Redakce Choice

Pruhované šaty: Nenechte si ujít šanci

Anonim

Pruhované šaty jsou nedílnou součástí letního šatníku. Kromě toho, že proužek - nový módní trend, který by měl užívat každé módy. Co a jak se nosí, aby byl obraz velkolepý? Podívejme se.

Typy pásů

Pruhované šaty jsou tou pravou volbou pro letní sezónu. Dnes světoví návrháři nabízejí různé modely. Kromě toho je "pruhovaný" tisk prezentován vlastním způsobem. Módní průmysl nabízí velký výběr různých variant pruhů sundresses.

Při výběru konkrétního modelu bychom neměli zapomínat na to, že proužek by měl korigovat „nepravidelnosti“ postavy a ne vizuálně „ublížit“. Dnes proužek pásky má různé typy proužků: vertikální, horizontální, šikmé, kombinované.

Pokud je pás v modelu svislý, pak se díky této siluetě opticky zdá štíhlejší. Proto by dívky s obnaženými formami měly věnovat pozornost tomuto typu pásu. Pásek by neměl být široký. Pro baculatou postavu by byla vynikající volba středně dlouhá letní sukně s řezaným trojúhelníkem.

Vodorovný pruh však pouze podtrhuje chutné formy. Teď docela často můžete najít pruhovaný tisk na diagonále. Často se používá jako dokončovací nebo přídavný materiál, například v části živůtek nebo sukně.

Barva Záležitosti

Nepochybně černý a bílý pruh - klasika žánru, která bude vždy vypadat výhodně. ale jiné barvy nejsou daleko. Díky modrobílým a barevným pruhům (nyní relevantním) můžete vytvořit opravdu jedinečný a jasný luk. Mimochodem, modré a bílé barvy nesou duch nejnovějších módních trendů.

Mnozí odvážní návrháři, zejména v jarní a letní sezóně, experimentují přidáním kresby na proužek. Tato volba také vyžaduje pozornost při výběru stylového nového oblečení na léto.

Jakou délku si vybrat?

Striped sundress je jedinečná věc, která dokáže doslova „zachránit“ postavu a zkazit ji. Proto při výběru délky byste měli vzít v úvahu zvláštnost vaší postavy.

Pro štíhlé dívky je volba obrovská: od mini po maxi. Ale pompézní dámy jsou ve svém výběru poněkud omezené. Mají perfektní délku v podlaze a rovný řez. Takže vizuálně, můžete skrýt vady postavy a "vytáhnout" siluetu.

Průměrná délka je univerzální. Bude vyhovovat jak jednomu, tak druhému. Nesmíme však zapomenout na orientaci proužků.

Co kombinovat?

Může se zdát, že pás je nudný a monotónní, ale to není úplně pravda. Díky úspěšné kombinaci můžete vytvořit jedinečný živý obraz, který je v létě nezbytný.

Letní šaty v pásu vyžadují výběr potřebného příslušenství. Například oblečení lze snadno kombinovat s různými botami:

  • tenisky (podobné barvy) jsou ideální pro pletený pruhovaný sarafan;
  • Kontrastní boty (například červené boty);
  • sandály z řeckého stylu;
  • sandály na podpatku.

Ale při výběru sáčku musíte být vedeni modelem letní šaty. Pokud je luk je pláž, pak hromadné pytel ve stejném stylu je perfektní. Pro příležitostnou verzi lze považovat za elegantní spojky. Pro doplnění obrazu pomohou popruhy. Je žádoucí, aby barva odpovídala barvě obuvi nebo kabelek. Pro výběr obrazu na party bez honosných šperků je nepostradatelný.

Nebojte se tučných barevných kombinací. Šaty nebo sukně s vodorovnými pruhy lze bezpečně kombinovat se širokým pásem, na kterém jsou zlaté vložky. Takže se můžete soustředit na pas. Mimochodem se hodí velké kovové korálky.

Věnujte pozornost tomu, jak lze pruhované letní šaty (fotografie prezentované v článku) úspěšně demonstrovat na vašich snímcích.

Nebojte se změny! Pruhované šaty jsou jednou ze základních věcí, které by měly být v šatníku každé dívky. Nebojte se experimentovat a být světlý!

arrow