Redakce Choice

Shop "Belvest" v Moskva: adresy, recenze, popis

Anonim

Množství obchodů s oblečením a obuví často zaměňuje kupující. Která značka je lepší zvolit a proč je jedním z nejobtížnějších problémů při nakupování. Některé společnosti vzkvétaly více než deset let, díky čemuž si dodnes získaly srdce zákazníků. Jednou z nejoblíbenějších firem, které působí na trhu s obuvi asi 30 let, je společnost Belvest. Co je tato společnost? Níže jsou uvedeny informace o běloruském obchodě s obuví "Belvest" v Moskvě, adresy, recenze.

Historie původu

Společnost byla založena v roce 1988 v Bělorusku (Vitebsk). Rodiče továrny na boty byli nejstarší evropské firmy - Salamander, jehož rodištěm bylo Německo a Red October, který byl umístěn na místě nového podniku. Asi rok uplynul, než továrna začala fungovat. První pár bot byl propuštěn v roce 1989 a o pár let později se obrat společnosti výrazně zvýšil. Zboží se hodně prodalo a jeho distribuce šla všude.

Na počátku XXI. Století získala značka certifikát shody s normami kvality, což znamenalo posílení pozice na trhu a zvýšení respektu spotřebitelů. Následovaly další události, které společnost posunuly na novou úroveň. V roce 2015 se počet značkových obchodů pohyboval kolem 350 kusů. V roce 2017 byla vytvořena internetová platforma, kde je prezentována celá škála, ceny a adresy prodejen. Podle nejnovějších údajů společnost nyní vytvořila 48 milionů párů bot. Adresy běloruských prodejen obuvi Belvest najdete v Moskvě níže.

Orientace

Společnost neustále modernizuje své továrny a závody. Dodavatelé materiálu se mění, upřednostňuje se to nejlepší. Sbírky jsou neustále aktualizovány v závislosti na ročním období. Prodejna Belvest v Moskvě a dalších městech nabízí bohatou nabídku.

V zimě najdete dámské a pánské teplé boty. Kotníkové boty, boty, boty a napůl boty vypadají stylově. Obuv na nošení je příjemná, a co je nejdůležitější, slouží dlouho, což plně odůvodňuje cenu. Na jaře a na podzim je kolekce doplněna lehčími bočními botami, botami a gumovými holínkami. Pánské oddělení je také pravidelně aktualizováno módnějšími modely. V létě je zde obrovský výběr sandálů a baletních bot. Kromě bot najdete i malou sbírku tašek a doplňků.

Adresy obchodů Belvest v Moskvě: kontakty

Značka obuvi je poměrně stará a slavná. Po celé zemi najdete obchody Belvest shoes. V Moskvě jsou adresy v různých částech města. Vzhledem k tomu, že síť neustále rozšiřuje a otevírá nové prostory, není možné přesně určit všechna místa. Největší obchody:

  • st. Bolshaya Tulskaya, 13, nákupní centrum Jerevan Plaza;
  • Šarapovský průchod, ow. 2, str. 3, pom. 1, SEC "Red Whale".

V Moskvě je několik dalších obchodů, například 1. Novokuzminskaya Street, 27/12.

Rozsah je neustále aktualizován. Pokud hledáte něco konkrétního, můžete zavolat do obchodu na telefonních číslech uvedených na oficiálních stránkách a zjistit všechny zajímavé informace. Katalog v internetovém obchodě nemusí vždy odpovídat výběru produktů, které jsou k dispozici k prodeji, ale je možné si objednat objednané zboží online. Boty budou dodány na určené místo. Můžete označit nejbližší obchod a vyzvednout si ho sami, nebo si můžete objednat doručení kurýrem do Vašeho domova.

Jak se tam dostat

Nákupní centrum "Yerevan Plaza" je prakticky v centru města. Nedaleko se nachází několik stanic metra: "Shabolovskaya", "Avtozavodskaya", "Krymskaya". Ale oni jsou trochu odstraněni z místa určení, proto, když se tam dostanete metrem, budete muset strávit dalších 10-15 minut. Pokud jdete z první stanice, musíte překonat ulici. Shabolovka, role na Serpukhově šachtě, a tam bude gól v dohledu. Od Avtozavodskaya je třeba se pohybovat směrem na Leninsky Prospekt na stejné ulici. Centrum bude vpravo. Ze stanice "Krymskoy" musíte jet rovně po dálnici Zagorodnoye směrem na Avtozavodskoy.

Obchod v nákupním centru "Červená velryba" se nachází za moskevským okruhem a dostanete se k němu buď autem nebo vlakem. Pokud máte v plánu cestovat po vlastní dopravě, následujte dálnici Jaroslavl směrem na olympijskou třídu. Další bude výsledek a odjezd v opačném směru. Musíme vzít pravdu a pak bude pár minut. Existují i ​​jiné způsoby, ale jsou složitější. Tam, kde bude snazší jízdu vlakem. Vedle nákupního centra se nachází stanice "Mytishchi", ze které se dostanete ne déle než 2 minuty.

Hodnocení zákazníků

Pokud se pokusíte najít názor zákazníků na obchody Belvest v Moskvě, jejichž adresy jsou uvedeny výše, můžete narazit na mnoho recenzí, pozitivních i negativních. Po přečtení většiny z nich je jasné, že se rodí velmi vzácně a čistě náhodou.

Evropská kvalita je okamžitě pociťována. Materiál se používá přírodní, dobře zpracované, což vydrží mnoho let a nebude to ukazovat. Podešev je vyrobena krásně, uvnitř je dobrý povrch, stélka. Každý model je vyroben krásně, jako by byl kupující nohou. Zde nemůžete najít vlastní nevýhody levné boty, jako jsou vyčnívající nitě nebo dopravní škrábance.

Pokud jde o náklady, lze říci, že se pohybuje v průměrném cenovém rozpětí. Levná značka nemůže být volána, ale je nižší než u jiných známých drahých značek. Boty odpovídají jejich ceně. Je pohodlný, odolný, vypadá dobře a celkově zanechává dobrý dojem z používání.

arrow