní kůže a semiš, stejně jako ze vzácných druhů kůže s nečekaným potiskem nebo povrchovou úpravou. Kování pouze v nejvyšší kvalitě: bude sloužit po dlouhou dobu, vždy zachovává prezentaci a dokonale zapadá do koncepce sáčku.

Příslušenství legendární italské značky má stále jednu velkou nevýhodu - vysokou cenu. Naštěstí, pro mnoho fashionistas je alternativa ve formě kopie Valentino sáčků. Pokud mají vysokou kvalitu, nejsou o moc nižší než původní, a někdy mezi nimi může najít rozdíly pouze profesionální. Ale náklady na repliku jsou zcela demokratické, takže každá dívka si může takový produkt dovolit. Existují obchody, které se specializují na prodej kopií značkových výrobků a nabízejí skutečně hodnotný produkt.

Valentino Orlandi

V roce 1974 viděl svět Valentino Orlandi tašky. Jméno tohoto italského návrháře by nemělo být zaměňováno s jeho legendárním jmenovcem. Tento muž vstoupil do módního průmyslu s jistým krokem a okamžitě se zamiloval do své práce. Pod touto značkou jsou úžasné věci z kůže: doplňky, tašky, boty a další galanterie.

Stojí za zmínku, že vzhled této značky byl logický, protože rodina Valentina Orlandi se již několik let zabývala obvazem kůže a věděla o tomto procesu naprosto všechno. Valentino, kromě těchto znalostí, měl talent módního návrháře, takže každá věc od něj je jako zázrak. Továrny používají staré metody zpracování kůže, používají tajemství, která byla předána z generace koželužů na novou generaci. Společnost se také nezastaví na tom, čeho bylo dosaženo a neustále hledá nový, zlepší proces, zavede inovace.

Místo následného slova

Tašky "Valentino" - je jistě klasikou žánru, žádoucím předmětem miliónů žen na planetě a elegantním dárkem pro blízké. Když se podíváme na dokonalé příslušenství pro spravedlivý sex, srdce bije rychle, oči se rozsvítí, úsměv vládne na rtech. Stává se jako královna a je opravdu krásná.

arrow