Redakce Choice

Jak si vybrat membránové kombinézy pro dítě? Recenze rodičů

Anonim

Většina rodičů čeká na nástup jara a zimy se smíšenými pocity. Na jaře můžete mít s dítětem spoustu času na ulici, ale počasí často zahrnuje déšť, bláto a bláto av zimě je velmi krásné, ale dítě musí být v teple oblečeno. To vše znamená jen jednu věc - musíte čelit problémům výběru a mytí dětského oblečení. Naštěstí příležitost zachránit se před těmito problémy. Vše, co potřebujete, je věnovat pozornost membránovému obleku.

Co jsou membránové obleky?

Jistě mnoho rodičů už o takovém oblečení slyšelo, ale to nezanedbává skutečnost, že většina z nich stále nemá dostatek informací o membráně. Ve skutečnosti je tento materiál jedinečný. Zvláštností je, že materiál je tenký, ale zároveň se zahřívá v chladném období. Membránový kostým vážně porušuje logiku těch lidí, kteří věří, že čím silnější jsou šaty, tím teplejší jsou. V tomto případě se ukazuje, že opak je pravdou, čím slabší jsou oděvy, teplejší a sušší, což znamená, že se významně snižuje pravděpodobnost onemocnění.

Je třeba si uvědomit, že membrána není v žádném případě ohřívačem. Ačkoli většina maminek na tom trvá dodnes. Ve skutečnosti se jedná o speciální film, který udržuje teplo a neumožňuje průchod vlhkosti ven. Tyto vlastnosti vedou k tomu, že dítě se nepotí, nezmokne, a proto nemrzne. Tyto kostýmy by nebyly tak dobré, kdyby neměli vlastnost odpuzovat nečistoty. Tento faktor je jedním z mnoha důvodů, proč je dnes takové oblečení populární, protože děti nyní a pak se podaří znečistit. Membránové kostýmy umožňují dítěti snadno se seznámit s okolním světem, dobře a šetří čas rodičům a nervy.

Pravidla pro výběr membránové kombinézy pro dítě

Vyberte si membránové kombinézy pro děti, v závislosti na tom, jak starý je.

Pro dítě, které se ještě nezměnilo za rok, byste si měli vybrat kombinézu se dvěma zipy. To je ideální volba pro děti, které stále nemohou ovládat své tělo. Ujistěte se, že kapuce byla vázána na velikost hlavy. Pokud jsou velké, dítě bude neustále zamrzat i přes přítomnost klobouku. Membránové kombinézy pro dítě by měly být rozšířeny na dně, aby bylo možné snadno nosit plenu.

Pokud se dítě již pohybuje nezávisle, pak je třeba k výběru membránových kombinéz přistupovat ještě odpovědněji. Faktem je, že v tomto oblečení by dítě mělo být pohodlné, protože bude neustále v pohybu. Nezapomeňte na prostor pro plenky. Doporučuje se vzít si na podzim oblek, který ochrání dítě.

Pokud jde o děti, které jsou již více než jeden a půl roku. Měli byste si koupit kombinézu, kterou lze upravit pomocí popruhů. Nezapomeňte vzít v úvahu skutečnost, že děti v tomto věku jdou sami a milují najít dobrodružství. To znamená, že byste si měli zvolit svou volbu tak, aby nedošlo ke ztrátě velikosti. Pokud je velikost příliš velká nebo malá, dítě bude neustále běžet a zakopávat, nebo se bude cítit nepohodlně. Ochrana by měla být také pamatována.

Obecné pravidlo, které se vztahuje na děti všech věkových kategorií. Není třeba kupovat oblečení pro růst. Samozřejmě, že šetří peníze, ale také poškozuje dítě. Pokud rodiče nechtějí vidět svého mazlíčka v slzách a smutku, pak musíte koupit membránovou kombinézu pro dítě přesně ve velikosti.

Vlastnosti zimních membránových obleků

Každý ví, že běžné zimní kombinézy jsou určeny pro teploty od 0 do -10 stupňů. Pokud je venku chladnější nebo teplejší, dítě se zmrazí nebo se potí. Těmto problémům se lze vyhnout použitím zimních membránových kombinéz pro děti.

V takových šatech může být dítě na ulici při teplotě od +5 0 do +10 0 a od -10 0 do -20 0 .

