Redakce Choice

Fantastická barva "elektrická". Nový trend sezóny

Anonim

Klasická kombinace černé a bílé nikdy nevyjde z módy. Ale to neznamená, že aby bylo možné vypadat stylově, budete muset po celou dobu chodit v masce tučňáka. Paleta pódií je plná různých odstínů. Někteří návrháři a vůbec odmítají standardní barvy, preferují výhradně světlé a světlé kombinace.

Prohlédněte si módní časopisy. Hvězdy teď vystupují na červeném koberci a snaží se vystrojit širokou škálu barev. Nicméně, tam je jeden odstín, který byl volán absolutní trend. Barva "elektrický" je svěží trend, který osvěžuje obličej a dodává obraz odvahy.

V tomto outfitu nebudete bez povšimnutí. Nasycení a jas této barvy se okamžitě projeví v davu. Nicméně, zde budete muset experimentovat vyzvednout pár pro takové chytlavé části. Není tak snadné vytvořit úspěšnou kombinaci v oblečení „elektrické“ barvy a dalších odstínů palety. Koneckonců, to je jasný detail. V důsledku toho by se jí měly všechny věci opakovat a v žádném případě by se neměly soustředit na sebe.

Modré šaty se dobře hodí k bílým doplňkům a botám. Černý obraz vizuálně váží a činí ho masivním. Proto si ponechte stranou, zatímco ve stínu klasických kancelářských bot a trochu experimentujte s bílými uzavřenými sandály. Vyhněte se velkým taškám. Pokud jde o takový nezávislý stín, pak by všechny další podrobnosti měly podporovat aktéry. Získejte sněhově bílou spojku na dlouhé tenké rukojeti nebo řetízku.

Dobrá kombinace dává barvu "elektrickému" se zlatem. A nemusí to být velké šperky. Široký pás zlatého odstínu s výraznou lesklou přezkou, medová paleta bot, jantarové šperky - to vše dobře sedí s výbavou jasně modré barvy. Nezapomeňte na velké náramky. Jsou stále ve výšce módy. Počet náramků není omezen. Vypadají skvěle na tenkých elegantních zápěstí.

Barevný "elektrický" může být nošen s výrobky z celé řady chladných oblastí. Všechny odstíny modré a modré budou vynikající "sousedi" bunda, zúžené kalhoty nebo široká prostorná halenka. Poslední věc bude dobře kombinovaná s běžnými džíny a boty na platformě. Dno však musí nutně následovat kontury těla. V opačném případě hrozí nebezpečí vzniku zbytečného objemu obrázku.

V poslední době se na pódiích stále více objevovaly oblečení vyrobené z tkaniny s kovovým leskem. A zde zaujímá vedoucí pozici také „elektrikář“. A co tak odvážná kombinace: úzké strečové kalhoty s jasně modrým odstínem, bílé tričko, modré sako s dlouhými rukávy a klobouk s krátkým lemem? Souhlasím, obraz se ukázal být nutný. Pod jeho dokonalými baletními byty s kulatým nosem nebo nejzajímavějšími teniskami. Moderní designéři je přinejmenším začlenili do svých nových výtvorů. Extravagance - to je to, co dnes opakovaně fouká do pódia. Nebojte se tedy trochu experimentovat se svým vzhledem.

arrow