Redakce Choice

Dárky lovci. Originální dárek k narozeninám pro lovce

Anonim

Narozeniny blízkých lidí přicházejí nečekaně. A vyvstává věčná otázka: „Co darovat?“ Skutečnost, že hrdina této příležitosti má oblíbenou činnost, která se běžně nazývá „koníček“, situaci značně usnadní.

Lovec - zvláštní zvíře

Pokud se váš muž začne mírně třást levým okem na slovo „lov“, je oheň a aktivní zájem o jeho oči, dýchání se stává častějším a jeho rty jsou mírně stlačené - pravděpodobně máte vášnivého lovce připraveného jít po prvním volání přátel (i přes sníh, déšť, vítr a aktivní opozice ženy) do lesa, pole, přes rokle a rokle, kde se nachází divoká zvěř. Zpravidla jsou lovci zkušení lidé, a ve svém arzenálu už pravděpodobně mají všechny nezbytné základní věci pro svou oblíbenou činnost, ale ... některé nenahrané, ale velmi užitečné detaily, které lovec jednoduše nedospěl, vždycky přijdou vhod.

Vyberete-li si dárek pro lovce a rybáře, musíte si představit, co by se mohlo v přírodě hodit, možná dokonce má jistá přání, jen trochu zbývá - aby je našli. Pokud ale z určitých důvodů nebylo možné se dozvědět o potřebách hrdiny této příležitosti, pak by naše rada byla velmi užitečná.

Dalekohled

Dalekohled - jen nepostradatelná věc při sledování šelmy a hry na lovu. Takový dárek k lovci narozenin by byl velkým překvapením. Dalekohled - velký asistent při studiu obvodu, pozorování zvířat, výběr trasy, která má být položena. Dalekohled může být jak denní, tak noční dohled, který umožňuje sledovat produkci v různých časech dne a v jakémkoli stupni osvětlení. Je žádoucí, aby byla také vodotěsná - nestačí v jakém počasí budete muset lovit, je dobré, když je den teplý a slunečný, ale může se to stát a naopak - někdy může pršet v nejnepříznivějším okamžiku. Dobré dalekohledy budou samozřejmě drahé. Můžete si vybrat možnost rozpočtu, méně těžkopádné, možná méně funkční, ale kompaktní, lehké a pohodlné dalekohledy jsou skvělým dárkem pro lovce člověka.

Měkká přenosná židle

Jakmile nezavolá přenosné měkké sedadlo! A pěna, pata a dokonce popper! Je lehká, pohodlná, dobře chrání tělo před chladnou zemí. Taková věc je v přírodě prostě nepostradatelná. Umožňuje zapojit se do meditace ve stínu dubů, zatímco přátelé dělají shish-kebab, sedí pohodlně pro lovce zastavení, před hlavním stánkem kořisti, a samozřejmě se pohodlně drží při rybaření a užívají si ticha celé hodiny. Když si vezmete dárek pro lovce narozenin, mějte na paměti přenosné „měkké místo“, zejména pokud váš hrdina dne sedí v záloze někde celé hodiny.

Lucerna

Bohužel pro lovce člověk nevidí ve tmě. Naše tělo takové příležitosti nemá. Ale v hlavě je šedá hmota, která vám umožní umístit zařízení, aby sloužilo koruně přírody. Svítilna, snad jeden z nejužitečnějších a nepostradatelných přístrojů vynalezených člověkem. Takový dar pro lovce a rybáře nezůstane neocenitelný. Mimochodem, mnozí milovníci nočních nájezdů na přírodu raději mají dvě svítilny. Za prvé, člověk se může zlomit a za druhé, lucerny jsou různých typů a účelů a mohou v různých situacích potřebovat zvláštní vlastnost každého z nich. Například světlomet ponechává ruce volné. Solární baterka nevyžaduje elektrické nabíjení. Podvodní světlo dokonale osvětluje dno a je vodotěsné. Svítilna s mechanickou generací světla umožňuje použití svalové síly. Pokud si vyberete dárky pro lovce, nezapomeňte si vzít na baterku baterku!

Sledujte lovce a rybáře

Pokud se nemůžete rozhodnout, co je nejlepším dárkem pro lovce nebo rybáře, povíme vám o unikátních hodinkách, které zaručují, že se žádný getter nevrátí domů bez pomoci. „Je to možné?“ - budete překvapeni. A řekneme vám: „Není to jen možné, taková věc existuje již dlouho. A podle mnoha majitelů to funguje a předpovídá, jak bude úspěšný rybolov nebo lov. “ Vývoj japonských vědců umožňuje s přihlédnutím k činnosti Měsíce a jeho umístění zobrazovat na ciferníku určitý počet symbolů ryb a „zvířecích tlapek“ odpovídající větší nebo menší pravděpodobnosti dobrého kousnutí nebo lovu. Kromě speciální funkce, tyto hodinky vypadají skvěle na ruce, a bude hrát dobře v jejich přímém účelu - ukázat čas.

