Redakce Choice

Jaké boty nosit tužkou sukně: tipy stylistů

Anonim

Jak těžké je žít ženu. Každý den je nutné si vybrat šatní skříň, hledat, co se vám líbí, v žádném případě byste neměli udělat chybu. Vždyť musíte vždy vypadat atraktivně. Například je nutné nosit zajímavé doplňky, které musí být jistě kombinovány s nějakým prvkem oblečení - s přezkou na botách nebo pletenou šálu. Existuje mnoho takových nuancí. To vše musí být nutně zohledněno.

Představte si, jak směšné a směšné budete vypadat například v červeném svetru, zelených kalhotách a oranžových botách s vysokými podpatky? Legrační, že? Proto byste měli vždy správně vybírat a kombinovat věci, což je poměrně obtížný úkol. Už v obchodě, když se pokusíte o věc, přemýšlejte o tom, jak to zapadne do vašeho stylu, ať už se vám to hodí. Někdy jeden menší detail může úplně zničit celý dojem. Může to být i nesprávně svázaný šátek nebo nevhodný pás, který činí postavu těžší. Ano, cokoliv. Každá malá věc, kterou musíte přemýšlet, si představit, jak by to všechno mělo v ideálním případě vypadat, a jen tehdy, pokud jste si opravdu jisti, že se hodí ke všemu, získat.

V dnešním článku budeme hovořit o sukních. Pravděpodobně není jediná žena, která by je nechtěla nosit. Sukně kreslí siluetu, dělá ženu štíhlejší a půvabnější, dává obrazu úplnost a kouzlo. Velmi důležitým bodem je to, co kombinujete sukni s. Bez ohledu na to, jak je to zvláštní, je to jedna z priorit. Díky kompetentní kombinaci máte jedinečný vzhled, ze kterého vás bude každý s nadšením provázet.

Samozřejmě velmi záleží na samotné sukni: na její délce, střihu, krejčovství. V tomto oboru je spousta nuancí. V tomto článku budeme hovořit o výběru obuvi. Budou zvážit ty okamžiky, které stojí za to věnovat pozornost, vyberte vhodný model. Boty - v zásadě velmi důležitá a nepostradatelná část šatníku. Proto tuto otázku berte velmi vážně.

Tužka sukně. Výběr bot

Takže, s jakou botou nosit tužkovou sukni? Nejprve se podívejme, co je to za model. Tužka sukně je v arzenálu každé sebeúctyhodné ženy. Je to rovný řez, zřídka, když se liší jasem nebo chytlavými prvky. Velmi často dámy raději nosí takové sukně k práci, do kanceláře, k důležitým událostem. Vypadá to docela přísně a sofistikovaně. Ale pořád, s nějakými botami, které nosí tužkovou sukni?

V této otázce musíte přijít z jakého modelu máte přímo. Za prvé, jaká je její barva. Pokud je černá, pak je nejlepší koupit boty v melodii se sukní. Vaše nohy budou s touto volbou delší a přehlednější. Další věc je jeho vzhled. Pokud na něm jsou nějaké barevné prvky, bylo by hezké vzít tuto skutečnost v úvahu a koupit boty, aby odpovídaly jejich tónu. Mělo by se také připomenout, že v kombinaci se sukní by bylo nejlepší koupit boty. Faktem je, že boty vždy rozdělují nohu na polovinu. Vizuálně se tedy zobrazí menší a možná i plnější. Boty budou vaše nohy půvabné a krásné, a žádný mladý muž nemůže odolat vaší kráse.

Punčocháče na boty. Které z nich si vybrat?

Nepostradatelnou podmínkou je odpovídající barva punčochových kalhotek odpovídající barvě obuvi. I když se vám zdá, že to nehraje žádnou významnou roli - jste hluboce mylně. Je dokonce důležité, jaká bude hustota punčochových kalhot. Při nákupu věnujte pozornost průměru. Také se ujistěte, že nejsou příliš geniální, protože brilanci vás učiní úplnějším, než ve skutečnosti je.

Drobná holka. Jaké boty si vybrat?

Jaké boty nosit tužkovou sukni, pokud jste miniaturní dívka? Všechna výše uvedená pravidla platí zde, přesněji. Můžete si koupit naprosto jakoukoliv barvu. Protože na tvou rozkošnou postavu nemusíte čelit pár kilo navíc.

Boty na podzim. Který si vybrat?

Počasí je teď docela v pohodě, tak se pokusme zjistit, která bota na podzim nosí tužkovou sukni. Samozřejmě, že v chladném počasí je nepravděpodobné, že budete nosit boty. Proto se pokusíme pochopit, jaký druh bot potřebujete k nákupu, aby vypadal neodolatelně. Samozřejmě hodně záleží na délce sukně. Pokud je pod kolenem, pak kotníkové boty s vysokými podpatky vypadají úžasně. Pokud je sukně dost krátká, pak nejlepší možností v tomto případě by bylo koupit boty. Povolená délka i nad kolenem. Je však třeba mít na paměti, že barvy by měly být také v harmonii a měly by být vzájemně kombinovány.

Pokud se zajímáte o to, kterou botu nosit tužkovou sukni, postupujte podle jednoduchého pravidla. Aby byl obraz úplný a harmonický, nezískávejte zbytečně světlé a barevné věci. Nechte barvy mírně tlumené. Pak bude vaše postava blízko ideálu.

A přesto, s jakou botou nosit tužkovou sukni? Nejlepší je, že model tohoto řezu bude vypadat s čerpadly. Tyto boty jsou velmi univerzální a vejdou se téměř do jakéhokoliv stylu. I zde by si měla být vědoma barvy. Jinak riskujete, že vypadáte trapně.

Soudní boty. Jak si vybrat barvu?

