Redakce Choice

Nové tetování Rihanna

Anonim

Hollywoodské hvězdy dělají vše, aby vynikly mezi svými "kolegy". To může být účes, oděvní styl, plastická chirurgie. Ale je tu další způsob, jak vyniknout a vzpomenout - to je tetování. Opakovaně jsme viděli, jak zdobili tělo ne jedné slavné osoby. Například, tetování Rihanna na krku, který asi mnoho lidí ví, a možná dokonce sami sebe. Existuje však spousta podobných snímků této hvězdy v různých částech těla, někdy dokonce velmi nečekaných.

Tetování je způsob sebevyjádření, protože každý z nich má zpravidla svůj vlastní význam, vlastní historii nebo je symbolem události. Například, jeden z obrazů je číslo v římských dopisech označovat datum narození Melissy Fordové, kdo je její nejlepší přítel.

Rihanna Tetování (foto)

Nedávno Rihanna překvapila své fanoušky novým tetováním. Přímo pod ňadry můžete vidět obraz bohyně Isis, která se jí objevila po smrti její babičky. Takže každé tetování symbolizuje událost nebo slouží jako připomínka něčeho smysluplného.

Taková tetování, jak jsem řekl, má Rihanna hodně. To mnoho děsí, ale fanoušci dělají jen to, co dali na těla stejná znamení. Samozřejmě, že na to chodí jen statečné a sebevědomé dívky. Rihanna to nepochybně plně charakterizuje. Ale souhlasím, zdobí to. Teď to nelze představit bez nahromadění hvězd na krku. A proč ne? Je to tak krásné.

Ale tato mince má také nevýhodu, zastavení jiných dívek, které jsou naprosto proti tetování. A to, samozřejmě, zdraví. Mnozí prostě nevědí, jak může někdo takové tělo zesměšňovat. Ale mýlíte se, protože tetování je už dlouho umění, které dělá člověka jednotlivcem. Ale stále tyto obrázky jsou škodlivé, a to nelze popřít. Není vyloučeno onemocnění rakoviny s fatálním výsledkem. To je důvod, proč předtím, než je uděláte, přemýšlejte o tom, co je pro vás vzácnější: krásu nebo zdraví.

Nyní nikoho nepřekvapí několika náušnicemi v jednom uchu, propíchnutým pupkem a samozřejmě tetováním. Je možné, že moderní móda nutí mladé lidi, aby to udělali sami se sebou, aby se vyjádřili a nebyli jako ti kolem sebe.

Tattoo Rihanna symbolizuje její víru v sebe, důvěru a odvahu. Jedním z jejích prvních obrazů jsou dva symboly umístěné na kotníku. To jsou poznámky, které odrážejí lásku k hudbě. Její další tetování v podobě znamení zvěrokruhu Ryby se nachází pod pravým uchem. Tam je také pistole v oblasti hrudníku, který ona dělala během jejího obtížného vztahu s Chrisem Brownem, který způsobil hodně diskuse mezi veřejností. Jeho hodnota spočívá v jeho síle a odvaze a v tom, že se může vždy postavit za sebe. "Šššš ..." - to je také Rihanna tetování na paži. To je lokalizováno, být přesnější, na prstu, s pomocí kterého oni žádají o ticho. Toto tetování Rihanna pomáhá zpěvákovi omezit vzrušení jejích fanoušků, kteří chápou všechno gestem a nápisem.

arrow