Redakce Choice

Světlý kabát, jak si vybrat?

Anonim

Vrchní šaty jsou to, co slovo "kabát" znamená. Tento oděv je nedílnou součástí. A co můžeme říci o nejnutnější variantě? To je lehký kabát. Nosí se, když se příroda připravuje na lůžko, je chladnější, léto se s námi rozloučí a místo toho přichází podzim, přináší chlad a zlaté kouzlo. Nebo, když je zima nahrazena čerstvým pramenem, je jasné, že divoké mrazy brzy přestanou a můžete se oblékat do světlejších dekorací. To je tady to demi-období svrchní oděv je označovat jeho čestný trůn. Jak si vybrat tento kabát a co ho nosit? To se dozvíte z článku.

Top-styly demi-sezónní kabáty

Každý rok existuje neuvěřitelná paleta modelů dámských kabátů. Navzdory vysoké konkurenci však existují ti, kteří nejsou horší než jejich pozice ve světě módy:

1. Plášť kabátu.

2. Anglická klasika.

3. Hrazda.

4. Krátká srst.

5. Park.

Plášť kabátu je model odvozený z vojenského stylu. Jméno naznačuje, že prototyp je velmi oblečení, které zahřály vojáky během války. V moderní interpretaci má tento model proměněný vzhled: kabát na podlahu, nasazený a volný. Často je zde dekorační nárameníky, velká tlačítka ve dvou řadách. Tento styl je neporovnatelný pro výlety do divadla, restaurace. Příznivě zdůrazňuje ženskou siluetu a navzdory brutálnímu jménu vypadá velmi romanticky a stylově.

Anglický klasický kabát je tradiční model, který nikdy nevyjde z módy. Dlouho to je těsně pod koleny, silueta - na postavě, nic zbytečného, ​​všechno je zdrženlivé a klidné. Takový styl může být bez nadsázky nazýván univerzálním. Bude vhodný ve všech situacích, vhodný pro mnoho modelů oblečení.

Demi-sezónní kabát lichoběžníkového stylu dodává jeho majiteli mládí, šarm a hravé kouzlo. Není těžké odhadnout, jak to vypadá. Má tvar lichoběžníku, díky závěsu krásně padajícímu na postavu. To je skvělá volba pro romantické povahy, vhodné pro každodenní nošení s vhodně vybranou šatní skříní a pro zvláštní příležitosti.

Coat Park se stal hitem mladých lidí. Tento styl diktuje tzv. Street fashion. Model je považován za každodenní (příležitostný) a dokonce i malý sport. Řez je volný, délka kolísá: až po boky nebo pod koleno. Charakteristickým rysem je přítomnost speciálních spon.

Krátká srst je zkrácenou verzí klasických modelů. Bude ideální pro obchodní dámu a ty, kteří milují pohodlí. Krátká délka neskrývá vrcholy postavy: boky, nohy.

Světlý kabát: z kterého materiálu je lepší zvolit?

Existuje spousta materiálů, z nichž jsou nátěry vyrobeny. Většina z nich je vlna v různých výkladech a jiných tkaninách. Lehké svrchní kabáty, jejichž recenze z hlediska komfortu a tepelných úspor je nejlepší, jsou vyrobeny z následujících materiálů:

1. Kašmír.

2. Drap.

3. Vlna.

4. Tweed.

Kašmírový lehký kabát je příjemný na dotek, snadno se udržuje, udržuje v teple a vypadá elegantně. Není divu, že většina žen dává přednost tomuto materiálu. Drap - to je přesně to, co potřebujete pro extrémní chlad. Jedná se o texturovaný materiál, vypadá nádherně, nedovolí zmrazit. Vlna také dobře udržuje teplo. Je útulný a má atraktivní vzhled. Tweed je variace vlny pocházející ze Skotska. Tkanina je odlišná v mouchách nebo klecích. Je považován za ušlechtilý materiál.

Výběr pro různé typy tvarů

Při výběru srsti musíte také vzít v úvahu vlastnosti obrázku. Anglický klasický model tak bude vyhovovat majitelům štíhlé siluety. Dámský demi-sezonní kabát (recenze lichoběžníkového stylu to potvrzují) je nepostradatelný pro dámy s ladnými tvary. Park a kabát lze nazvat univerzální modely, které jsou vhodné pro konkrétní postavu. Krátké kabáty by měly být zakoupeny štíhlé dívky.

Jaké boty nosit kabát

S kabátem můžete povolit boty jako střední patu a při nízké rychlosti. Stejná situace s anglickými klasickými modely, lichoběžníková. Pro krátkou srst je nejlepší vyzvednout boty s nízkými podpatky. Je nutné, aby obraz nebyl objemný, ale byl zředěn trochou lehkosti. Pokud jde o parky, v tomto případě jsou boty s podpatky přísně kontraindikovány. Módní obuv nebo sportovní modely se jí hodí.

Módní trendy

Světlý kabát, jehož fotografie najdete na obálkách módních lesklých časopisů, má v této sezoně řadu zvláštních vlastností. Za prvé, jedná se o velmi dlouhé modely se sníženými rameny. Za druhé, již zmíněné kabáty a kabáty. Model v kleci - trend sezóny podzim-zima 2015-2016. Pláště se staly hitem na módních přehlídkách. Výšivka na svrchních oděvech se také stala módním detailem.

arrow