Redakce Choice

Italská značka "Paul & Shark": historie, popis

Anonim

Paul & Shark („Paul & Shark“) je známá značka italského sportovního oblečení střední třídy s logem rozpoznatelným po celé planetě - žralok. Tato ochranná známka je synonymem neformální elegance, svobody a pohodlí pro většinu žen a mužů.

Historie

Historie této značky začala téměř před 100 lety (1921). Pak Giuseppe Daco (Ital) otevřel svou malou textilní továrnu nedaleko Milána. Pak se jmenovala Maglificio Daco. Továrna vyráběla halenky, svetry, bundy, bundy bez rukávů, rukavice a plavky.

Stojí za zmínku, že obchod Giuseppe Dako rychle rostl. To vzkvétalo až do začátku druhé světové války, všechny výrobky byly dodány do různých zemí: Palestiny, Egypta, Severní Ameriky, Maroka, atd. Současně, krize začala pro podnik na začátku války, po kterém začala klesat a produkce.

Oživení

Věci byly tak špatné, že hrozila skutečná hrozba absolutního bankrotu společnosti. Jistý Jean Ludovico Dini pomohl oživit výrobu. Společnost v roce 1957, opět získal, s obdrženým názvem Dini & Shark.

Podle profesí byl Jean Ludovico chemik. V textilním byznysu měl nejmenší znalosti, měl vynikající obchodní spojení, což mu pomohlo ve vývoji této značky. Ve stejné chvíli, rozpoznatelné a jedinečné logo značky Paul & Shark (značka oblečení dnes, mimochodem, není o nic méně populární než před vypuknutím války) s obrazem žraloka začíná mít tvar.

Jméno

Je zajímavé, že původ značky je zcela neobvyklý. Dini objevil nápis "Paul & Shark" během jeho cesty. Je to legrační, že to byl jen nápis na plachtě starého škunera osmnáctého století, zatímco ona byla schopna předurčit osud této značky. Stalo se tak, že Paul je synem syna Jeana Ludovica Diniho, který je pojat s myšlenkou vytvořit tuto značku ještě více než jeho otec. Paul sám pro sebe speciálně vybavil obývací pokoj umístěný na území továrny, aby strávil co nejvíce času v práci.

Značka Paul & Shark byla oficiálně registrována v Itálii v roce 1977. Současně byl zvolen spíše originální způsob jeho identifikace - jedná se o speciální balicí boxy, kterými jsou kovové trubky, které byly následně použity výhradně pro přepravu alkoholu. Námořní téma bylo navíc sledováno přímo tmavě modrou barvou všech věcí ze sbírek značky.

Akcenty

Tato společnost se zaměřuje především na výrobu vysoce kvalitních vodotěsných větrovek. Kromě toho je snadné najít "Paul & Shark" obleky pro plachtění, rekreaci, turistiku nebo potápění. Ve svetr, košili, teplákové soupravě nebo džínách se společnost nemůže bát překvapení počasí. Kromě toho se vyrábí i kolekce obuvi a všechny druhy doplňků. Není to tak dávno, kdy bylo pánské a dámské oblečení doplněno sbírkou pro děti do 14 let, což značně rozšířilo cílové publikum této značky.

Zákazníci

Po vstupu do obchodu Paul & Shark je vidět, že hlavními zákazníky společnosti jsou ženy a muži ve věku 25-55 let, jejichž život je plný různých událostí. Tato osoba dokáže hrát sport, podnikat, mít radost z outdoorových aktivit a cestování. Ve svém volném čase raději nosí praktické a lehké oblečení. Štítek "Paul & Shark" demonstruje rozumný luxus, zaměřuje se na kvalitu, moderní a klasický italský styl. Často jsou sbírky pro ženy doplněny různými okouzlujícími detaily, mezi nimiž jsou krystaly Swarovski. Všimněte si také, že dámské a pánské tašky, boty, batohy, šály, šály, klobouky atd. Jsou součástí série příslušenství.

Obchody

Tato značka je známá po celé planetě: v současné době existuje asi 400 značkových obchodů ve 150 zemích planety (v USA, Itálii, Rusku, Číně, Francii, Spojených arabských emirátech, Argentině atd.). K dispozici je také internetový obchod značky Paul & Shark, kde si můžete zakoupit některý z produktů společnosti, ať už jde o doplňky, obuv nebo oblečení. Kromě toho nabízí mnoho z největších míst prodávat různé módní položky.

Design

Designéři firmy Paul & Shark vytvářejí své úžasné sbírky především pro lidi, kteří nejsou zvyklí rozlišovat mezi stylem a komfortem. Rozšíření sortimentu sportovního oblečení umožnilo značce získat uznání po celém světě. Paul & Shark v současné době vyrábí sportovní potřeby, stejně jako zajímavé sbírky v neformálním stylu - praktické a krásné oblečení pro outdoorové aktivity a každodenní nošení.

Výroba

Zaměstnanci společnosti Paul & Shark věnují velkou pozornost vysoké kvalitě použitých materiálů a ekologicky šetrné výrobě. K tomu se obvykle provádějí vážné pokusy: zkouška vodoodpudivé tkaniny Typhoon byla provedena v hloubce 20 metrů! Proto oblečení této značky vám umožní cítit se nezávisle a pohodlně za každého počasí.

Námořní styl

Je třeba poznamenat, že mořský styl a kvalita nejsou oddělitelné v oděvu společnosti. Všechny značky bundy jsou vyrobeny podle nejnovějších technologií z různých vodotěsných tkanin, které zadržují UV světlo a umožňují průchodu vzduchu. Návrháři společnosti věnují zvláštní pozornost kvalitě tkanin. To je pravděpodobně jediná nevýhoda této značky oblečení, protože se vůbec nenosí.

Značka posouvá obvyklé okraje odstínů mořského stylu (červená, bílá a modrá) a využívá neuvěřitelnou kombinaci různých barev. Bude pro vás zajímavé, že některá trička duplikují barvy obrazů slavných umělců!

arrow