Redakce Choice

Tekuté punčocháče Top Model Secret: recenze, fotky, popis

Anonim

Souhlasíte, že mnoho žen miluje punčocháče, nejen proto, že se mohou chránit před chladem. Tyto nylonové výrobky dělají z nohou vizuálně štíhlejší, což dodává pleti dokonalou hladkost, krásný odstín, dobře upravený vzhled. Navíc maskují některé drobné nedostatky. Ale nošení punčoch nebo punčoch je vždy nemožné. Například v létě. V horkých dnech se rázně začíná potit kapucí roucho. Stává se velmi nepříjemným. Nemůžete nosit punčochové kalhoty a nosit otevřené boty, zatímco relaxujete u bazénu nebo na pláži. V těchto případech další oblečení jistě způsobí zmatené pohledy druhých.

Nicméně ženy ve všech situacích mají tendenci vypadat perfektně. Co dělat v tomto případě, ti, jejichž nohy nejsou pokryty opálením nebo mají zarudnutí, škrábance, pavoučí žíly nebo modřiny? Dnes, k řešení podobného problému pro zástupce slabší sex pomůže tekuté punčocháče Top Model Secret.

Tyto produkty jsou praktické, ale zároveň neobvyklé novinkou ve světě módy. Mnoho žen se na ni stále dívá s překvapením, ale popularita tohoto produktu stále roste.

Co to je?

Top Model Secret tekuté punčochové kalhoty nejsou ničím jiným než kosmetikou. Nanáší se přímo na pokožku nohou, takže je opálená, pevná a hladká. Jinými slovy, vizuálně získáme efekt kvalitní a drahé punčocháče.

Určitě mnoho lidí obrátilo svou pozornost k nohám modelů. Konec konců, vypadají prostě perfektně, navzdory skutečnosti, že tyto dámy jsou na molu bez punčochových kalhot. Jaké je tajemství takové krásy? Odpověď je jednoduchá. Účinek dokonalých modelů pleti lze dosáhnout pomocí Top Model Secret - tekuté punčocháče (viz foto výše)
K dnešnímu dni je toto tajemství odhaleno. Tekuté punčocháče jsou komerčně dostupné. Nákupem tohoto kosmetického přípravku v internetovém obchodě bude každá žena schopna zachytit nadšené pohledy ostatních kdykoliv během roku a na jakémkoli místě.

Přichází na ruský trh

Ty ženy, které o tomto nástroji ještě neslyšely, fráze "tekuté punčocháče" jsou schopny zmást. V tom není nic překvapivého. Takový nový vynález je více populární v otevřených prostorách Ameriky a Evropy. Došlo k nám poměrně nedávno, a proto poptávka po něm ještě není příliš vysoká. Je však třeba mít na paměti, že název "tekuté punčocháče" je pouze ruský. Naši krajané to vynalezli a vydali na internetu.

Proč je tento zahraniční produkt nazýván tak? S největší pravděpodobností se to stalo z toho důvodu, že naše dívky mají větší pravděpodobnost, že budou mít punčochové kalhoty, zejména když jim pracovní šaty nepovolí, aby přišli do práce bez nich. Pokud jde o Evropu, takový koncept neexistuje. Výrobek, který nazýváme „tekuté punčocháče“, se nazývá sprej nebo Airbrush Legs. To odpovídá jeho kapalnému složení.

Porovnat tuto kosmetiku s tradičními výrobky je velmi obtížné. Nicméně, jméno "pantyhose" v tomto případě není poněkud pravdivé. Nástroj je koneckonců aplikován pouze na nohy na úroveň kyčlí. Pás, břicho a oblast hýždí zůstávají nekrytou kompozicí. To lze přičítat nevýhodám tohoto kosmetického prostředku. Hranice mezi ní a nahým tělem někdy vypadá nepřesně.

Trochu historie

Dříve bylo nutné nosit punčochy. Toto bylo vyžadováno pravidly slušnosti, která existovala v bývalých časech. Nicméně, ne všechny dívky si mohly dovolit investovat do těchto dámských výrobků. Aby se dostali ze situace, museli si vzít pravidelnou tužku, se kterou na nohách natahovali linie napodobující šev. Kromě toho, aby bylo zajištěno, že je vše co nejvěrohodnější, krásné dámy přidají špičku a patu. Díky tomu si nikdo z ostatních nemohl ani myslet, že na ženě nebyla žádná punčocha.

