Redakce Choice

Bronnitsky šperky továrna. Snubní prsteny - Bronnitsky šperky Factory

Anonim

Bronnitsky šperky továrna je součástí holdingu "Bronnitsky klenotník." Kromě závodu má společnost obchodní dům a maloobchodní řetězec prodejen výrobků z drahých kovů.

Z historie podniku

Šperky výrobní závod se nachází v Bronnitsy. Toto město je zařazeno do seznamu historických měst Ruska.

První zmínka o něm pochází z roku 1453. I tehdy byla obec známá nejen pro obchod, ale i pro zdatné řemeslníky.

Do roku 1924 se řemeslníci, kteří nebyli součástí jediného podniku, zabývali výrobou šperků. Ale byla tam skupina podnikatelů, kteří se rozhodli vytvořit artel klenotníků. Díky akci několika lidí začala továrna na šperky Bronnitsky oficiálně existovat.

Po dlouhou dobu své existence podnik zažil jak vzestupy, tak poklesy. Historie závodu znamenala několik událostí, které byly zásadní pro jeho rozvoj.

  • 1935 - začátek tkaní řetězů stříbra a zlata.
  • 1951 - práce prvních dílen továrny, před tím, než zvítězily domácí úkoly.
  • 1963 - sloučení s továrnou na šperky Sinkovskaya, expanze podniku.
  • 1972 - továrna byla přejmenována na Bronnitsky Jewelry Factory, začíná pracovat na dovezených zařízeních v nových dílnách.

S těmito událostmi začíná mimořádný růst podniku. Závod se stává lídrem v oblasti výroby a kvality výrobků.

Obtížné devadesáté roky byly dalším zlomem v historii společnosti. Do této doby bylo zařízení provozováno s minimální kapacitou. Vznik investorů tváří v tvář společnosti "Sudcomgrupp" změnil jeho život. Bronnitsky šperky továrna vstoupila do nové fáze vývoje.

Moderní výroba

Dnes, šperky společnost se opět stala jedním z nejlepších v Rusku a zemích SNS.

Objem výroby je pozoruhodný v jejich výkonu - asi dva tuny stříbra a čtyři tuny zlatých šperků za rok.

Vysokého výkonu lze dosáhnout využitím moderních technologií používaných ve výrobě, nejnovějšího moderního vybavení od předních společností ze Švýcarska, Japonska a dalších zemí. Kvalifikovaný personál - pýcha podniku.

Kvalita výrobku

Vynikající kvalita výrobků je jedním ze zásad továrny na šperky Bronnitsky.

Společnost může s jistotou zaručit zákazníkům kvalitu jejich šperků, protože výrobky mají několik stupňů ochrany - vlastní značka společnosti, dohled nad testem, značka klenotníků Bronnitsky, znamení shody se systémem Rostest-Quality a požadavky mezinárodního standardu.

Výstavy jednotlivých modelů šperků a unikátních sbírek na domácích i zahraničních výstavách jsou velkým úspěchem mezi skutečnými znalci šperků. Produkty této továrny byly opakovaně oceněny vysokými cenami (1958 - Brusel, 1967 - Montreal).

Sortiment produktů

Dnes v katalogu společnosti je asi pět tisíc šperků. Produkty jsou reprezentovány jednotlivými modely a součástí sbírek.

Výrobce nabízí zákazníkům prsteny a náušnice, náhrdelníky a řetízky, náramky, přívěsky a přívěsky, piercingy, brože a další výrobky.

Při výrobě šperků se používá zlato, stříbro, základní kov. Produkty získávají jedinečný vzhled díky různým variantám barevné kombinace kovu. Typ tkaní, zvolený styl, použití různých vložek z drahých a polodrahokamů dělají z každého modelu jedinečný šperk.

Zařízení přijímá objednávky na výrobu polotovarů drahých kovů uvedeného vzorku. Výrobek není aplikován na razítko podniku a zkušební komory. Kde se nachází společnost, jaká je její adresa? Bronnitsky šperky továrna se nachází ve městě Bronnitsy (Moskevská oblast), Komsomolsky Pereulok, 53. To je široce známý mezi podnikateli, kteří chtějí rozvíjet vlastní výrobu šperků.

Klenotníci z mnoha měst Ruska ocenili exkluzivní vývoj řemeslníků Bronnitsky - karabin a springel. Odolné upevňovací prvky odolné proti opotřebení jsou důležitým detailem výrobku, tolik šperkařských firem je nakupuje v továrně v Bronnitsy.

