Redakce Choice

Hádej značka: historie značky, rozsah, recenze

Anonim

Charakteristickým rysem značky Guess je kombinace klasických a nejnovějších módních trendů, která je jasně vyjádřena v produktech této společnosti. Vzhledem k tomu, že vyráběné sbírky se vyznačují sofistikovaností, kontrastem a nepředvídatelností, značka Guess nemůže být zastaralá. Jakýkoliv kupující bude vždy v navrhovaných a neustále aktualizovaných kolekcích přesně určovat směr, který odpovídá jeho osobním preferencím.

Historie značky

Vzhledem k tomu, mnoho zájemců, kteří mají zájem o tento produkt mají zájem, Guess, jehož značka stojí za to vědět, že zakladatelé jsou bratři Paul a Maurice Marchiano. V roce 1981 otevřeli malý obchod s oděvy v Los Angeles, který byl velmi úspěšný. Od té chvíle začala historie značky Guess, která je dnes široce známá po celém světě.

Bratři Marciano se narodili v Maroku a vyrůstali v Marseille a v době, kdy byla značka založena, byli již majiteli francouzského řetězce obchodů. Nicméně, vzhledem k tomu, že bratři dlužili státu asi 9 milionů franků daní, museli rychle jít do zámoří, kde byli schopni rychle změnit svůj malý obchod s oblečením na světově proslulou značku Guess.

Stojí za to vědět, že na počátku 80. let, džínové bundy a kalhoty byly normální pracovní oděvy, protože tato tkanina je velmi pohodlná a trvanlivá. Bratři Marciano však dokázali tento neobyčejný produkt přeměnit v elegantní a módní oděv, který má originální design. Byly to těsně přiléhající džíny se zipy u kotníků. Kromě toho byly tyto kalhoty prodávány lehce opotřebované, což v té době bylo skutečnou inovací. Tyto výrobky byly navíc mnohem měkčí a lehčí než běžné džínové kalhoty.

Prodejna Bloomingdale's, která prodávala tuto šarži džíny, ji prodala za pár hodin, i když náklady na zboží byly poměrně vysoké. Brzy značka Guess stejně rychle dobývala trhy nejen celé Ameriky, ale celého světa.

Bratři Marciano se však nezastaví na vavřínech a v roce 1984 se rozhodli zvládnout modernější segment trhu a zahajovat hodinky Guess. Historie značky byla obohacena o nové úspěchy. Vysoce kvalitní zboží, stejně jako jeho stylovost umožnila tvůrci rychle dosáhnout slávy ve světě. V současné době existuje přibližně 12 000 prodejen hodinek Guess, které jsou „rozptýleny“ v 70 zemích.

Značkové výrobky

Kromě džín a hodinek vyvíjí, vyrábí a prodává velké množství dalších výrobků, takže roční obrat značky se odhaduje na více než jednu miliardu dolarů.

Také značka Guess nabízí svým zákazníkům řadu oblečení, která zahrnuje:

 • pleteniny;
 • bundy;
 • šaty;
 • Trička;
 • kalhoty;
 • šortky;
 • sukně;
 • Plavky;
 • kombinézy.

Doplňte směr oděvní řady šperků, obuvi a doplňků - tašky, opasky, brýle.

Reklamní kampaně značky Guess mnohokrát získaly ceny na různých festivalech, což způsobilo soucit poroty a diváků.

Hádej propagace značky

Bratři Marciano jsou originální nejen ve vývoji svých výrobků, ale také v metodách propagace vlastní značky. Nesnaží se ukládat své zboží každému - zaměřují se pouze na malou skupinu lidí. Nejčastěji se jedná o moderní mládež, která vede aktivní život, který musí být neustále zdůrazňován novými stylovými věcmi a doplňky.

Aby se značka Guess stala populárnější, používají se různé strany, dary, soutěže, ceny atd. Soutěž Faces to Watch je obzvláště populární a mohou se do ní zapojit všichni mladí lidé. K tomu je třeba zaslat informace o sobě a fotografii na webové stránky společnosti. Vítěz soutěže obdrží smlouvu na inzerci hodinek Guess na jeden rok.

Díky této soutěži dokázala společnost přilákat do svých řad spoustu mladých lidí, kteří o ní aktivně hovoří svým přátelům. Konec konců, každý hlas těchto lidí vážně zvyšuje šanci dostat se do závěrečné části soutěže a příležitost stát se hlavní tváří těchto hodinek.

Sortiment

Jak bylo uvedeno výše, produkty společnosti jsou zastoupeny v různých oblastech - obuv, doplňky a oděvy. Všechny oděvy Guess jsou zároveň rozděleny do 3 řádků:

 1. Hádejte - tato kategorie zahrnuje ležérní, sportovní a džínové oblečení pro muže a ženy. Takové věci se liší kvalitou a stylem.
 2. Guess Kids je krásné a kvalitní oblečení pro děti od roku do 16 let. Pohodlné a bezpečné věci z této kategorie budou chtít koupit kteréhokoli rodiče.
 3. Guess by Maciano - to zahrnuje prémiové oblečení, které má vyšší cenu. Je to ideální volba pro speciální příležitosti a obchodní jednání.

Oblečení Guess si můžete koupit v téměř každém koutě světa, protože této společnosti se již podařilo dobýt trhy mnoha zemí. V poslední době se výrobky Guess staly dostupnými pro ruské zákazníky. V Moskvě GUM můžete vidět butik Guess, ve kterém jsou kolekce bot, oblečení a doplňků prezentovány v široké škále.

Hodinky této značky jsou obdařeny jedinečným designem a designem. Pro jejich výrobu se používají materiály té nejlepší kvality a slavní návrháři přitahovali tvorbu modelů.

Pánské hodinky

Pro kupující mužů je kolekce hodin reprezentována následujícími řádky:

 1. Šaty Steel je produkt pro úspěšné muže, kteří jsou naprosto přesvědčeni o svých schopnostech. Obchodní kvality takového člověka lze snadno zdůraznit pomocí klidného a stručného designu a kvality.
 2. Trend - tyto hodinky jsou určeny pro mimořádné osobnosti, které přitahuje neobvyklý design doplňků.
 3. Sport Steel - tento sortiment hodinek vybírají aktivní muži. Prokazují tak svou bezvadnou chuť, mobilitu a přesnost.

Člověk jakéhokoliv druhu a postavení v životě si může pro sebe koupit nejvhodnější výrobek, který společnost zastupuje.

Hodinky pro ženy

Pro zákazníky, designéři Guessu realizovali zajímavé a neobvyklé řady hodinek:

 1. Box Set - tato linka je vydána pro ženy, které milují klasický styl, ale chtějí neustále vystupovat z davu. Dokonalý design doplněný kameny a popruhy, které na hodinky skvěle vypadají.
 2. Šperky Ledies - překvapí každého elegantním vzhledem a originalitou, takže nebudou nikdy bez povšimnutí.
 3. Sport Steel - hodinky pro aktivní a sebevědomé dámy. Budou schopni zdůraznit nejen ženskost, ale i nezávislost svého majitele.

Při výběru dámských hodinek byste se měli spoléhat pouze na svůj vlastní vkus, protože jejich vývojáři se již postarali o svůj vzhled, design a styl.

arrow