Samozřejmě dnes takové přísné požadavky ve společnosti neexistují. Každá dáma se však vždy snaží zdůraznit svůj obraz elegantními nohami. To je důvod, proč si moderní designéři vzpomněli na dobře zapomenuté staré časy a nabídli úžasnou novinku. Autorem této myšlenky byl vynálezce z Japonska Yoshimi Hamado. Právě oni vyvinuli jedinečný sprej, který ocení mnoho krás.

Kdo takové punčochy potřebuje?

Kdo si vybere virtuální punčochy? Takový moderní design je prostě nezbytný pro obchodní ženy, které jsou nuceny dodržovat určitý styl oblečení, a to i v nejteplejších letních dnech. Kromě toho budou na firemní večírky a slavnostní akce v drahé restauraci a v nočním klubu zapotřebí tekuté punčochy. Obraz ženy bude bezvadný, ale nebude muset zažívat žádné nepohodlí. Vždy se bude cítit přitažlivá a sebevědomá. Stojí však za to připomenout, že v případech, kdy jsou na nohách a na jiných znatelných vadách silné otlaky, spíše než malé sítě nebo škrábance, budete je muset skrýt jiným způsobem.

Formulář vydání

Jaké jsou Top Model Secret tekuté punčocháče? Hodnocení zákazníků potvrzuje, že si můžete tento jedinečný výrobek zakoupit ve formě krému. Produkty jiných výrobců mohou být také ve formě pleťové vody nebo spreje.

Složení Top Model Secret výrobce (je to ruská společnost) produkuje jemnou konzistenci, která má světle béžovou barvu a má příjemnou vůni. Obaly pro tekuté punčochové kalhoty jsou značkové plastové trubky. Jsou vyrobeny v černé, tyrkysové a růžové barvě.

Trubky jsou k dispozici ve velikostech, které lze snadno přepravovat v kabelce. To umožní kdykoliv obnovit vrstvu na nohou. Balení špičkových tekutých punčochových kalhotek Model Secret má zpravidla dostatečný objem pro aplikaci produktu alespoň 5-7 krát.

Složení

Po použití jedinečného léku na nohy se objeví, že žena si dala punčocháče nebo punčochy. Jak je tohoto efektu dosaženo? To přispívá ke složení tekutých punčochových kalhotek Top Model Secret, které obsahují složky, jako je bronzer a perleťová drobenka, ceramid, obohacený vitamíny, venotonikem a některými dalšími účinnými látkami.

Každá z těchto součástí tekutých punčochových kalhot plní určité funkce:

1. Bronzer dává nohám opálený vzhled. Široká škála odstínů může mít tuto složku, která je součástí Top Model Secret tekutých punčochových kalhot. Recenze žen potvrzují, že kosmetiku, která dává nohy dokonalý vzhled, lze zakoupit od bledé až po čokoládovou barvu.

2. Perlové drobky jsou nezbytné k odstranění nevýrazného a matného tónu pleti, pigmentace a různého zarudnutí, jakož i vaskulárních retikul a malých modřin.

3. Ceramid obohacený vitamíny je důležitý pro výživu pokožky. Kromě toho pomáhá eliminovat těžkost v nohách.

4. Další účinné látky, jako jsou rostlinné oleje a zelený čaj, působí na vlasové folikuly jako sedativum a zpomalují jejich růst.

Co po aplikaci na kůži Top Model Secret - tekuté punčocháče - recenze? Fotografie nohou, prezentované v článku, potvrzují, že vypadají dobře upravené. Zdá se, že žena krátce před tím navštívila lázeňské procedury.

Tento efekt vytváří pečlivě zvolené složení nástroje. Její látky, které se objevují na kůži, tvoří na krátkou dobu ultratenký film. Je schopen dokonale odrážet všechny vnější vlivy a udržovat výborný vzhled pleti za všech podmínek.

Vyrobený efekt

Co může Top Model Secret krém (tekuté punčocháče)? Recenze žen potvrzují, že po aplikaci nohou se právě transformovaly. Nejsou to jen neviditelné modřiny, škrábance a jiné nedokonalosti. Velmi jasný efekt z použití "vizuální punčocháče" je viditelný na kůži. Stává se sametovou, jemnou a lesklou. Není divu, že tento nástroj používají mnohé celebrity. Podle jejich recenzí jsou krásy méně pravděpodobné, že půjdou do salonu krásy. Konec konců, tekuté punčocháče významně zlepšily stav kůže.

