Redakce Choice

Vysoká móda ve sportu: Chanel tenisky

Anonim

Coco Chanel je opravdu považován za ikonu stylu a ne bez důvodu. Koneckonců to byla ona, kdo se stal rozhodujícím článkem, který obrátil mysl a změnil módu, a dodal jí nový dech, který pokračuje dodnes.

Děkuji, Coco!

Byla to právě tato dáma, která dokázala vytvořit ženské, elegantní a jedinečné obrazy pomocí modelů pánského šatníku. Co stojí za to, že má malé černé šaty, které vyhrají srdce miliónů žen po celém světě a nejen v tomto století. Módní dům Chanel je vždy spojován s elegancí, luxusem a zároveň jednoduchostí, která nezanechává lhostejnost. Dokonce i tenisky "Chanel" se liší zvláštním šarmem a prestiží.

Chanel elegance je nyní ve sportu

Po celou dobu své existence byl módní dům Chanel zastoupen mnoha talentovanými designéry. Dnes, tato náročná mise padla Karl Lagerfeld. Stejně jako mnoho jeho předchůdců se snaží vytvářet neobvyklé věci z běžných oděvů a kombinovat někdy zdánlivě neslučitelné věci. Tentokrát volba padla na tenisky. Ano, je to na nich!

Ptáte se, jak můžete nosit sportovní obuv spolu s klasickými šaty nebo koktejlovými šaty? Zdá se, že právě s těmito otázkami se zeptali hlavní návrháři slavného módního domu. A soudě podle výsledků, našli odpověď na tuto otázku. Výsledkem jejich dlouhého a plodného hledání se staly stylové a módní tenisky "Chanel". Původní pár bot stojí od 10 000 rublů.

Sport je módní.

Od letošního sportovního stylu, zejména v módě, je ve všech sbírkách známých značek přítomen Karl Lagerfeld. Úkol nebyl snadný, ale návrhář skvěle zvládl myšlenku a přivedl ji k životu. Pro zlepšení sportovního stylu použil designér techniky kombinací různých barev, textur. Známá módní návrhářka s použitím kůže, sametu a dokonce i plátěného plátna vytvořila univerzální model sportovní obuvi. Fotografie tenisek "Chanel" zdobí všechny módní tisky.

Velká pozornost byla věnována také dekoraci: středem zájmu byl kov, který je v této sezóně velmi populární a poptávaný. Také na stejné úrovni jako kovové jsou četné objemy flitrů, krajek, korálků a průhledných tkaniček, které dávají botě ženský a sofistikovaný vzhled, což umožňuje kombinovat s téměř jakýmkoliv oblečením. Tenisky "Chanel" také nejsou výjimkou.

Vysoká móda

Modely domu Chanel demonstrovaly nové výtvory z Lagerfeldu a měly na sobě nejen šortky a džíny, ale také sukně, korzety a obleky. Nedělal, samozřejmě, bez večerních a dokonce i svatebních šatů.

Takový nový trend v módě nezůstal bez povšimnutí nejslavnějšími módy, jako je Rihanna, Kylie Minogue, Kate Moss, Cara Delevin. Tyto dívky se nebojí experimentovat, perfektně kombinují tenisky Chanel s šaty nebo sukní. Tento obraz apeloval na všechny příznivce městského stylu. Tento obraz jistě přitáhne pozornost. Samozřejmě je lepší si vybrat boty slavných výrobců. Značka nikdy nevyjde z módy a kvalita takové dvojice je vždy na zvláštní úrovni.

To je bezpečné říkat, že Chanel tenisky byly hit, nastavení individuální styl pro každého. Takové boty jsou ideální pro slavnostní událost a pro každý den. Samozřejmě je lepší nenosit tenisky s klasickým oblekem.

Chcete-li ocenit toto vytvoření, doporučujeme vám zobrazit výběr fotografií. Tenisky "Chanel" se zamilovaly do nejznámějších módy na světě, a proto samozřejmě nebudete lhostejní.

arrow