Redakce Choice

Velikost podprsenky a jak ji správně vybrat?

Anonim

A tak, aby se určila velikost podprsenky, je nutné měřit obvod pod poprsí.

Zpravidla jsou všechny velikosti podprsenek uvedeny v amerických palcích. Pro správné vytvoření myšlenky velikosti musí být inci převedeny na centimetry. Za tímto účelem rozdělte obvod na 2, 55 cm a přidejte k výslednému číslu 5.

Jak to udělat: Obvod pod bustou 80 cm rozdělíme na 2, 55 cm = 31, 37, inccha + 5 = 36, 37, zaokrouhlujeme dolů, ukazuje se, že je to velikost 36.

Každá žena ví, že pokud zjistíte nevhodnou podprsenku, pak to může vést k: poškozené osobě, bolesti zad a ramen, neustálé únavě a bolestem hlavy. Časem to může vést k chronickým onemocněním.

Mnoho žen tvrdí, že dobře chápou, jak si vybrat velikost podprsenky. Ale před výběrem velikosti, která vyhovuje ženě, měli byste zkusit několik velikostí podprsenky. A neudělejte to sami. Dívka je povinna postavit se rovně, a někdo jiný by měl dělat měření, například expert v obchodě s prádlem. Za druhé, při měření velikosti byste neměli věnovat pozornost velikosti nákupu svrchních oděvů.

Ve skutečnosti, hlavní důvod, proč ženy mají nevhodnou velikost podprsenky je, že obchody mají velký výběr standardních velikostí. Pokud se ženě líbila podprsenka, která nevyhovovala její velikosti, pak by si ji žena koupila jen proto, že jí byla sleva nebo se jí líbila barva nebo design.

Ve skutečnosti, hlavní důvod, proč ženy mají nevhodnou velikost podprsenky je, že obchody mají velký výběr standardních velikostí. Pokud se ženě líbila podprsenka, která nevyhovovala její velikosti, pak by si ji žena koupila jen proto, že jí byla sleva nebo se jí líbila barva nebo design.

A trochu více rad při výběru podprsenky.

Při nákupu tohoto výrobku stojí za to věnovat pozornost popruhům popruhů. Měly by se hladce pohybovat a držet popruh těsný, aby se upevnil hrudník, jak dáváte přednost. Pochopte, jak dobře máte podprsenku, můžete jen během montáže. Podívejte se, jak pevně zapadají poháry a zda korzetová základna netlačí na hrudník. Spodní část podprsenky, která by měla být upevněna pod lopatkami, by měla být umístěna co nejníže.

Podprsenky se širokými popruhy jsou prezentovány jen do kategorie fashionistas, kteří se chtějí pochlubit její poprsí. Tento typ podprsenek se nejlépe nosí pod tenkým svetrem V-neck.

Velikost podprsenky je variabilní hodnota, která se může lišit v závislosti na tělesné hmotnosti nebo během těhotenství nebo kojení. Proto, pokud si všimnete, že máte v podprsence nepohodlí, změřte znovu. Pro kojící a těhotné ženy jsou vyrobeny speciální měkké podprsenky, které jsou vyrobeny z přírodních vláken.

Podprsenka bez popruhů. Tato podprsenka má jiný tuhý design. Materiál samotný a materiál šálků jsou pevnější, protože podpírají prsa bez pomoci popruhů. To je dáno tím, že hmotnost je rozložena na stuze živůtku.

Tyto podprsenky nejsou vhodné pro všechny ženy, například ženy s velkými prsy, bude těžké najít takovou podprsenku.

Jak si vybrat takovou podprsenku?

Když přijdete do obchodu, věnujte zvláštní pozornost množství zboží, které vás zajímají. Z toho bude záležet na pohodlí takové podprsenky. I když jste si jisti velikostí hrudníku, zkuste to přesně. Mělo by se Vám hodit právě včas, protože velká velikost této podprsenky ustane a ten malý stiskne hrudník. Když se pokusíte o podprsenku, zvedněte ruce, pohněte se kolem, pokud nic nezasahuje a to neklouzne, znamená to, že je to váš model.

arrow