Redakce Choice

Tabulka velikostí dámského oblečení: Rusko, USA, Itálie, Čína

Anonim

Všechny dívky milují nakupování, ale existují okolnosti, kdy se tato radost stane nedostupnou. Když budete muset hodně pracovat nebo sedět se svým dítětem, nezůstane vám prakticky žádný čas a musíte se vzdát takového potěšení jako nakupování oblečení. Ale s příchodem on-line oblečení obchody, dívky mohou rychle a snadno najít oblečení pro sebe, a tím i nadále aktualizovat svůj šatník. Ale on-line obchody mají významnou nevýhodu - často objednané věci nejsou velikosti nebo neúspěšně sedí, vybrat správnou velikost, to se stane, to nepomůže ani tabulka velikostí dámského svrchního oděvu, zveřejněné na webu.

Jak měřit parametry?

Pokud si objednáte svrchní oděvy v internetovém obchodě, proveďte měření po nasazení na silný svetr. Když si objednáte kabát nebo sako, které na vás bude nejlépe sedět, pokud máte na sobě tričko nebo tenkou halenku, pak s teplou bundou nebo svetrem budete mít na sobě svrchní oblečení.

Jak určit velikost svrchního oděvu:

  1. Obvod hrudníku je měřen nejvýznamnějšími body.
  2. Měří obvod pasu přesně podél linie pasu. Netahejte do žaludku. Všechna měření, relaxační část těla.
  3. Změřte boky na nejvýraznějších místech hýždí.

Velikost podle Vašich parametrů bude označena tabulkou velikostí dámského svrchního oděvu. Rusko vyrábí oblečení, které má své vlastní rozměry. Ruská velikostní tabulka je často zaměňována s evropskou, protože jsou podobné a vykazují dvouciferná čísla. Vezměte prosím na vědomí, že pokud internetový obchod má tabulku velikosti výrobce, musíte při nákupu vybrat tuto možnost. Pokud je například ruská velikost 40 a odpovídající velikost výrobce je 34, je nutné zadat 34.

Volba problémů

Každá země má svou vlastní stupnici měření velikosti. A dokonce i někteří výrobci vyrábějí oblečení s jejich hodnotami. Tyto rozdíly komplikují nákup vhodných věcí. Pokud si koupíte v čínských internetových obchodech, pak se poraďte s prodávajícím, protože nebude snadné koupit oblečení, a to i podle tabulky velikostí.

Níže je uvedena tabulka odpovídající velikosti dámského svrchního oděvu ruských výrobců.

Chcete-li zjistit svou velikost ruskými hodnotami bez tabulky, nemůžete se podívat na stůl. Stačí změřit parametry a rozdělit je do dvou.

Protože u lidí má každá část těla jiné parametry, oblečení pro horní a dolní část bude mít odlišné hodnoty. Pokud je tedy objem prsou 80 cm, budete mít na sobě tričko a svetr velikosti 40. Ale s šířkou pasu 90 cm bude vaše spodní velikost 44, a dívky s takovými boky mohou také jít do velikosti 42, v závislosti na tkanině. Strečink kalhoty bude určitě jen, ale džíny nebo kalhoty budou stísněné.

Musím se podívat na stůl?

Tabulka velikostí dámských svrchních oděvů vám pomůže lépe se rozhodnout, protože můžete přiznat chyby v měření a spočítat, že s hrudníkem 90 cm je vaše velikost 45, i když to neexistuje. Podle tabulky můžete vidět, co je lepší zvolit - 44 nebo 46.

Při objednávání si vezměte dvě velikosti - jednu, která přesně odpovídá vašim parametrům, a 1 velikost větší. Mnoho obchodů účtuje poplatek za dodání dvou identických položek s větší pravděpodobností, že se jeden z nich vrátí do skladu. To může být další asi 500 rublů na množství dodávky. Ale obvykle, pokud si koupíte zboží pro velké množství (například od 2500 rublů), pak nemusíte dělat náklady na to.

Nákup amerického oblečení

Při nákupu amerických věcí buďte opatrnější při výběru. V tomto případě se parametry měří v palcích, nikoli centimetrech. Jejich stůl dámských svrchních oděvů obsahuje následující hodnoty (viz níže).

Obvykle, abyste zjistili svou velikost v amerických hodnotách, musíte odečíst číslo 38 od ruštiny, například pokud potřebujete koupit kabát o velikosti 46, pak v amerických hodnotách to bude 8. Pokud si chcete koupit pánské oblečení pro sebe, pak si to nevyberete z tabulek pro ženy. Dámské a pánské velikosti se ve všech zemích mírně liší. Tento rozdíl je však dostačující k náhodnému uspořádání věci o tři velikosti větší, než je její vlastní. Zvláště při výběru věcí amerických výrobců.

Také je třeba vzít v úvahu skutečnost, že velikost v USA je trochu nadhodnocená. Vyberte si od svých výrobců méně než 1 velikost dámského svrchního oděvu. Tabulka velikostí je v každém internetovém obchodě. Hlavní je vybrat si pečlivě.

Výběr italských věcí

Věci z Itálie jsou považovány za velmi vysokou kvalitu. Prodávají oblečení od italských výrobců ne v tak velkém množství, jak bychom chtěli. Proto stojí za to vybrat velikost co nejpřesněji, aby nedošlo k zatemnění nákupu produktu, který hledáte.

V italských tabulkách najdete hodnoty, které jsou menší než ruština o 2 jednotky. Pokud je vaše velikost 44, pak si Ital musí vybrat 42. Pečlivě vyberte italskou velikost dámského svrchního oděvu. Níže je uvedena tabulka (foto) italských parametrů oděvu ve srovnání s velikostmi jiných zemí.

Čínské oblečení

Číňané mají malé parametry ve srovnání s námi, takže často nakupujete věci od nich, které jsou malé. Obvyklým pravidlem je koupit čínské věci o 1 velikost větší.

Pokud se obrátíte na otázku výběru věcí v čínském obchodě prodávajícímu, nabídne také výběr o 1 velikost. Následuje tabulka společných čínských hodnot.

Jejich stůl je také podobný ruskému, ale každý výrobce a prodejce vystavují své vlastní, takže je těžké říci, který z nich je správný. Proto je důležité konzultovat s prodejci. Stává se, že ani stůl velikostí dámského oblečení nepomůže učinit správnou volbu.

arrow