Redakce Choice

Boty s širokým topem: co se nosí?

Anonim

Boty - velmi důležitá součást šatníku, který je konečný dotek obrazu. Dnes návrháři nabízejí módní ženy mnoho různých modelů. Ale boty s širokým bootlegem jsou stále populárnější. Tyto boty mají mnoho výhod.

Boty s širokou špičkou: jaká je jejich popularita?

Ano, tyto modely jsou dnes velmi oblíbené a mohou být nošeny téměř v každém ročním období. Dámské boty se širokou špičkou připomínají styl žokejů, anglických dandies a samozřejmě kovbojů z Divokého západu. A jak dokládají recenze módy, jsou opravdu velmi pohodlné.

Ale tyto boty mají ještě jednu důležitou výhodu. Faktem je, že ženy se širokými kotníky a kotníky často čelí problému výběru bot. Boty s širokou špičkou - skvělé řešení tohoto problému. Skrývají ošklivý tvar nohou, zatímco je vizuálně dělají štíhlejší. Není žádným tajemstvím, že tyto modely dělají dívku ještě více ženskou, křehkou a bezbrannou.

Boty s širokou špičkou: jaké modely existují?

Jak již bylo zmíněno, trh může najít mnoho různých modelů, protože designérská fantazie nemá žádné hranice. Nejoblíbenějšími botami jsou klíny nebo malá plošina. Jsou rozhodně pohodlné a vypadají originálně a krásně. Samozřejmě, takové boty mohou mít širokou pohodlnou patu a někdy i elegantní vlásenku. Proto si každá žena bude moci vybrat boty podle svých představ.

Pozornost by měla být věnována délce vrcholu. Boty mohou být nízké nebo naopak končící nad koleny, připomínající boty.

Obzvláště oblíbené jsou letní boty. Tyto modely jsou obvykle šity z lehkých materiálů, tkanin nebo semiše. Pokud si přejete, můžete si koupit boty s otevřenou špičkou - vypadají také skvěle.

Zimní boty s širokým vrcholem jsou velmi populární mezi fair sex. Koneckonců, jsou tak pohodlně chodit, zejména v zasněženém počasí.

Co mohu nosit s botami se širokým topem?

Samozřejmě, každá žena se diví, co přesně nosí takovou botu. Ve skutečnosti existuje spousta možností. Vše záleží na vašich osobních preferencích, stylu oblečení a individuálních charakteristik postavy.

Není žádným tajemstvím, že téměř všichni američtí (a nejen) celebrity si vybírají tuto obuv pro každodenní život. Koneckonců, boty vypadají opravdu stylově.

Nejoblíbenější oblečení jsou hubené džíny. Ano, tkanina pokrytá nohou vypadá elegantněji a atraktivněji v široké noze. Ale takové boty se také hodí do těsných kalhot - trubek. Kromě toho, boty s širokým top dokonale v kombinaci s další, velmi populární, téma skříň - legíny.

Ale kalhoty nejsou jediným způsobem, jak se vyjádřit. Pro teplé měsíce si můžete vybrat krátké šortky, džínové minisukně nebo lehké, načechrané šaty. Návrhářům se doporučuje, aby se nebáli experimentů - některé modely bot jsou perfektně kombinovány s krajkovými punčochami, hustou šedou a černou punčochovou kalhotkou.

Prakticky každá žena ve svém šatníku má alespoň pár věcí, které mohou být doplněny botami se širokým bootlegem. Tak se nebojte vyzkoušet!

arrow