Přítomnost moderních kovoobráběcích strojů umožňuje společnosti poskytovat služby pro výrobu nástrojových výrobků - raznic, zápustek, řetězového příslušenství, forem atd.

Řetězy - moderní módní dekorace

Po mnoho desetiletí zůstávají řetězy hledané po dekoraci. Klenotníci závodu dokonale znají umění své výroby a tyto výrobky představují 60% všech výrobků společnosti.

Katalog obsahuje asi 270 druhů tohoto šperku ze zlata a stříbra. Modely se liší ve způsobu tkaní. To může být automatické a ruční. Barva kovu (bílá, žlutá, kombinovaná, červená, pozlacená, drátová, zčernalá) dodává výrobku jedinečný vzhled. A různé typy tkaní použité vložky - sofistikovanost a styl.

Prsteny jsou vždy v módě

Prsteny továrny na šperky Bronnitsky jsou schopny překvapit každého kupujícího mimořádnou představivostí a zručnou prací řemeslníků.

Katalog nabízí více než 150 předmětů z drahých kovů. Neobvykle rozmanité modely s vložkami z přírodních a umělých kamenů. Dekorace bude klást důraz na individualitu majitele, jeho styl a postavení.

Zvláštní kategorií šperků jsou snubní prsteny. Bronnitsky šperky továrna nemění tradice a dodržuje klasický styl ve výrobě modelů této konstantní atribut svatební obřad, symbol manželské věrnosti. I když zde je celá řada modelů prstenů poměrně široká. Barva výrobku může být žlutá, červená, bílá, kombinovaná. Možné dekorace s diamanty a kubickými zirkony. Díky vysoce kvalitnímu zpracování kovů jsou prsteny stylové, elegantní, atraktivní.

Šperky pro muže

Existuje názor, že šperky jsou rozmary žen. Ale praxe ukazuje, že většina mužů také neodmítá drahé, kvalitní šperky. Vzhledem k tomu, "Bronnitsky klenotník" vyvinula celou řadu šperků pro muže.

Zlaté a stříbrné manžetové knoflíčky, snubní prsteny, ruční řetězy, kravaty, náramky se staly vůdci prodeje.

Stříbro

Stříbrné šperky jsou velmi oblíbené u všech kategorií spotřebitelů. Nabídka zahrnuje sbírky stříbra pro ženy, muže a děti.

Prsteny, náušnice, přívěsky, řetízky, náboženské předměty, doplňky jsou vyráběny v různých stylech s použitím originálních designérských nálezů. To umožňuje kupujícím plně uspokojit jejich potřeby.

Kromě šperků, stříbra a ionizers jsou vyrobeny v rukou kvalifikovaných klenotníků.

Propagace produktu

Značkové šperky obchody Bronnitsky závod se nachází po celém Rusku. Vlastní síť obchodních podniků umožňuje společnosti úspěšně prodávat výrobky. Za tímto účelem byl vytvořen velký tým manažerů, kteří byli vyškoleni ve všech tajemstvích aktivního propagace zboží na trhu s šperky.

Veškeré úsilí konzultantů, manažerů, klenotníků a dalších zaměstnanců společnosti by mělo být zaměřeno na uspokojování požadavků zákazníků. Tento přístup poskytuje vynikající výsledky při propagaci produktů rostliny.

Bronnitsky klenotnictví v závodě a jeho pobočky velmi často provádět všechny druhy propagačních akcí, které zvyšují poptávku kupujících na šperky. Část akcií je vždy aktivní, například: „V den narození“, „Exclusive custom rings“. Některé z nich nabízejí slevu pouze po určitou dobu.

Dárkové poukazy jsou velmi oblíbené. Lze je zakoupit v obchodech společnosti nebo objednat prostřednictvím internetového obchodu. Certifikáty mají hodnotu od 1 000 do 10 000 rublů.

Kumulativní slevová karta a VIP karta umožňují návštěvníkům jakékoli úrovně bohatství použít slevový systém při nákupu šperků.

Nákup šperků na úvěr je další služba poskytovaná zákazníkům. Příznivé úvěrové podmínky, jednoduchý papírování proces přilákat ještě více kupujících do salonů Bronnitsky klenotník.

Neocenitelná pomoc při propagaci zboží na trhu má práci na oficiálních stránkách společnosti. Každý návštěvník, aniž by opustil domov, může získat komplexní informace o společnosti, jejích produktech, podmínkách prodeje šperků.

Zde naleznete tipy na péči o výrobky ze zlata a stříbra, pravidla pro výběr šperků, která mohou být také užitečná pro potenciálního kupujícího.

arrow