Redakce Choice

Zajímalo by mě, proč potřebujeme kalhotky?

Anonim

Na co jsou zbabělí? Co je to - dekorace, hygiena, módní doplněk? Protože jsme si dali za úkol zodpovědět tyto jemné otázky, začneme v pořádku.

Historie spodního prádla je docela zajímavá, zde jsou některé skutečnosti:

1. Původ slova "kalhotky" je francouzština, což znamená "krátké kalhoty".

2. Bedrové bandáže byly prototypem moderního spodního prádla.

3. Židovští kněží byli během božských služeb povinni pod spodní prádlo vložit spodní prádlo.

4. Podle některých údajů se první zbabělí objevili v roce 1150.

5. Do konce 19. století byli muži omezeni na nošení spodek.

6. V Evropě se církev stavěla proti zavedení tohoto oděvu a považovala ho za „ďábelskou maličkost“.

7. Ve většině zemí Asie byly dlouhé kalhoty povinné pro ženy pod lemem šaty nebo sukně.

Kalhotky posílily v dámském šatníku, nejprve ve formě kalhot, nakonec se zmenšovaly a překrývaly se s ornamenty v podobě krajky, výšivek a později různých drahokamů a polodrahokamů. Proč jsou dámské kalhotky v moderním vláknitém designu? Thongy dnes vstupují do šatní skříně téměř každé mladé ženy, ale mnoho gynekologů věří, že v tak roztrhané podobě je tento oděv nebezpečný a může způsobit nenapravitelné poškození zdraví. Kalhotky modelu tanga mírně pokrývají pátý bod krásné poloviny lidstva, skluz se vyznačuje vložkou krajky vpředu. Aby bylo možné lépe pochopit, proč jsou kalhotky potřebné, můžete zvážit model boxeři, to znamená, mini-šortky, které vás zahřeje v zimě, a chránit je před otěrem, a provádět hygienické funkce. Takové spodní prádlo však nemůže být oblečeno pod krátkou sukni nebo těsnými kalhotami. Látkové výrobky tohoto typu jsou vybírány sportovci, pro které je pohodlí především důležité.

Existuje další názor na to, proč potřebujeme kalhotky. Chcete-li je odstranit během sexu, zvažte osvobozené občany.

Známý je také rituál pro přilákání peněz, jehož základní vlastností je červené plátno. Proč jsou na lustru kalhotky? Ano, ne, co, a červená, která je speciálně zakoupena za účelem zlepšení finanční pohody. Předpokládá se, že nové, umyté a vyžehlené kalhotky fungují nejlépe. Úprava vody je nutná k vymazání cizích informací absorbovaných zbabělci předtím, než spadnou do vašich rukou. Poté můžete přenášet své energetické spodní prádlo při přímém nošení a občas si opakovat představu o zvýšení příjmů. Takže dáváte magnetismu spodní prádlo, abyste přitáhli peněžní tok. Po několika hodinách, musíte házet kalhotky na lustr se slovy: "Peníze v kapse!" Snažte se těšit z této akce a můžete jít o své podnikání s pocitem úspěchu, kalhotky začali provádět své neobvyklé funkce.

Proč jsou zbabělci ještě potřební? Přilákat lásku! Podobný rituál může být proveden pro pořádání záležitostí srdce, jen musíte mluvit o příchodu do domu velkého a jasného pocitu. A zvědavým domácnostem s nevinným pohledem oznamte, že kalhotky na lustru jednoduše suší nebo zdobí interiér.

arrow