Termoska

Každý člověk ocení v daru především svou přízeň. Zvláště pokud je to lovec, a pokud se chystáte dát nějaký předmět související s jeho koníčkem. Na dlouhých procházkách lesy a údolími je velmi příjemné si krátce odpočinout a vypít šálek horkého čaje nebo aromatické kávy, užívat si šepotu listů a zpěvu ptáků. Dárky lovci mohou být jiné, ale spolehlivá termoska bude obzvláště dobrá. Zkušený lovec již má pro tento účel nějaké zchátralé termosky. Ale ... to už může být špatně zbit během let používání a vyžadovat výměnu. Při výběru termosky musíte pochopit několik bodů. Za prvé, termoska se skleněnou žárovkou je pro lovce sotva vhodná, i když udržuje teplo mnohem déle než termoska z nerezové oceli. Baňka je samozřejmě snadno vyměnitelná, ale, jak vidíte, existuje vysoká pravděpodobnost, že si váš volič v průběhu pronásledování srazí batoh na strom nebo zapomene, že má křehký výrobek v tašce, zastaví ho na zemi. Nebudou stačit žádné baňky a dobrá nálada se zkazí. Za druhé, termoska musí být vybrána malá, pokud není jejím cílem v autě a po skončení lovu pít čaj se všemi účastníky. Ale po lovu, víš, muži dávají přednost silnějším nápojům.

Izotermická deka

Když je úkol vybrat si chladné dárky pro lovce, izotermickou deku nebo záchranu, jak se často nazývá, bude ideálním řešením. Její hmotnost je pouze 60 gramů, o rozměrech přibližně 160x210 a deku lze snadno složit a umístit do kapsy. Její jedinečnost spočívá v tom, že obal, díky tenké vrstvě kovu, která je uložena na povrchu fólie, z něj udělá pružné zrcadlo, které vrací tělo do vlastního tepla. Záchranná deka zcela odůvodňuje své druhé jméno, protože má baktericidní vlastnosti - může být aplikována na popáleniny a jiné otevřené rány. Taková přikrývka může sloužit lovci s výborným servisem: v chladném počasí se z ní stane tepelně izolační rohož, výrobky zabalené v ní budou udržovat svou teplotu dále, mohou zakrýt stan v případě špatného počasí a lesklý povrch, který způsobí odlesky, rychle přitáhne pozornost záchranářů, pokud potřebují pomoc. Dárky pro lovce nemusí být vždy podle jejich představ, nicméně v každém případě bude oceněn izotermický kryt.

Zapalovač větru odolný

Při lovu se věnuje velká pozornost zapálení ohně a vaření. Moderní metody vám umožní provést oheň za každého počasí. Dokonce i když se leje déšť, existují způsoby, jak zakrýt oheň někde pod kůlnou, přírodní nebo domácí, a mokré palivové dříví se speciální kapalinou a zapálit vodotěsné zápasy. Opakovaně použitelný, větruvzdorný zapalovač bude dobrým doplňkem k potřebným položkám počasí. Tento malý kompaktní dárek pro člověka-lovec pomůže více než jednou v obtížných situacích. Samotné jméno mluví samo za sebe - zapalovač nevypadá kvůli nárazům větru, plamen může hořet v jakémkoli úhlu (a v poloze obrácené vzhůru, včetně 180).

Deštník klobouk

Pro ty, kteří chtějí opravdu myslet a prezentovat nezapomenutelný dárek k lovci výročí, doporučujeme, abyste se podívali na klobouk-deštník. Tato kamufláž se drží pevně na držácích kolem hlavy, je dobře větraná a chrání stejně dobře před deštěm a slunečním zářením. Vhodné pro všechny, kteří jsou v horku již dlouho nebo kteří byli na cestě bouřliví.

Originální dárek - lovecké tričko

Může se také stát, že váš lovec-výročí hrdina má všechno v jeho loveckém arzenálu. To je doslova všechno a nic nepotřebuje. Je to takový člověk a poskytl všechny detaily, ale to, co nemohl udělat - byl předveden před vámi. Nespěchejte do zoufalství. Co v jeho popelnicích chybí, je dar, který jste udělali lovci vlastníma rukama! Můžete argumentovat, že nevíte, jak dělat cokoliv. Takže možná nebudete muset nic aplikovat. Nechte odborníky ztělesnit myšlenku, hlavní věc od vás je nápad!

Jedná se o slavnostní prezentaci originálního návrhářského trička s tematickými kresbami nebo nápisy hrdinu svátku. To může být jako fotografie samotného lovce s jeho nejcennější trofejí, obrazem momentů lovu, nebo možná přání milovaných, pokud je tričko dáno s cílem nosit ho ve vzdálených výletech od krbu a ve společnosti s příbuznými. To vše záleží na vaší představivosti a preferencích osoby, které je tento dar určen.

Plášť Stan

Chtěl bych také všem připomenout, kdo si vymyslel dárek pro muže, který se zajímá o lov nebo rybaření, o jednom hlavním společníkovi, který odchází z města do otevřených prostor. To je mys. Při výběru dárků pro lovce je to zřídka vzato v úvahu, ale absolutně zbytečně. Takový dar potěší každého, kdo rád loví, který alespoň jednou navštívil tuto činnost v lijáku a neví ze slov očitých svědků, ale na vlastní zkušenosti zažil všechny „kouzla“ pocitu mokrého studeného oblečení na svém těle. Když jsou oči zamlžené vzrušením, není to vůbec cítit, ale když je extrakce již v rukou a první vlna euforie uplynula, ulice se nestane docela pohodlnou (mírně řečeno) v mokrých šatech. Aby se tomu zabránilo, a váš bojovník se vrátil z „bojiště“ zdravý a nezraněný, dejte mu vodotěsný plášť, snadno přeměnitelný na jiné funkční předměty. Je dobře chráněn před deštěm, větrem, může být použit jako nosítka, a dokonce i dočasný úkryt, pokud potřebujete strávit noc v přírodě.

Budeme rádi, pokud naše rada pomůže a svátek bude zábavné a slavnostní.

arrow