Redakce Choice

Sukně-kalhoty: módní trend nebo klasika z módy?

Anonim

Nelze říci o stylu sukně-kalhot, že se jedná o „poslední pískání“ módy, trend sezóny atd. Ale zároveň, takový řez nikdy nezmizel z pódií - ne, ne, ano, a to bude blikat ve sbírce slavných návrhářů. Sukně-kalhoty vždy najdou slušné místo v šatníku mnoha žen. A to je zasloužené, protože tento model oblečení kombinuje pohodlí a ženskost zároveň. Docela často, jen s širokým krokem, můžete vidět, že se jedná o dvě kalhoty.

Plášť kalhot je tradičně vyroben z lehce tekoucích tkanin, které padají a tvoří vlny. Délka takového šatníku může být buď až do kolena nebo na podlahu. Můžeme říci, že se jedná o typ rozšířených kalhot z boků, kde jsou na pásku další záhyby. To vše umožňuje použití více tkanin, takže kalhoty jsou širší a šité dohromady se podobají sukni.

Prohlídka historie

Vrchol popularity tohoto oblečení dopadá na temperamentní devadesátá léta. To bylo pak, že každý self-respektující fashionista byl povinen mít takovou věc ve svém šatníku. Vedla v módních přehlídkách návrhářů.

Ale ve skutečnosti první vzhled tohoto modelu spadá do devatenáctého století. Dlužíme jim ženu z Holandska, která přišla s takovým střihem pro pohodlí na kole. Pak se nová věc nepřijímá a dlouho zapomíná.

Jak se nosí?

Vzhledem k tomu, sukně-kalhoty dělá dno objemný, pravidlo funguje zde: široký dno - úzký vrchol. To znamená, že pod takovým modelem se perfektně hodí roláky, halenky, svetry atd. Vrchol by měl být poměrně stručný a kompaktní.

Vysoký pas bude vizuálně dělat nohy delší a bude skrýt existující nedostatky v podobě zaoblené bříško. Proto jsou sukně kalhoty nejvhodnější pro ženy s formami a širokými boky. Pas může být zdůrazněn širokým pásem, zastrčeným uvnitř halenky. Za chladného počasí můžete hodit krátkou bundu.

Kombinovat tento styl s svetry a prodlouženými vestami, je nutné zdůraznit siluetu pásu tak, aby nevypadal beztvarý a pytlovitý.

Pokud jde o boty, boty na klínu nebo vysoké platformě, které jsou téměř skryté kalhoty, jsou nejlepší.

Štíhlé dívky si také mohou dovolit tento model. V tomto případě, postava vypadá ještě elegantnější a křehčí, a pas je velmi úzký.

Můžete najít mnoho různých stylů sukně-kalhoty: fotografie pro každý vkus, barvu, styl, v kombinaci s různými oblečení.

Pokud vyberete části obrázku, musíte zvážit barvy a materiál hlavního stylu. Například, pokud se jedná o letní verzi s módním květinovým vzorem v této sezóně, pak top, boty a kabelky by měly být prosté neutrální odstíny, které jsou také přítomny v sukni.

Univerzální možností je sukně - kalhoty ze saténu. Tato tkanina vypadá bohatě sama o sobě, takže nepotřebuje další dekorativní prvky. Pokud je model šitý z jednoduchého a monofonního materiálu, můžete si vybrat kontrastní pás nebo místo něj použít krásný hedvábný šátek. Jedním slovem všechna stejná pravidla fungují stejně jako u jiných oděvů.

arrow