Redakce Choice

Obchod "Dětský svět" (Armavir)

Anonim

Detsky Mir je ochranná známka řetězce prodejen zboží pro děti. Obchody se nacházejí po celém Rusku a některých městech Kazachstánu. Celkem je zde 103 měst, ve kterých jsou obchody Detsky Mir. Armavir je jedním z nich.

Organizační struktura

Holding Detsky Mir se skládá z několika samostatných společností, které prodávají výrobky pro děti:

  • Detsky Mir - obchody prodávající dětské výrobky;
  • "ELC - Centrum pro raný rozvoj" zabývající se maloobchodním prodejem;
  • „Dětská galerie Yakimanka“ je luxusní nákupní centrum, které prodává věci pro děti.

Tyto organizace jsou majiteli značky Detsky Mir. Tato ochranná známka je známa již více než 50 let. Během této doby se zamiloval do mnoha kupujících.

Společnost má 225 obchodů (super-hypermarkety). Všechny pobočky mají společnou politiku v oblasti marketingu, financí a zadávání veřejných zakázek. Tato síť zahrnuje více než 100 měst. Krátký seznam měst, ve kterých jsou obchody značky Detsky Mir: Armavir, Moskva, Smolensk, Ryazan, Tula, Kaluga, Petrohrad, Vladimir, Saransk, Samara, Orenburg, Ufa a mnoho dalších.

Příjmy holdingu za rok 2013 činily téměř 27, 8 miliard rublů.

"Dětský svět" (Armavir)

V obchodech této ochranné známky budou mít rodiče možnost nakoupit pro své děti veškeré potřebné zboží. Obchody v této síti vám umožní nakupovat věci, jejichž kvalita je nepochybná. A cena je cenově dostupná.

Jedním z míst, kde si můžete koupit produkty pro děti všech věkových kategorií - "Dětský svět" v Armaviru. Jeho adresa je následující: Armavir, Michurin Street, Budova 2. Nachází se v prvním patře obchodního centra "Elephant".

Jsou zde oblečení, boty, hračky, elektronika, sportovní potřeby. Pro ty nejmenší si můžete koupit plenky, ubrousky, hygienické potřeby, autosedačky, přepravky, hračky, jídlo. To je jen malý seznam toho, co lze najít na pultech obchodů.

Obchod má akce, které vám umožní učinit nákupy ještě výhodnější. U některých věcí síť nastavuje slevy. To vše se provádí pro kupující. Ještě více různých akcí je načasováno na nadcházející svátky nového roku. V "Dětském světě" si můžete koupit dárky pro děti všech věkových kategorií.

Recenze

„Dětský svět“ (Armavir) je dobrým místem pro nákup dětských věcí. Všechno je na svém místě. Produkty jsou přehledně rozděleny do kategorií, snadno se hledají. Velký, čistý a světlý pokoj.

Prodejci jsou vždy zdvořilí a citliví, připraveni pomoci kupujícím.

"Dětský svět" - skvělé místo pro obchod. Osloví rodiče i děti.

arrow