Redakce Choice

Velikost pánských džíny, které se rozhodnou koupit na internetu, je snadné a jednoduché!

Anonim

Při nákupu oblečení z internetového obchodu, téměř každý čelí jednomu problému - výběr správné velikosti. Zdá se, že bez montáže není možné přesně určit, které džíny se hodí a jak budou po pořízení sedět. Obecně platí, že velikost pánských džíny, například v Americe a Rusku, je velmi odlišná, a není faktem, že pokud člověk nosí kalhoty určité americké velikosti, pak bude nosit oblečení stejné velikosti, ale jiného výrobce. Ukazuje se, že v různých zemích mohou mít výrobci jinou dimenzionální síť.

Aby bylo pro vás jednodušší zvolit správný model, musíte věnovat pozornost skutečnosti, že mnoho internetových obchodů přijímá další opatření z položek, které prodávají. Pro začátek, přibližná velikost pánských džíny je určena s pomocí oblečení, které jsou již tam, za předpokladu, že dobře sedí na obrázku. Ale musíte vědět, že nákup oblečení on-line, neměli byste se podívat na štítky vašich věcí. Je také nutné provádět měření, která vám pomohou vybrat si věc, aniž byste ji vyzkoušeli.

Americká velikost pánských džíny se skládá ze dvou velikostí. První - objem v pásu, označený písmenem W. Číslo, které stojí vedle - to je hodnota této hodnoty v palcích. Délka nohy je označena písmenem L, je uvažováno, počínaje bodem konvergence švů mezi nohama podél vnitřního švu, a číslo stojící vedle ní je hodnota v palcích. Chcete-li zjistit objem v pase, musíte znát svou ruskou velikost. Například, jestliže osoba nosí 52., pak 16 vezme pryč od 52 a to dopadá 36W. Délka nohy může být vypočítána velmi snadno a závisí na růstu. Pokud je 170-185 cm, pak bude velikost 32L, pokud je větší, znamená to 34L, a pokud je menší, pak 30L.

Tato velikost pánských džíny je přibližná. Měření lze přesněji určit, pokud má zdroj další digitální hodnoty W a L. Obecně odborníci doporučují vzít kalhoty, které jsou doma a které dobře zapadají do obrázku, změřit je tímto způsobem a pak je porovnat s výsledky v internetovém obchodě . Taková délka je v současné době velmi módní, takže nohavice pokrývají boty. Ale neměli byste si vybírat kalhoty se slovy "pokud něco, můžete zkrátit", protože v tomto procesu nejen estetická strana může trpět, ale také tkanina může být deformována, což není příliš dobré pro oblečení, zejména nové. Samozřejmě, pokud neexistují žádné jiné možnosti, pak můžete ohnout dno, ale to musí být provedeno, pokud je tkanina elastická a měkká. Jakýkoli internetový obchod s pánskými džíny, v případě, že výrobek neodpovídá kupujícímu, vezme si ho zpět, takže se nebuďte naštvaní, pokud se něco nehodí, protože do 14 dnů máte právo vrátit zboží prodávajícímu.

Obecně platí, že oblečení pro silnější sex jsou uvedeny pro čtyři typy postav: N je standardní rozměry (42-82, výška je 162-207 cm), U je pro podsadité muže (50, 174-179), B je velký objem v pásu, S - to je oblečení pro štíhlé kluky. Lze tak sestavit individuální tabulku velikosti pánských džíny za účelem nákupu oblečení na internetu, aniž by se obávala, že nebude odpovídat normám.

arrow