Redakce Choice

Jaké překvapení, aby se děvče, nebo jak překvapit někoho blízkého?

Anonim

Bez ohledu na tuto příležitost, milující chlap chce dát své půl speciální dárek. A samozřejmě, každý chce být originální, vyniknout a představit nezapomenutelný dárek. Ale jaké překvapení můžete udělat dívku? Vše záleží na vaší představivosti, schopnostech a touhách. Zneužití překvapení také nestojí za to - protože ztratí svůj význam a bude předvídatelný a nepřináší radost, překvapení a radost.

Abych pochopil, co je to překvapení, aby se děvče, sledoval její chování, pozorně poslouchal, co říká - sledujte její touhy.

Sladké překvapení. Téměř všechny dívky mají sladký zub, proto bude velmi příjemné dát jí svou oblíbenou sladkost. Můžete ji prezentovat balením do krásného luku, nebo krásnou kyticí sladkostí. Můžete také tajně dát své oblíbené bonbóny do kapsy (nebo do všech kapes) a ona je najít během dne a pamatovat si.

Můžete si také koupit čokoládovou tyčinku a nechat ji trochu rozpustit, pak něco nakreslit jehlou nebo párátkem nebo napsat jemná slova. Vychladněte pole v chladničce a pak předejte, sledujte obdivnou reakci.

Jaké překvapení udělat dívku? Samozřejmě, romantické! Hluboko, každá dívka sní o romantice. A pokud zřídka pořádáte romantické večery, pak takové překvapení příjemně překvapí vámi zvolené. Šampaňské, okvětní lístky růží, lehká večeře a příjemná hudba nenechají nikoho lhostejného. Chcete-li nějakým způsobem diverzifikovat klasiku, můžete si udělat večeři v každém stylu. Například v japonštině. Čtvercové desky, sushi, nízký stůl, polštáře místo židlí a snítka orchidejí dokonale zředí obyčejný večer.

Pokud jste stále nerozhodnuti, co je to překvapení, aby se děvče, pak věnujte pozornost jednoduché letecké překvapení v jeho realizaci. Od té doby již mužská a ženská populace jezdí autem stejně, takové překvapení je také důležité pro dívky. Tak kupte spoustu balónů, nafoukněte je heliem a svázejte je s vaším oblíbeným autem. Můžete také vyplnit salon s nimi a když dívka otevře dveře, budou létat ven. Pro kontrast, můžete použít bílé kuličky, a hlavní (umístěné ve středu koule) - červená.

Hudební překvapení. Milovníci hudby mohou mít rádi píseň, která jí byla v rádiu (samozřejmě na vlně, kterou poslouchá). Pokud není fanouškem rádia, můžete si vytvořit disk s oblíbenými písněmi (nebo prostě velmi romantickými písněmi).

Abych se nesetkal s tím, co je to překvapení, aby se děvče, vezměte ji na závodní dráhu - skvělá zábava pro dva! Můžete také navštívit delfinárium, zimní stadion, vodní park nebo jen projít parkem, kde můžete jezdit na vyjížďkách současně. Ale extrémní milenec by měl dát seskok padákem!

A konečně, jednoduché, ale fascinující "číslo". Je pravda, že potřebujete pomoc přítele. Koupit růži a mít přítele, aby to na vás, zatímco políbil svou přítelkyni. A po polibku jí dejte květinu. Zaručený pozitivní efekt!

Nějaký nápad může být doplněn něčím osobním, osobním, což nepochybně potěší milovaného. Teď nemusíte přemýšlet o tom, jak udělat překvapivou dívku. Transform, překvapení, láska!

arrow