Redakce Choice

Boty na kolečkách: zábavné a pohodlné

Anonim

Na ulicích Moskvy a dalších měst je stále více lidí, kteří používají boty na kolech. Říkají těmto lidem krok-jezdci. Toto hnutí vzniklo ve Spojených státech a je stále populárnější, zejména mezi mladými lidmi, kteří již vyhráli více než sto zemí světa.

Kolové boty se také nazývají válečkové tenisky a představují směs sportovních tenisek a kolečkových bruslí. Psychiatr Roger Adams vynalezl tento typ válečkových bot, připojující kola k běžným teniskám. V roce 2000 patentoval svůj objev a nyní se Heelys zabývá výrobou obuvi na kolech.

Válečkové tenisky Hilis vypadají stylově a na první pohled se neliší od běžných tenisek, ale pokud je otočíte, můžete na patě vidět malé kolo. Kola lze kdykoliv snadno vytáhnout a do vytvořených otvorů vložit speciální zátky. Vyjmutá kola jsou ukryta ve stylovém pouzdře od firmy Heelys. Taška s karabinou je připevněna k pásu nebo jen vložena do kapsy. Koupit boty na kolečkách může být v odděleních se sportovní obuv. Pro jízdu v teplejších měsících si můžete zakoupit stylové tenisky Hilis, které jsou také vybaveny kolečky s ložisky, čepičkami a klíčem.

Kola jsou spotřebním materiálem, takže dříve nebo později selhávají, ale při správném použití jsou dostatečně přesné pro sezónu. Fanoušci agresivní jízdy "zabít" kola za měsíc. Nová kola lze zakoupit na stejném místě jako boty.

Můžete jezdit na kolečkových teniskách na jakémkoliv rovném povrchu, včetně asfaltu. Kde v asfaltu jsou závady a jámy, můžete jít na krok. Boty na kole se bojí písku, sněhu a vody, proto se doporučuje jezdit v suchém a teplém počasí.

Pro zábavu pro děti venku existuje několik typů kolových výrobků. Ze všech populárních kolových výrobků určených pro děti ve věku od sedmi do patnácti let jsou tenisky a válečkové tenisky Khilis uznávány za nejbezpečnější výrobky. Pro děti si můžete koupit základní tenisky Hilis, které jsou odolnější. Počet zranění z jízdy na teniskách Hilis je mnohem menší než z jízdy na kole. Válečkové tenisky jsou skvělý dárek k narozeninám pro dítě a skvělý způsob, jak je odvést z počítače. Ale když kupujete tenisky pro dítě, rodiče si tyto boty často kupují pro sebe.

Naučíte se jezdit na kolečkových teniskách asi dvacet minut, začátečníci však mohou běžet jen v přímém směru. Nedoporučuje se jít přímo na asfalt, je lepší pracovat na den nebo dva v interiéru. Když jsou rolovací nohy umístěny jeden po druhém. Naučit se jezdit vysokou rychlostí, dozadu, sjíždět z kopce a jet po náročné trajektorii, to bude trvat několik dní až několik měsíců - to je vše o intenzitě a délce tréninku. V každém případě přijde úspěch. Mimochodem, pokročilí step-rideri se mohou otáčet i na jedné noze, a to zpětně dopředu, provádět složité zkroucení a dokonce i posouvače.

Nový typ obuvi je nejen bezpečnější, ale také mnohem pohodlnější než běžné válečky, protože boty na kolečkách vám umožní chodit i vy - stačí se jen opřít o plnou nohu a klidně chodit - kolo v patách se skrývá uvnitř. Kromě toho, v botách na kolečkách, můžete volně řídit do metra nebo obchodu, a boty před vchodem musí být odstraněny a vyměněny za vyměnitelné boty, které musíte mít s sebou po celou dobu.

Speciální válečkové tenisky pro milovníky freestyle jsou známé a populární. Liší se od obvyklých v tom, že mají speciální vložky na podešvi - brusky, které jim umožňují klouzat po kolejnicích a trubkách.
Co jen mládež nebude vymýšlet ...

arrow