Nejuniverzálnější možností jsou béžové lodě. Jsou vhodné jak pro model s tmavou sukní, tak pro lehký model. Neměli byste si myslet, že béžová a nahá jsou podobné odstíny. Jedná se o dvě různé barvy. Proto, nahé lodě pro všechno, bohužel, nebude fungovat.

Černé boty jsou kombinovány s mnoha modely tužkových sukní. Jen kombinovat tmavé lodě a stejné sukně, neměli byste přidat nějaké světlé a vzdorné halenky nebo trička. Jinak bude obraz vulgární. Používejte bundy diskrétního designu a barvy.

Slip-on boty s masivní patou

Také tužka oblek s propojkou popruh bude vyhovovat tužka sukně. Vytvoření obrazu s takovými prvky, víte, že můžete přidat tlusté punčocháče k nim (barva a textura dle vašeho výběru).

Můžete si vyzvednout boty na tužkovou sukni s masivní patou. Taková obuv bude mít křehčí nohu křehčí, i když má dívka poněkud hustou stavbu. Vytvoření obrazu s botami s masivní patou a tužkou sukně, doplňte ho sáčkem, aby odpovídaly boty, svetr, aby odpovídala dnu. Dokončené luk brýle tmavé barvy a stejný odstín manikúry.

Denim model. Jaké boty jsou vhodné?

Mnoho dívek rád nosí džínové sukně. Vskutku vypadají skvěle a jsou také vhodné pro různé neslavné akce. Samozřejmě ne každý model, který nosíte při práci nebo na recepci, ale přesto. Takže, s jakou botou nosit džínové sukně?

V případě takového modelu je vše mnohem jednodušší. Lze kombinovat s baletní botou. Taková sukně s nimi bude působivě vypadat. V této baletní botě - velmi pohodlné a univerzální boty. Proto, jejich výběr, nemůžete se starat o skutečnost, že vaše nohy se unaví, nebo tam je riziko získání mozol. Zde samozřejmě existují i ​​nuance barev. Zkuste také, že odstíny jsou harmonicky kombinovány, pak bude obraz krásný a nezapomenutelný.

Boty na zimu. Co si vybrat pro tuto sezónu?

Zimní sezóna se blíží, a samozřejmě je velmi důležité zvážit otázku, jaký typ obuvi nosit s tužkou sukně v zimě. Také v této otázce musí být velmi pozorně. Dnes je to velmi běžné boty s plochou podrážkou. Je třeba říci, že navzdory špatnému počasí a ledu by žena měla zůstat žena. Nejlepší možností by tedy bylo koupě vysoce izolovaných bot s vysokými podpatky. Tato volba je naprosto vhodná pro jakékoliv svrchní oděvy.

Černý model

Zvažte další otázku - o tom, jaké boty nosí černou tužkovou sukni. Černá barva, jak je známo, je považována za univerzální. Jde o to, že se vejde téměř všechno. Samozřejmě byste neměli brát všechno doslova a nosit oranžové šaty s černou sukní. Budete vypadat tak vtipně a směšně.

Také nezapomeňte, že černá je dokonale kombinovaná s červenou a bílou. Použijte ho.

Jaké boty nosit černou tužkovou sukni? V případě koženého pouzdra je velmi obtížné. Aby byl obraz úplný a harmonický, je třeba mít na paměti, že struktura tkanin by měla být stejná. Kombinace kožené sukně a bot z semiše na ploché podrážce nebude vypadat velmi pěkně. A s jakou botou nosit koženou tužkovou sukni? Nejlepší ze všeho je, že tento model vypadá s botami ze stejného materiálu. Za prvé, je to velkolepé. Za druhé, nic se neuchytí do očí, ale pouze stručně a původně dokončí obraz.

Základní pravidla

Takže teď víte, s jakou botou můžete nosit tužkovou sukni. Podrobně jsme zkontrolovali všechny nuance a podrobnosti o těchto kombinacích. Na základě tohoto článku můžeme rozlišit řadu pravidel, která by měla být dodržena při výběru bot pro sukni podobného řezu.

Nejprve je žádoucí, aby boty měly stejnou barvu jako sukně. Pokud tato podmínka není splněna, pak budete pravděpodobně vypadat trochu lépe.

Za druhé: boty by měly dávat přednost botám, protože činí obraz elegantnějším a atraktivnějším.

Pokud si koupíte boty nebo boty v tónu bot, nezapomeňte na barvu a strukturu punčochových kalhot. Je žádoucí, aby také harmonizovali se svým hlavním tónem a nebyli poraženi z obecného obrazu barevně.

Nejlepší s tužkou sukně vypadat boty čerpadla. Vizuálně prodlouží nohu a skryjí vady postavy, jako jsou: nadměrná plnost nebo spíše plná telat.

Šaty podle počasí. Proto bude na jaře optimální koupit kotníkové boty s vysokými podpatky. Jsou ideální pro tento typ sukně.

Je třeba mít na paměti, že boty na zimu by měly být vybírány velmi pečlivě a věnovat velkou pozornost jejich délce. Pokud jsou příliš vysoké, riskujete, že budete vypadat směšně. Délku boty přizpůsobte délce sukně. Pak bude váš obraz vypadat velmi působivě.

Džínová sukně vypadá dobře s baletními botami. Taková věc odkazuje spíše na sportovní styl. Elegantní lodě proto nejsou příliš vhodné. Ale baletní byty budou skvělou volbou.

Malý závěr

Nyní víte, jaké boty nosit s tužkou sukně, fotografie některých kombinací jsou uvedeny v článku. V této otázce jsme poskytli cenné rady. Doufáme, že budou pro vás užitečné a můžete vždy vypadat skvěle.

arrow