Redakce Choice

Oděvy v Omsku: adresy, pracovní rozvrh, recenze

Anonim

Mods a fashionistas všech věkových kategorií jsou absolutně v každém městě. Omsk není výjimkou. V tomto městě je mnoho obchodů, které prodávají oblečení určené pro jiného zákazníka: dražší a levnější, pro muže, pro ženy, pro děti a pro teenagery.

Zvažte nejoblíbenější a nejnavštěvovanější z nich.

Pánský obchod s oblečením Boston.one

Zejména pro zástupce silnějšího sexu v centru města je k dispozici prvotřídní módní obchod. Můžete si zakoupit výrobky vyráběné světově proslulými značkami: Canali ("Kanali"), Dalmin ("Dalmin"), Hugo Boss ("Hugo Boss"), Dirk Bikkembergs ("Dirk Bikkembergs"), Richmond Denim ("Richmond Denim ").

Boston.one je obchod s oblečením v Omsku, kde pracují zdvořilí a pozorní prodejní asistenti, kteří vám rádi poradí v jakémkoliv problému a pomohou vám vybrat si správný kus šatníku. Kupující se často zaměřují na profesionalitu zaměstnanců pracujících v obchodě a zanechávají mnoho pozitivních ohlasů.

Tento obchod se nachází na adrese: Omsk, Karl Marx Avenue, 22 (1. patro). Pracuje každý den od 10 do 22 hodin.

O'stine

Jeden z nejlevnějších obchodů s oblečením v Omsku je O'Stin. K dispozici je široký výběr oděvů určených pro muže i ženy. Výrobky, které jsou zde, patří do kategorie městské módy, jejíž styl neposkytuje žádný rámec.

Při analýze recenzí o tomto obchodě je snadné si všimnout, že sem přicházejí praktičtí lidé, kteří se rádi oblékají levně as chutí, tady, podle kupujících, se prodávají velmi stylové věci, které se v každodenním nošení stanou nenahraditelnými.

Obchod je otevřen každý den od 10 do 22 hodin Obchod s oděvy najdete v Omsku O'Stin na adrese: Architects Boulevard, 35 (1. patro) - to je v okrese Kirov.

"Outpost" - svrchní oděv

V Omsku je také několik obchodů, kde si můžete koupit oblečení pro chladnější období. Jeden z nich - "Outpost". Zástupci různých pohlaví a různých věkových kategorií, kteří jsou vhodní pro velikosti od 40 do 72, si v něm mohou najít vhodné věci, kde je široký výběr saka, kabátů, bund a pláštěnek. Mimochodem, podle zákazníků, ceny jsou docela rozumné. To nepochybně láká stále více a více zákazníků do tohoto obchodu každý rok.

Obchod má několik prodejních asistentů, kteří mohou pomoci s výběrem vhodného oblečení, což výrazně usnadňuje hledání požadovaného modelu.

Obchod s oblečením v Omsku "Outpost" otevírá dveře pro své zákazníky každý den od 11 do 19 hodin. Můžete ji navštívit na adrese: 76 Mira Avenue, která se nachází v sovětském správním obvodu.

Dolce Vita - dámský obchod s oblečením (Omsk)

Pro opravdové Omsk módy ve městě je moderní obchod s oblečením od známých výrobců - Dolce Vita. Podle samotných zákazníků jsou v tom nejpoužívanější a nejzajímavější zaměstnanci, kteří vědí hodně o módě a stylu.

V tomto obchodě s oděvy si můžete vybrat pro sebe klasické předměty, které odpovídají nejnovějším módním trendům - v nich se každá móda stane prostě neodolatelnou. Je třeba také poznamenat, že obchod prodává pouze vysoce kvalitní zboží, které bude určitě módní nosit po dlouhou dobu.

Dolce Vita se nachází v Omsku, ul. 70 let října, 25 (1. patro) - to je v oblasti správního obvodu Kirov. Oblečení můžete navštívit každý den od 10 do 21 hodin

Shop "Planetové boty"

V Omsku je celý řetězec obchodů se stejným názvem, který prodává oblečení a obuv pro celou rodinu. A soudě podle recenzí těch, kteří zde pravidelně nakupují, jsou ceny obuvi a oděvů zcela přijatelné, pokud je porovnáme s kvalitou nabízeného zboží.

Síť obchodů "Planet Oblečení boty" prodává na svém pozemku oblečení pro ženy a muže, pro děti a mládež, svrchní oděvy, stejně jako boty určené k nošení v různých ročních obdobích. Najdete zde také výběr klobouků a doplňků. Kromě toho obchod pravidelně hostí různé propagační a bonusové programy, které stimulují poptávku po stávajícím zboží.

Obchody sítě "Planet Clothes Footwear" pracují denně od 10 do 20 hodin V Omsku jsou pouze tři a nacházejí se na následujících adresách:

  • Červená cesta, 91.
  • st. Puškin, 59.
  • st. Rozhdestvenskogo, 6.

Obchod večerní šaty Lizia

Každý, kdo se chystá na slavnostní recepci nebo jinou akci, která by měla vypadat vhodně, jistě navštíví obchod specializující se na prodej večerního oblečení - Lizia. To je místo, kde jsou vytvořeny nejlepší večerní šaty.

Místo tohoto obchodu se nachází na území komplexu vlajkové lodi.

Zaměstnanci obchodu, kteří jsou jak profesionální, tak profesionální, vždy pomáhají zákazníkům vybrat si model, který je vhodný pro konkrétní případ - všichni kupující jsou spokojeni s pozorností prodejních asistentů, což se odráží ve zpětné vazbě obyvatel Omsk v tomto obchodě.

Je třeba poznamenat, že v Lizii je cenová politika velmi různorodá: existuje sortiment pro ty, kteří jsou ochotni zaplatit úhlednou částku za oblečení, a pro ty, kteří chtějí ušetřit, existuje poměrně málo možností rozpočtu.

Obchod Lizia najdete na adrese: Omsk, ul. Frunze, 80 (druhé patro obchodního centra vlajkové lodi). Pracuje každý den od 10 do 21 hodin.

"Klokan" - obchod s oblečením pro děti

Klokan je jedním z nejznámějších obchodů, kde si můžete koupit výrobky pro děti. A v něm není jen dobrý výběr dětského oblečení - hračky se zde také prodávají.

Hlavními zákazníky obchodu jsou děti do 14 let. Šaty, košile, trička, kalhoty, topy a další předměty z dětského oblečení, které se zde prodávají, jsou určeny pro tento věk. Existuje také mnoho oblečení, které vyrábí globální značky.

Obchod má také svou vlastní internetovou platformu na webu, která vám umožňuje objednat si zboží, které se vám líbí s domácí dodávkou.

Adresa, kde najdete dětský oděv: Omsk, st. Frunze, 1 - nachází se v prvním patře obchodního centra "Millennium".

Obchod je otevřen denně od 10 do 21 hodin.

arrow