Redakce Choice

Příležitostné - moderní a moderní styl

Anonim

Casual - styl, který je v poslední době docela populární. Jaká je jeho zvláštnost a proč je mezi moderní mládeží značná poptávka? Neformální styl je vytvořen, jako by byl speciálně pro každodenní život. V doslovném překladu, neformální znamená "neformální, neopatrný." Tento styl je proto výborným řešením pro ty, kteří se věnují módním trendům a pohodlí v oblečení. Příležitostné - styl, který poskytuje pohodlí a pohodlí a samozřejmě svobodu a prostor pro sebevyjádření.

Příběh vzhledu ležérního stylu

Tento styl se objevil v 50. letech minulého století v Anglii. Zpočátku to byla část některých subkultur, ale následně se designéři rozhodli, že ležérní je styl, který si zaslouží samostatnou linii oblečení. Ve světě módy, tento styl se objevil díky Nino Cherutti, proto Itálie je považována za ležérní vlasti. Brzy nový v tomto směru představil Giorgio Armani. Úspěšně kombinoval ležérní bundu a kalhoty, košili nahradili roláky, což vedlo k rychlému vývoji nového trendu v módě.

A brzy, téměř všichni slavní návrháři začali vytvářet sbírky v tomto stylu. Příležitostně se jedná o kombinaci klasických a sportovních stylů. Nejdůležitější je, že je harmonický, ale do značné míry závisí na dostupnosti chuti.

Poddruh stylu

Existuje několik poddruhů ležérního stylu. Business casual je styl, ve kterém jsou povoleny nejen klasické tkaniny, ale i pletenina je přijatelná. Kromě toho zde můžete kombinovat klasické věci, aniž byste se drželi stejné škály barev. V business casual v obleku mohou být některé detaily, které nesouvisí s klasickým stylem. Například, náplast kapsy, nárameníky, a tak dále. Tam jsou také takové poddruhy jako sportovní ležérní, elegantní ležérní a příležitostné ulice. Můžete ještě zdůraznit večer a okouzlující příležitostné. Styl street-casual je trochu jako obchodní podtyp tohoto trendu. V tomto provedení je dovoleno nosit svetry pod bundami a kombinovat je s džíny. Obecně platí, že džíny jsou v tomto stylu oblíbenou součástí obrazu.

Jak se oblékat v neformálním stylu?

Chcete-li se oblékat v tomto módním stylu, můžete použít oblečení různých barev, stylů a značek. Pouze jedna podmínka: kombinace by měla být harmonická pro vytvoření individuálního obrazu. Módní tuniky a šaty by měly být doplněny stylovými bundami a šály. Pro dokončení obrázku můžete použít vhodné příslušenství a obuv v neformálním stylu. Obecně to záleží na vaší představivosti a samozřejmě na vaší chuti. Pamatujte, že módní trendy jsou skvělé, ale v tomto případě by měl být váš obrázek v každém případě elegantní a harmonický.

Pro příležitostné - styl, který téměř neposkytuje omezení na výběr oblečení pro každý den. Stojí však za to věnovat pozornost jednomu důležitému pravidlu: neměly by existovat žádné výrazné detaily a prvky jiných stylů a subkultur, například obchod, oficiální a tak dále. Je také zakázáno používat při vytváření obrazových věcí, navržených ve stylu slavných návrhářů, a proto snadno rozpoznatelných.

arrow