Činnost kosmetiky

Jaký je účinek Top Model Secret tekutých punčochových kalhot? Popis všech činností tohoto nástroje je pro ženy velmi atraktivní. To vám umožní mluvit o tekutých punčochách, pokud jde o jejich pečující účinek a dává dokonalý vzhled na nohy. Po použití vizuálních punčoch:

- účinné látky obsažené v prostředku pronikají kůží a přispívají k jejímu změkčení;
- aplikovaný prostředek nabývá barvy kůže;
- nohy začnou svítit díky perlovým částicím obsaženým ve smetaně;
- kůže je chráněna před škodlivými účinky ultrafialového záření;
- dochází k obnově struktury kůže;
- po holení zmizí podráždění.

Top Model Tajné tekuté punčochové kalhoty získávají skutečnou zpětnou vazbu jako prostředek, po aplikaci, kterou můžete jít do práce, mít datum nebo se setkat s přáteli. Ženy si všimnou, že tento kosmetický krém jim v každé situaci umožňuje vypadat dokonale a jedinečně.

Výhody

Ti, kteří již srovnávali nylonové výrobky a tekuté punčochové kalhoty Top Model Secret, zpravidla zanechávají pozitivní zpětnou vazbu na módní inovace.

Ženy, jako že vizuální punčochy nemohou být roztrhané nebo obarvené, a také aby byly těsné. Kromě toho, tekuté punčocháče jsou zcela neviditelné při nošení otevřených bot, nejsou schopny porušit termoregulaci, stejně jako stlačit tělo. Jsou vhodné pro venkovní rekreaci, pláž a bazén.

Funkce znamená

Jak učinil výrobce tekuté punčocháče Top Model Secret? Zpětná vazba od zákazníků naznačuje, že tento nástroj má následující funkce:

- snadná aplikace;
- vytvoření rovné vrstvy;
- rychlé schnutí;
- odolný vůči oděru a vlhkosti;
- schopnost přizpůsobit se barvě kůže;
- hypoalergenní;
- nedostatek žlutého odstínu jako při opalování;
- stálobarevnost;
- snadné odstranění při mytí mýdlem a žínkou.

Kontraindikace

Stejně jako jakýkoli kosmetický přípravek, tekuté punčochy se nedoporučují pro každého. Nástroj má své vlastní kontraindikace a některé nepříjemnosti při používání. Je tedy nežádoucí používat tekuté punčochové kalhotky pro ženy, které trpí kožními onemocněními ve formě lupénky nebo ekzému. Kromě toho výrobce nedoporučuje aplikovat produkt přímo po proceduře depilace nebo holení. V tomto případě je nutné vydržet nejméně dvě hodiny před použitím tekutých punčochových kalhot.

Výběr

Než si koupíte vhodný nástroj pro sebe, musíte se rozhodnout o jeho odstínu. Nekupujte tekuté punčocháče, které budou mnohem tmavší nebo světlejší barvy pleti. Rozdíl by neměl být větší než dva tóny.

Příliš bledý bude třeba použít s tlustou vrstvou, která bude vypadat nepřirozeně. Příliš tmavá barva naopak kontrastuje ostře s exponovanými oblastmi těla.

Předběžné postupy

Ti, kdo chtějí používat popsané punčocháče, budou muset udržet nohy v perfektním stavu. Aby bylo možné si uvědomit potřebu takové péče, stačí si připomenout, jak nerovnoměrný základ nebo prášek může ležet na obličeji, pokud pokožka není dostatečně zvlhčena nebo po strávení času na slunci pokrytá malými šupinami. To je důvod, proč budete muset kromě pokynů pro používání tekutých punčochových kalhotek epilovat a čistit, hydratovat a pedikúru.

Aplikace kompozice

Top Model Tajné punčochové kalhoty mají neobvyklý tvar. To je důvod, proč "opotřebení" nemusí vůbec jako běžné výrobky z nylonu. Před použitím by měla být kosmetická pokožka omyta a vysušena. Pak byste měli na dlani zmáčknout malou část krému a pomocí lehkých masážních pohybů ji začněte rovnoměrně aplikovat na nohy. Na všech místech musí být stejná částka.

Po ošetření nohou kompozicí musíte počkat pouze 20 sekund. Tento čas bude dostačující pro to, aby byl produkt absorbován kůží a na něm se objeví požadovaný odstín.

"Odstranění" takových punčochových kalhot také nevyžaduje mnoho úsilí. Stačí si umýt nohy teplou vodou pomocí žínku, mýdla nebo sprchového gelu. Poté se doporučuje aplikovat na pokožku hydratační olej nebo mléko.

arrow