Kombinézy s membránou vytvářejí níže uvedenou teplotu. Pokud dítě z chladu prudce spadne do tepla, pak se nebude potit. Pokud vyjde z teplého prostoru v zimě, nezmrzne. Hlavní rys, který má membránové kombinézy pro dítě - syntetická izolace nejnovější generace. Chcete-li získat maximální efekt v zimě, měli byste správně oblékat dítě pod kombinézu.

Jak si vybrat zimní kombinézu pro chlapce

Někteří lidé se domnívají, že mezi zimními kombinézami pro chlapce a dívky není velký rozdíl. Mohou být smutní, ale existuje rozdíl.

Nejvýznamnějším rozdílem je barva. Obvykle pro dívky jsou šaty jasnější a pro chlapce naopak. Další bod: chlapci naprosto nepotřebují straziki a podobné věci. Následující rozdíl se týká struktury těla. Dívčí modely mají hlubší střih. A samozřejmě rozdíl ve velikosti. Vzhledem k těmto parametrům je jasné, že za účelem výběru zimní kombinézy pro chlapce byste měli dodržovat některá pravidla.

  1. Je důležité přesně měřit růst dítěte, aby nedošlo ke ztrátě velikosti. Tato položka je velmi důležitá, pokud je dítě od jednoho do čtyř let. V tomto věku děti vyrůstají velmi rychle.
  2. Je třeba zkontrolovat kvalitu všech zipů. Pokud je to špatné, pak bude studený vzduch spadat pod kombinézu.
  3. Je žádoucí, aby oblečení mělo ochranné vložky, protože dítě v každém případě padá. Nezapomeňte zkontrolovat kvalitu těchto vložek.
  4. Zkontrolujte, zda je kukla hluboká. To je nezbytné pro snadné nošení zimní čepice.
  5. Pokud je dítě ve věku, kdy si může vybrat oblečení sám, dát mu na výběr.

Můžete si všimnout, že chlapec není tak snadné najít oblek. I když vezmeme v úvahu všechny výše uvedené faktory, nesmíme zapomenout, že kombinéza by měla mít příjemný vzhled.

Oblečíme dítě pod membránové kombinézy

Membránové oděvy naznačují, že dítě bude oblečeno pod kombinézu v souladu s určitými požadavky. Jak se oblékat dítě pod membránovou kombinézu? Oblečení z první vrstvy by mělo být syntetické, můžete nosit běžné syntetické tričko. Druhá vrstva je zodpovědná za vytvoření airbagu. Věc by neměla být příliš tlustá. Perfektní flea fleece. Třetí vrstvou je kombinéza.

Nejdůležitější věc je syntetická. Aby tepelná ochrana fungovala na sto procent, je nutné nosit syntetické oblečení. V podstatě celá termoregulace závisí na první vrstvě. To je způsob, jak nosit dítě v tvrdém mrazu. Pokud je to normální teplota venku, pak můžete nosit cokoliv pod membránovým oblekem. Pod kombinézami se nedoporučuje na vlněné oděvy a froté punčochové kalhoty.

Péče o membránové kombinézy

Péče by neměla být jako běžné oblečení. Neměli byste se bát, protože v péči o membránové kombinézy není nic složitého.

V žádném případě nelze použít k mytí běžných prášků a měli byste použít oplach. Je zakázáno sušit na baterii. Pokud nedodržíte tato doporučení, oblek ztratí své ochranné vlastnosti. Důležitý bod - četnost praní. Zimní membránové kombinézy pro děti by neměly být umývány příliš často, stačí jen jednou. Nečistoty se snadno omyjí vlhkým hadříkem nebo houbou. Při sušení prádla musí být přirozeně v horizontální poloze. Je velmi důležité, aby sušení probíhalo mimo topná zařízení.

Membránové kombinézy: recenze

Negativní recenze na takové oblečení je málo. Samozřejmě, pokud si přejete, můžete je najít, ale z větší části rodiče dětí vyjadřují výhradně „pro“. Mnoho rodičů je zastaveno vysokou cenou kombinézy.

Podle průzkumu 85% rodičů souhlasí s nákupem membránových kombinéz pro děti. Zima v tomto případě nebude hrozná. Vysoké procento rodičů hovoří o výjimečně kvalitním produktu.

Závěr

Pokud rodiče chtějí, aby se dítě cítilo co nejpohodlněji, nemrzlo a nepotilo se, pak se membránová kombinéza s tímto úkolem dokonale vyrovná. K dnešnímu dni je volba zboží obrovská, protože si každý může koupit oblek.

Poté, co strávili jednou na takové oblečení, rodiče obdrží záruku, že dítě nedostane nemoc, a také ušetřit peníze a nervy.

arrow