Redakce Choice

Co dát dívce 6 let: nápady, fotografie

Anonim

Zdá se, že není tak těžké myslet na dar, který by dal dívce 6 let. V každém obchodě s hračkami jsou všechny regály zaplaveny zbožím speciálně určeným pro radost dětí. Když však dospělý dospěje k jednomu z těchto supermarketů, ukazuje se, že pro navigaci tohoto moře hojnosti není tak snadné. A je to obzvláště těžké pro ty, kteří nemají své děti - při hledání důstojného daru pro neteři nebo dceru přítelkyně, prostě vyběhnou do očí.

Co tedy dát dívce 6 let?

Pravidla výběru dárků

V tomto věku už dívky nejsou baculaté a nemotorné holčičky, jsou už dost chytré, aktivní a tyto ženské vlastnosti se v nich projevují jako koketování a touha vypadat krásně. Současně šestileté děti stále zcela neoddělují fantazii od skutečnosti: věří v víly, skřítky, jednorožce a dobré kouzelníky. A ve svých snech se každý vidí jako okouzlující princezna.

A co dát dívce 6 let na Nový rok nebo narozeniny v tomto případě? Chcete-li se rozhodnout správně, musíte postupovat podle několika jednoduchých pravidel:

 1. Měli byste vždy vzít v úvahu zájmy a preference dítěte: některé děti, jako jsou panenky a měkké hračky, zatímco jiné se jich v zásadě nedotýkají a dávají přednost hrám na čerstvém vzduchu.
 2. Neměli byste si promítat vzpomínky na dětství na dívku: kdybyste snili o dětském domku pro panenky, nebylo by to pro ni nutně vítaným dárkem. Časy se změnily as nimi se hračky změnily.
 3. Nezapomeňte vzít v úvahu věk dítěte a jak moc je dívka před svými vrstevníky ve vývoji. Některé narozeninové dívky po dobu 6 let mohou plně darovat hračku určenou pro děti 8-10, ale je nepravděpodobné, že by se zajímaly o zboží určené pro děti ve věku 3-5 let.
 4. Hračka není jedinou možností. Existuje mnoho dalších věcí, které bude holčička milovat.

Tradiční: co dát dívce 6 let

Tam jsou některé dětské hračky, které jsou obvykle uvedeny na malé princezny. Například, často kupují panenky - velké děti, které je třeba krmit a koupat, nebo okouzlující fashionistas, kteří potřebují, aby byl česán a oblečený v krásných šatech. Pokud má dívka ráda panenky, pak je to vhodný dárek. Musíte se však nejprve poradit s rodiči, protože dítě již pravděpodobně má malou sbírku. Možná vám bude doporučeno koupit něco z příbuzných produktů, jako je dům Barbie nebo panenka.

Měkké hračky budou také dobrou volbou - malý medvídek nebo legrační zajíc potěší narozeninovou dívku. Jen nemusíte dávat obrovská zvířata, která stěží projdou dveřmi - dívka je z takového netvora pravděpodobně šťastná, ale její rodiče nejsou.

Co můžete dát dětem po dobu 6 let? Dívky v tomto věku milují hry sady: pro vytváření účesů, lékařské nástroje, nádobí a hračka deska. V poslední době jsou v prodeji nádherné mini-kuchyně: sada nábytku s osvětlením a imitací domácích spotřebičů.

Založený na oblíbených karikaturách a pohádkách

Jaká další hračka dá dívce 6 let? Děti v tak mladém věku jsou velkými fanoušky karikatur. A oni budou rádi, že obdrží jeden z jejich oblíbených postav jako dárek. Takže stojí za to se ptát, jaký druh karikatury, show nebo možná pohádky má rád malou princeznu. Zde je několik možností:

 • "Můj malý poník." Hračky ve formě Celestia a Sparkles potěší dívku.
 • Winx Club. Pohádkové panenky s křídly, o nichž sní každá narozeninová dívka.
 • Monster High. Kreslený film vypráví o životě dětí různých monster, jako je Dracula a Frankenstein. V prodeji je spousta tématických hraček, včetně panenek všech postav.
 • Peppa Prase. Navzdory tomu, že se tato série může zdát příliš jednoduchá pro šestileté dítě, děti ho prostě zbožňují. A měkká hračka v podobě jedné z postav se jim bude hodit.
 • Barbie. Tam je celý vesmír karikatury a hry věnované život a dobrodružství Barbie. A mnoho dívek, stejně jako jejich matky ve své době, raději dostat tuto miniaturní blondýnka jako dárek (nicméně, tam jsou jiné postavy) s bezchybnou postavu.

Sady pro mladé módy

Jste ještě nerozhodnut, co dát dítě na 6 let? Dívka si může něco vyzvednout z rubriky "pro malé módy." Koneckonců, ona se snaží být jako její matka ve všem - ona může točit na dlouhou dobu před zrcadlem, chytit se a dokonce i tiše vylézt do starší sestry make-up pytel.

Dobrou volbou by bylo slavnostní oblečení - načechrané šaty, krásné tričko s kamínky, letní šaty s jasným potiskem. Ale neměli byste dávat každodenní a praktické věci - rodičům to nevadí, ale dítě tento dar neocení.

Vynikající možností by bylo jakékoliv elegantní příslušenství - luky, krásné vlásenky, ráfky (čelenky), šperky, atd. Můžete také představit krabici, ve které si dívka může udržet veškerou zábavu.

