Redakce Choice

Jaká by měla být délka kalhot pro muže? Jak dlouho by měli mít muži těsné kalhoty?

Anonim

Pokud vezmeme v úvahu pánskou šatní skříň, můžeme s plnou jistotou říci, že jedním z jejích základních prvků budou kalhoty. Navzdory tomu mnoho mužů ne vždy ví, jak si vybrat ten správný kus oblečení. Jedním z hlavních problémů, s nimiž se při nákupu setkáváme, je otázka, jak dlouho mají muži kalhoty.

Klasická pravidla výběru kalhot

Kalhoty tohoto střihu jsou jedním z nejběžnějších a nejžádanějších. Tento model naznačuje, že sedí nad boky, těsně pod pupkem.

Šířka výrobku musí být správně zvolena. Neplatí, pokud kalhoty:

  • příliš těsná postava;
  • na některých místech pokles.

Kapsy výrobku v žádném případě by neměly přitahovat pozornost k sobě, že ošklivé vyboulení.

Klasická verze předpokládá přítomnost šípů, které by měly být dokonale hladké.

Model by neměl pohyb držet.

Vliv mužského růstu na výběr kalhot

Samozřejmě, především, růst ovlivňuje délku pánských kalhot a volba řezu na něm závisí.

Muži krátkého vzrůstu se musí podívat na modely s rovným řezem bez záhybů na dně. Takový výrobek nebude vážit vzhled.

Majitelé velmi vysokých musí vybrat model s manžetami a nebo záhyby. Vizuálně snižují růst.

Jak si vybrat správnou velikost

Mnozí se zajímají nejen o to, co by měla být délka pánských kalhot, ale také o to, jak správně určit velikost.

Abyste se nemýlili, měli byste dodržovat následující doporučení:

  1. Vyzkoušejte si kalhoty, které potřebujete, pod košili a košili, které mají být nošeny. Vzdálenost mezi výrobkem v zapnutém stavu a tělem by neměla být menší než 4 cm. Pokud je menší, produkt bude sklízet, protože je příliš úzký. Pokud je volný prostor příliš velký, ani utažení pásu neubrání situaci, protože na pásu budou viditelné ošklivé sestavy.
  2. Vrásky na opasku by neměly být, jak jsou vizuálně plnější.
  3. Po vyzkoušení produktu musíte udělat několik dřepů. Pokud je v pohybech tuhost, musíte si koupit větší kalhoty.
  4. Tam jsou situace, kdy výrobek kalhoty trochu omezený pohyb, a výrobek je příliš velká velikost již. V této situaci je nutné zkusit následující model nebo produkt jiného výrobce. Řez a vzory různých návrhářů se obvykle liší

Jaká by měla být délka kalhot pro muže

I když kalhoty perfektně sedí a splňují všechny požadavky tohoto stylu, špatná délka výrobku může zkazit vzhled.

Jak dlouho by měli mít muži kalhoty, odpověď je velmi jednoduchá: dostat se doprostřed boty. Maximální délka - k patě. Přední část výrobku zavře tkaničky a vytvoří lehký záhyb. Je-li to nutné, aby se zajistilo, že záhyb nebude příliš velký. Je-li jich několik, je to jisté znamení, že výrobek musí být zkrácen.

Existují však případy, kdy existuje několik záhybů se správně zvolenou délkou - to je možnost, když je tkanina výrobku velmi tenká. Pokud je tedy nutné, aby výrobek vypadal striktně, v souladu s klasickými pravidly, je nutné koupit kalhoty z hustých tkanin.

Těsné kalhoty

Pokud je produkt vybrán pro každodenní život a oblečení na pracovišti umožňuje odchýlit se od klasické verze, vyvstává otázka, jak dlouho by měly být pánské těsné kalhoty.

Produkty ve stylu "neoklasické" a "příležitostné" mírně zúžil. Jejich délka bude menší než u klasické verze. Mělo by umožnit vidět horní část boty. V tomto případě jsou boty s tkaničkami nebo „oxfords“ považovány za nejlepší volbu pro boty. Šňůra by měla být viditelná. Tento obraz je v poslední době velmi důležitý. Je hodnocen jako evropský styl.

Oříznuté kalhoty

Hlavním úkolem, který si konstruktéři sami vytvořili, vytvářeli kratší modely, je vytvořit kalhoty, které budou mít jasné linie, ale zároveň otevřenou obuv.

Délka výrobku v tomto případě dosahuje pouze kotníku. Je třeba mít na paměti, že tato možnost by nebyla vhodná pro široké modely.

Manžetové kalhoty

Tento výrobek je univerzální možností, protože jeho délka se v případě potřeby může lišit v závislosti na situaci.

Tato možnost samozřejmě není vhodná pro místa s přísným oblečením, ale je to vynikající řešení pro firemní večírky nebo outdoorové akce.

Zabalte kalhoty, musíte vzít v úvahu výšku boty, její masivnost a styl. Pokud je bota vysoká, mezera mezi ní a kalhotami by měla být minimální. Široká mezera je přijatelná pro lehké letní modely.

Pokud boty jsou "mokasíny", sandály nebo mokasíny, pak délka kalhot by měla dosáhnout kotníku.

Nakupujte nebo šijte

Chcete-li koupit kalhoty nebo šít je v pořadí - záleží na finanční situaci.

Výrobek vyrobený na míru bude dokonale sedět, jak je vyrobeno na přesné rozměry. V tomto případě, otázka, co by měla být délka kalhot pro muže, zmizí sama o sobě, protože mistři, kteří se zabývají krejčovství, jsou v této oblasti dobře obeznámeni. Nevýhodou tohoto způsobu nákupu kalhot je vysoká cena.

Produkt koupený v obchodě bude mnohem levnější, ale najít model, který bude sedět jako rukavice, bude těžké najít. Neměli byste doufat, že nebudete muset chodit do šicího studia. Délka výrobku zpočátku přichází standardně s ohledem na parametry šířky. Proto s největší pravděpodobností budete muset odstranit další palce.

Jaká by měla být délka kalhot pro muže: foto

Pánské oblečení se často neliší ve stejných bohatých barvách, jaké jsou v dámském oblečení, takže je věnována velká pozornost různým detailům.

Při výběru oblečení, včetně kalhot, by muži měli vzít v úvahu každou malou věc, nemluvě o takových důležitých věcech, jako je velikost a jaká by měla být délka kalhot pro muže.

Stejně jako nesprávně zvolená délka kalhot může zkazit vzhled muže, tak dobře zvoleného - zdůraznit důstojnost postavy a skrýt nedostatky.

arrow