Redakce Choice

Šaty nudle - oblečení pro všechny příležitosti

Anonim

Co je to nudle na šaty? Je to krásný model, se kterým je dnes každá žena obeznámena. Šaty nudle rovnou siluetu - velký společník jakéhokoli zástupce spravedlivého pohlaví, a to jak na slavnostní den a na všední den. Vše záleží na tom, co ho zkombinujete.

Šaty nudle - univerzální věc

Hlavní výhodou tohoto oblečení je, že s ním můžete vytvořit celou řadu obrázků. Šaty nudle je model, který prostě nemá žádnou rovnost v šatníku moderní ženy. Zejména v jarním a podzimním období, kdy je vzduch dost čerstvý, ale chci se cítit dobře a vypadat skvěle. Nudle na šaty dokonale zdůrazňují hladkost linií ženské postavy. A můžete ho nosit kdekoli. Uděláte ženský, velkolepý set, budete vypadat prostě ohromující.

V obchodním oblečení

V kancelářských lukách jsou šaty na nudle poměrně vzácné. Níže uvedená fotografie dokládá, že je pro něj stále možné najít hodné místo v obchodním oblečení. Pro tento účel je vhodný lakonický model jemné příze rovný řez do středu kolena (nebo o několik centimetrů vyšší). Tento outfit dokonale doplní tento outfit o vysoké boty (ale ne o boty). Patří sem i kotníkové boty.

Můžete věnovat pozornost kratším verzím těchto šatů. Soubor doplňuje tužková sukně nebo kalhoty. Tedy, závažnost obchodních luky trochu změkne. Objevuje se lehká vůně ženskosti, nějaká lehkost. V tomto případě boty nebo boty s podpatky. Nezapomeňte na pás. Pomůže vytvořit nezbytný důraz na pas, čímž se obraz stane proporcionálním a vhodnějším pro pracovní prostředí. Pro kancelář, vhodné monochromatické modely, vyrobené v tlumené nebo neutrální paletě barev. Nevybírejte pracovat pletené šaty. Jsou šité z velmi jemných textilií a v kanceláři je to prostě nepřijatelné.

V každodenním životě

Oblékání s nudlemi vypadá v neformálním vzhledu opravdu dokonale. Fotografie v lesklých módních časopisech ukazují různé možnosti v kombinaci s jinými věcmi. Pro procházky po městě jsou ideální modely maxi a midi. Vypadají skvěle v kombinaci s krátkými koženými bundami nebo věci z džínoviny. Přidat obrázek messenger nebo pytel střední velikosti. Při dlouhých procházkách byste se měli zastavit na teniskách, mokasínách, teniskách nebo skluzu.

Šaty na kolena se dobře hodí na legíny, legíny nebo těsné punčochové kalhoty. Samotné „nudle“ mohou být buď monotónní, nebo v příčném pásu, s náplastnými kapsy, límcem nebo stojacím límcem, bočními řezy a dlouhým lemem vzadu. V této podobě šaty dokonale hrají roli nezávislého prvku šatníku. I když to může být doplněno koženými nebo semišovými šortkami nebo tmavými štíhlými džíny. Tento obraz bude vypadat velmi stylově a působivě. Zde můžete přidat semišové boty, elegantní boty nebo vysoké "gladiátory" na tenkém jehlovém podpatku. Z výše uvedeného můžete nosit bundu pro mladé nebo kožešinovou vestu. Nepochybujte ani o tom, že vás obdivující pohledy všech okolních mužů budou nýtovat.

Romantický styl

A to nejsou všechny možnosti, kde můžete ukázat takovou univerzální věc jako šaty-nudle. Co můžete nosit s takovými modely, pokud se chystáte na romantické rande? Vyberte si tenký model mini nebo midi délky. Šaty mohou být jak monofonní, tak zdobené světlými tisky. Rukávy neobvyklého tvaru a originální velkolepý krk budou vypadat perfektně. Hlavní věc je, že šaty by měly přitáhnout pozornost a zdůraznit linie své svůdné siluety co nejvýnosněji. Obraz doplníme o boty, přiléhavé nohy, tašku nebo baret původního designu. A samozřejmě nezapomeňte na různé dekorace.

Přidejte příslušenství

Pletené nebo pletené nudlové šaty musí být samozřejmě doplněny určitými konečnými detaily. Jejich volba závisí na barvách a střihu. Klasické boty a taška, která je organická a mají monochromatické šaty, budou vyhovovat modelu, který se hodí k zářivému designu. Pokud si don rovný řez modelu, jeden-barevný, přemýšlet nad některé chytlavé akcenty v detailu. Použijte například baret, jasný pás, originální boty nebo tašku. To pomůže harmonicky dokončit váš obraz. Objemný náhrdelník zdobený kameny bude také vypadat dobře. Tato volba sama může nahradit několik příslušenství současně.

Nezapomeňte přesně, kde budete nosit šaty. Pokud máte v úmyslu navštívit některé z těchto veřejných míst jako banka nebo kancelář, zvolte stručné černobílé obrázky. Na neformální schůzce v nákupním centru nebo kavárně, na procházce mimo město, by byly vhodné barevné šaty více volného střihu. Jedním slovem, když jste správně vybrali svůj obraz, ohromíte ty, kteří jsou kolem vás, svým šarmem, rafinovaností, žensostí.

arrow