Můžete také dát trochu módy:

 • vlastní kosmetická taška se sadou dětské kosmetiky: sada obvykle obsahuje toaletní vodu se slabým ovocným pachem, rtěnkou a lakem z jemných růžových tónů a stíny;
 • stylová kabelka nebo spojka;
 • jasný deštník;
 • sada hřebenů.

Hračky z rubriky "pro chlapce"

Neměli byste si vybrat dárek pouze z rubriky "pro dívky". Není obvyklé dát panenku chlapci v naší zemi, což může být považováno za urážku. Ale holky mohou dát nějaké hračky, včetně těch určených pro druhé pohlaví. Takže pokud si přejete, můžete předložit železnici, sadu aut nebo pistoli, která střílí měkkou střelu.

Navíc, mnoho dívek miluje návrháře, například "Lego". Kromě toho jsou tematické, a nemůžete sbírat prostor bojovník, a hrad pro princeznu nebo farmu.

Sportovní téma

Holčičky musí rozvíjet nejen intelekt, ale i tělo. Mobilní, atletické děti, které tráví spoustu času venku, jsou méně nemocné a vytrvalejší než jejich vrstevníci.

Co dát dívce 6 let? Podle rodičů, dary se sportovní zaujatostí vždy potěší jejich děti. Mladý fidget může koupit:

 • jízdní kolo;
 • kolečkové brusle (musíte zakoupit ochranu);
 • hula hoop;
 • lyžování (pokud se dívka líbí tomuto sportu).

Badmintonové rakety, skluzavky nebo velký nafukovací míč budou vždy vhodné.

Kreativní sady

Holčičky často milují dělat něco vlastníma rukama. V tomto případě můžete darovat sadu pro vyšívání. Ve specializovaných odděleních jsou tyto sestavy prezentovány v širokém rozsahu. A můžete si vyzvednout věk dítěte a požadovaný směr. Může to být například sada pro:

 • Šicí oděvy pro panenky;
 • steh se stehem;
 • malba barevnými skly na plátně nebo skle;
 • výroba šperků a řemesel z kamínků;
 • beadwork;
 • výroba domácího mýdla v různých formách nebo svíčkách;
 • Šicí měkké hračky;
 • výroba řemesel z hlíny.

Každý takový soubor je doprovázen podrobnými pokyny, takže i malé děti mohou vykonávat celou práci.

Knihy

Pokud stále přemýšlíte o tom, že dáte dívce 6 let, možná budete muset jít na odpověď do knihkupectví. Moderní knihy jsou krásné - světlé, s obrovskými a barevnými ilustracemi a různými zajímavými dodatky v podobě vložek a samolepek. Někteří mohou pochybovat, že se jedná o vážný dar, pokud jde o peníze, a nebude to příliš skromné? Ale poté, co šel na oddělení knihy, pochybnosti zmizí sami - vysoce kvalitní a krásné dětské encyklopedie lze zakoupit za cenu 800-1000 rublů, a drahé dárkové edice může stát několik tisíc.

Přístroje a elektronické hračky

Všechny moderní děti jsou dobře obeznámeni s miniaplikacemi. A téměř každý má svůj zbrusu nový smartphone, notebook nebo tablet. Ale pokud narozeninová dívka ještě nemá nic z tohoto seznamu a máte potřebné množství, pak otázka, co dát dívce 6 let, sama o sobě zmizí. Ale v tomto případě je nutné se poradit s rodiči - možná připravují podobné překvapení, nebo budou požadovat požadovaný model.

Není však nutné zvolit pouze mezi smartphonem a tabletem. Existují i ​​další možnosti, například:

 • Hudební taneční koberec;
 • 3D pero;
 • kvadrokoptéra;
 • rádiově řízená létající víla;
 • noční světlo projektor „hvězdnou oblohu“;
 • spuštění alarmu;
 • Dětská kamera;
 • přenosná herní konzole.

Seznam může pokračovat donekonečna a dnes v obchodech najdete nejneočekávanější a nejzajímavější pomůcky pro děti. Pokud vám rozpočet neumožňuje něco koupit z tohoto seznamu, můžete jednoduše (na doporučení rodičů) zaplatit za jednu nebo několik interaktivních vzdělávacích a rozvojových her na internetu.

Zobrazení

Co dát dívce 6 let? Níže uvedená fotografie ukazuje, že můžete dát nejen věci a hračky, ale také dojmy. A možná to bude nejživější, žádoucí a nezapomenutelný dárek.

Jaké možnosti lze zvážit? Může to být:

 1. Jít do filmů. Nová kresba, ke které ještě nebyla přijata, podpořená velkou porcí zmrzliny s čokoládou, určitě zanechá příjemný dojem.
 2. Navštivte kluziště nebo vodní park. V tomto případě je lepší hrát na kontrast: pokud je dovolená v létě, pak stojí za to ponořit se do zimní atmosféry, a v zimě můžete jezdit na tobogány.
 3. Výlet do své oblíbené dětské kavárny s hernou. Ta dívka to pochopitelně ocení, když ji vezmete do herny, která volá 2-3 z jejích přátel.
 4. Jízda na koni. Strávit pár hodin putováním parkem a jízdou na všech typech kolotočů ... Co by mohlo být krásnější!
 5. Pokud již byla celá dostupná zábava mnohokrát otestována a nudná pro dítě, může se vyplatit pěší turistiku. Pokud jsou narozeniny v létě, pak můžete jít na jeden den s přenocováním. Stan, táborák, hvězdná obloha, jídlo vařené na otevřeném ohni - moderní děti nejsou zkažené pochodující romantikou a určitě si na takové dobrodružství jistě vzpomenou.

arrow