Redakce Choice

Módní tipy: co nosit s džínové košile?

Anonim

Džínové košile je kus oblečení, který se nachází ve skříni mnoha moderních dám. Chcete se naučit, jak tuto věc nosit z pevné americké tkaniny, abyste se na ni podívali s obdivem? Přinášíme vám pozornost několika módních tipů, které vám pomohou určit, co moderní módní ženy nosí s džínové košile.

Jak se nosí velké džínové košile?

Jedním z nejvýznamnějších trendů poslední sezóny jsou velké košile. Otázka toho, co se nosí s džínové košili, která se zdála být odstraněna z mužského ramene někoho jiného, ​​je obtížné odpovědět jednoznačně, protože existuje mnoho skvělých možností. Na jedné straně bude toto tričko vypadat harmonicky v podobě tuniky s jasnými nebo tmavými legíny. Aby se zdůraznila postava, měla by být tato košile doplněna pěkným páskem nebo šátkem svázaným v pásu. Na druhou stranu může být taková košile nošena jako krátké šaty, také vázané v pase. Další možností je nosit velké světlé tričko, úzké tmavé džíny a boty nebo kotníkové boty s podpatky. Pro ty, kteří se chtějí dozvědět, co nosí s džínové košili, a zároveň si vybrat volný styl, můžeme nabídnout alternativní variantu - široké džíny a velkou košili s košili v kontrastní barvě.

Jak nosit džínové košile s krátkým rukávem?

Tyto košile vytvoří krásný tandem s krátkými letními šaty a sundresses. Ty jsou vhodné monofonní bílé, tmavé nebo světlé šaty, stejně jako šaty a šaty s roztomilé středně velké kresby nebo tisky. Také, toto tričko může být nošeno s jednoduchými béžovými kalhotami, které mohou být snadno nahrazeny pěknou módní sukní nebo světle barevnými šortkami z tlusté tkaniny. Ten by mimochodem neměl být příliš krátký - ne více než 12 cm nad kolenem.

Jaké boty jsou vhodné pro džínové košile?

Zeptat se, co nosíte s džínové košile, jste s největší pravděpodobností myslel nejen o oblečení, ale také o boty. Nejlepší boty pro džíny košile jsou boty, kovbojské boty, kotníkové boty, boty ve stylu grunge, proutěné sandály, sandály, nebo světlé boty na vysokém podpatku. Nezapomeňte, že boty by měly být vhodné nejen přímo na košili samotnou, ale i na ostatní vybrané oblečení a módní doplňky.

Můžu nosit takové tričko v klubu?

Jít do klubu nebo na párty, můžete také nosit džínové košile. V takovém prostředí bude obzvláště vhodná džínová košile se sukní. Skvělá volba - pěkná sukně z kůže nebo semiše. Tento vzhled může být doplněn černým kloboukem s úzkým okrajem a odpovídajícími botami. Optimální příslušenství pro takový odvážný a chladný obraz - kůže nebo semišový pásek v tónu k sukni a šperkům z jasných barev. Mimochodem, všimneme si, že by šarlatové, oranžové a korálové šperky byly nejlepší kombinací s džínové košile. Stejné barvy budou vhodné při výběru kosmetiky, jako je lak na nehty, lesk na rty nebo rtěnka.

arrow