Redakce Choice

Joggers - co to je? Jak nosit běžce

Anonim

Každý člověk se snaží najít svůj vlastní styl, který by nezpůsobil nepohodlí, vypadal přiměřeně a také odpovídal vnitřním přesvědčením a potřebám. Dnes budeme hovořit o kombinaci moderních módních trendů, pohodlí a krásy. Jogger kalhoty jsou skvělý způsob, jak spojit zdánlivě nesourodé.

Neobvyklé slovo

Pokud je to poprvé, co slyšíte název tohoto šatníku detail, neočekávejte, že vidět věc zarážející ve své jedinečnosti. Je možné, že ve vašem šatníku jsou kalhoty. A nejen ve vás! Je možné, že ani starší generace rodiny by nebyla překvapena tím, že by se dnes dívali na módní běžce. Upřímně řečeno, takové oblečení se objevilo již dávno, bylo to prostě nazýváno jinak: legíny, dlouhé johns, spodky. Ano, tvar běžce není nic jiného než pohodlné kalhoty s elastickými pásy na kotnících. A jméno má anglické kořeny a pochází ze slova "jogging" (jogging). Vskutku, v takových šatech je vhodné běžet, sportovat a chodit. Je snadné odhadnout, odkud název pochází.

Cesta na pódium

Před nástupem na silnou pozici v moderním pouličním módě mají běžci dlouhou cestu. Svým způsobem nejsou jediní: dnes, mezi současnými trendy, můžete najít pár věcí, které vstoupily do světa módy z šatní skříňky. Samozřejmě, aby se nezdálo, že by se nosili náhodně zespodu, museli běžci podstoupit některé transformace: získat kapsy, kapsulu, ozdobné prvky. Dnes tyto kalhoty šijí z nejrůznějších tkanin a přemýšlejí nad všemi maličkostmi.

Funkce na obrázku

Mnoho lidí si myslí, že běžci jsou nejpohodlnější kalhoty, protože nesedí na postavu, jsou prostorné a zdarma. Oni jsou odlišeni od jiných stylů společným rysem - široký měkký pás a gumičky na kotnících. Obvykle sedí na bocích volněji než na tele.

Výhodou takové věci je, že vytváří viditelné zeštíhlení a hladkost těla.

Všichni běžci!

Sport je otevřen pro obě pohlaví a takové sportovní oblečení je vhodné jak pro skutečné brutální macho, tak pro křehké dívky. Joggers jsou všestranné oblečení, které si oblíbilo dospělé i děti. Ačkoli většina výrobců preferuje výrobu jak mužských, tak ženských modelů, mezi odrůdou na trhu existuje mnoho unisex běžeckých kalhot.

Pár slov o botách: co s sebou mají běžci?

Dámské kalhoty se nosí nejen s tenisky, snickers a břidlice. Možnosti krásné poloviny lidstva jsou však o něco širší. Je-li těžké si představit, že muži ve společnosti stylových firemních bot jsou běžci, dámy často nosí tyto útulné kalhoty s vysokými podpatky. Dokonale zapadají s jehlovými sandály se spoustou popruhů, bot na masivní platformě, klasických čerpadel. Samozřejmě, že nikdo nezrušil krokodýly, espadrily, tenisky, atletickou obuv, baletní byty - to vše dobře vyhovuje ženským běžcům.

Vhodné detaily skříně

Joggers pro ženy, stejně jako pro muže, dnes jsou vyráběny v různých stylech. Klasika tohoto žánru není jen sport, ale také oblíbená příležitost pro všechny. Přemýšlejte v obraze a pokračujte z místa, kam chcete jít.

V posilovně můžete nosit pletené kalhoty v kombinaci s módními teniskami. Neváhejte kombinovat světlé barvy.

Pro výlety nebo procházky si vyzvedněte pohodlné boty na rovném, velkolepém vrcholu. Kalhoty se perfektně hodí k vestám: může to být sportovní model hip-length, vybavený kapucí nebo naopak - zkrácený, minimalistický.

Kluci často vybírají nafukovací vesty pro tyto kalhoty, trička bez rukávů, mikinu. Dnešní běžci jsou velmi oblíbení u těch, kteří milují sport, outdoorové aktivity, turistiku a cestování.

Ageless denim

Megapopulární džínové kalhoty si zaslouží zvláštní zmínku. Milovají je zástupci obou pohlaví různého věku. Kombinujte džínové běžce se sněhově bílými tričkami, topy s jasnými potisky, vyzvedněte si módní spojky nebo obálky. Tyto kalhoty mají přísnou vazbu na běžný každodenní styl, takže to nemusí být vhodné všude - na to nezapomeňte. Je lepší jít na turistickou exkurzi, mimo mistrovskou třídu fotografického umění, seminář pod širým nebem.

Pro zvláštní příležitosti

Dámské běžkyně jsou často šité ze šumivého saténu nebo jiných tkanin určených pro večerní nošení. Tyto kalhoty v kombinaci se sofistikovanými botami, elegantním topem nebo halenkou, stejně jako večerní dekorace jsou ideální pro návštěvu divadla, restaurace, recepce.

Kancelářské běžce

Moderní obchodní móda je obecně zcela demokratická, nicméně v ní jsou nějaké tabu. Jeden z hlavních zákazů se týká sportovního oblečení. V kanceláři s přísným oblečením, mikiny, pletená trička a jiné oblečení, které jsou alespoň trochu jako tepláky nejsou povoleny. Ale běžcům se to podařilo dostat tam a tam ... Tyto lakonické kalhoty dokonale zapadají do klasických bund, neutrálních topů a elegantní obchodní obuvi. Zároveň jemně zdůrazňují ženskou sexualitu, přiléhají štíhlé kotníky a volně proudí kolem postavy.

Samozřejmě, pokud hledáte pro ženy běžec, ve kterých můžete jít do práce, dávejte přednost modely vyrobené z tlustých tkanin, a nechte pletené oblečení na ležérní styl.

Pro mladší generaci

Mnoho matek věří, že běžci jsou perfektní oblečení pro děti. Je vhodné běžet a procházet, jezdit na houpačce a sklouznout po skluzavce, a vypadají prostě úžasně! Vzhledem ke zvláštnostem řezu se běžci dobře hodí téměř na jakoukoliv postavu.

Děti se také líbí toto pohodlné, stylové a tak podobné oblečení pro dospělé.

Běžec doma

Je zde další část šatní skříně, která je často šitá podle principu těchto kalhot - pyžama. Joggers jsou velmi populární oblečení pro domácnost a spánek. Koneckonců, sám se sebou, nebo dokonce se svými blízkými, musíte také vypadat skvěle, že? Útulné kalhoty jsou skvělé pro domácí sportovní oblečení nebo roztomilá pyžama.

Klasika žánru

Nejznámějším a nejrozšířenějším modelem běžců však zůstává jejich původní provedení. Tepláky s kalhotami tohoto typu můžete vidět ve sbírkách nejlepších sportovních značek na světě: Riboque, Nike, Columbia, Adidas a mnoho dalších. Designéři doplňují své mikiny, saka s kapucí, bundy. Klasické bundy se zipy jsou stále relevantní, i když v této sezoně většinou upřednostňují modely, které postrádají zip.

Pokud si vyberete pohodlné oblečení pro procházky, rekreaci a sport, nezapomeňte věnovat pozornost běžcům. Stejně jako ostatní funkční a praktické oblečení budou v trendu déle než jeden rok.

arrow