Redakce Choice

Můžu nosit boty až na doraz?

Anonim

Jak často dámy s ladnou frustrací v obchodě s obuví. Koneckonců, téměř všechny modely obuvi, které jsou zde, jsou určeny pro ženy se standardníma nohama. A co zbytek? A stejně je možné vyzvednout boty v plném rozsahu? Ve skutečnosti existuje cesta ven. Hlavní věc - přístup k problému.

Základní pravidla pro výběr bot pro svěží krásy

Nejdříve je třeba vzít v úvahu, že boty, včetně bot s plnou nohou, by neměly mít žádné větší příslušenství, protože jsou velmi těžké a zdůrazňují plnost. Je lepší dávat přednost klidným barvám. No, když model má elegantní kulaté ponožky a měkké obrysy. Výběr zimních bot s plnýma nohama, je lepší opustit cvočky a velké platformy. Mohou nejen znetvořit nohu, ale také výrazně zvýšit zátěž na páteři ženy, což není zvláště žádoucí pro ženy s nadváhou. Tenká pata způsobí ostrý kontrast s plnou nohou a soustředí se na její zvláštní pozornost.

Aby nedošlo k nepříjemnému pocitu při chůzi, je lepší zvolit boty s botami s plnou nohou na patě střední tloušťky, ne větší než 3 cm. Boty musí být pohodlné, aby neovlivňovaly chod ženy. Koneckonců, jak víte, baculatá žena se unaví mnohem rychleji než hubená, takže si musí vybírat boty opatrněji.

Doporučení pro výběr bot

Svěží krásy by se měly jasně naučit pravidlu: nikdy by se neměly vzdát módních trendů! Proto, vybrat boty do plné nohy, musíte věnovat pozornost skutečnosti, že kotník byl poměrně široký. No, když tam jsou speciální vložky, které pomáhají vyhnout se nepohodlí a usnadnit proces boty. Nevybírejte modely s manžetami. Jsou schopni vizuálně zvětšit nohu a zkrátit ji. Je lepší upustit od nákupu patentových bot nebo těch, které jsou vyrobeny z texturované kůže.

Mohou udělat celý obraz mnohem těžší. Krásně vyřezávané kolenní vycpávky opticky prodlouží nohu. To bude vypadat dobře boty na celé noze, vyrobené z nubuk nebo semiš, nebo dvoubarevné modely. Jsou schopni vizuálně udělat nohu štíhlejší. Zvláštní pozornost při výběru takových bot by měla být věnována podešvi. Není třeba kupovat boty bez podpatků nebo jehlových podpatků. Je lepší zůstat na klínu nebo na středních patách. Podešev musí být dostatečně pružná a pružná. V žádném případě by neměla sklouznout. Pak bude chůze snadná a krásná. Při výběru barvy je lepší dát přednost klidným tónům. Mohou být černé, hnědé, šedé, smaragdové, mléčné a dokonce béžové. Výběr bot, musíte věnovat pozornost značkám. Rusko, Itálie a Německo se postaraly o nádherné dámy a vydaly modely, které jsou pro ně speciálně určeny.

Vidíme tedy, že plné nohy nejsou důvodem k odmítnutí koupit boty. Hlavní věc - dodržovat výše uvedená pravidla a úspěch bude zaručen! Moderní řada, naštěstí dnes vám to umožňuje!

arrow