Redakce Choice

Jak zjistit velikost ringu doma?

Anonim

Kroužky jsou nejoblíbenější šperky v obrovském sortimentu šperků. Tyto dekorace se používají k tomu, aby nabídly ruku a srdce, tyto produkty jsou symbolem manželství a loajality a nejlepším dárkem pro každou dívku.

Co je to velikost prstence

Nejjednodušší způsob je koupit prsten v klenotnictví, a to v přítomnosti osoby, které je určen, ale to není vždy možné. Obtížnost volby spočívá v tom, že tento výrobek má rozměry. Záleží na velikosti, zda se dekorace vejde na prst a jak těsně bude sedět na něm. Je téměř nemožné zvolit velikost prstence okem, protože se měří na nejbližší milimetr.

K dispozici je mezinárodní tabulka velikostí prstenů. V závislosti na zemi, kde se šperky vyrábějí, bude rozměrová mřížka odlišná. V postsovětských zemích je průměr v milimetrech obvykle označován jako velikost prstence. Analog milimetrových rozměrů v USA je digitální označení 4, 5, 6 atd., Stejně jako poloviční rozměry. Velikosti vyzvánění se mohou týkat měření kruhu v palcích. V Británii přijal písmo velikostí.

Co potřebujete vědět o velikosti kruhu

Velikost prstenu je nutné znát, abyste našli ten správný šperk, ale často to způsobuje určité potíže. Většina dívek zná velikost svých prstů, alespoň těch, kteří jsou zvyklí nosit prsteny, jak se snaží na šperky v obchodech. Současně se může měnit velikost prstů po celý život.

Jak zjistit velikost prsteníku je pro mnoho, zejména těch, kteří plánují překvapit milovaného člověka nebo milovaného člověka.

Také stojí za to vědět, že velikost závisí nejen na tloušťce prstů, ale také na šířce samotného výrobku. Zkušení klenotníci vždy přidávají čtvrtinu velikosti na široké prstence tak, aby volně procházeli falangou a pohodlně se nosili.

Kdy je lepší měřit velikost prstu

Existují určitá pravidla pro určování velikosti prstů.

Nesmíte zkusit na prstenci nebo změřit obvod prstu v dopoledních hodinách, protože otok končetin po noci je možné, a dekorace získané v této době večer bude skvělé. Ze stejného důvodu se nedoporučuje provádět měření po aktivních nebo sportovních aktivitách.

V létě, zejména ve večerních hodinách, jsou prsty mnohem tlustší než v zimě, takže při koupi kusu během tohoto období byste měli být připraveni na to, že v zimě bude příliš velký, a kus, který jste dostali během chladného období, se v létě nevejde na prst.

Jak zjistit velikost kruhu, aby nedošlo k omylu? Na výzdobě je nutné vyzkoušet v klidném stavu, při normální teplotě těla a životního prostředí. Pouze v tomto případě bude dekorace pohodlně nosit kdykoliv během roku, a to je velmi důležité, zejména pokud jde o snubní prsteny, které jsou přijímány neustále.

Jak zjistit velikost prstenové dívky

S určením velikosti pro sebe, zpravidla nejsou žádné problémy. Nicméně, když chcete udělat dar, a ještě více, pokud jde o návrh ruky a srdce, které by mělo být překvapením pro vaše milované, s tím, jak znát velikost prstenu, mohou vzniknout potíže.

Jednou z nejjednodušších možností by bylo požádat o velikost šperku na prstu dívky se svými příbuznými nebo přáteli, ale existuje velké riziko, že budou mluvit.

Dalším způsobem, jak zjistit velikost prstence na dívčím prstu, je vzít si prsten, který už nosí. V nejúspěšnějším případě s ním, stojí za to jít do klenotnictví nebo na pána, pokud máte v plánu, aby se šperky na zakázku. Nicméně, pokud nemůžete vzít dekorace na dlouhou dobu, existují i ​​další možnosti.

Pro určení velikosti prstence můžete měřit jeho vnitřní průměr v mm, výsledná délka bude velikost, například 16, 5 mm - to je velikost 16, 5.

Pokud v okolí nejsou žádná měřicí zařízení, můžete se pokusit umístit dívčí prstenec na prst a označit místo, kde se zastaví perem. S touto značkou, bude možné zásnubní prsteny vyzkoušet na muže v obchodě.

Jak zjistit velikost ringu, pokud dívka nenosí šperky? Není zde mnoho možností. Budete muset počkat, až vaše milenka zaspí velmi tvrdě, a určit velikost prstu v jednom z dostupných domácích způsobů, aby ji nezvedla.

Jak poznat velikost ringu doma

Pro ty, kteří potřebují určit velikost šperků, existují speciální šablony. Díky nim může být zjištění velikosti prstenu nebo prstu doma velmi jednoduché.

Pokud není možné měřit prst, lze k speciální šabloně připojit existující prstenec. Kruh, se kterým se zcela shoduje, bude označovat odpovídající velikost dekorace.

Pokud prsten, se kterým můžete určit velikost, není po ruce, musíte měřit prst sám. Měření lze provádět pomocí nitě, kusu papíru nebo speciální šablony s pravítkem.

Použití šablony poskytne nejpřesnější měření, ale bude tak obtížné tak nepozorovaně dělat. Tato metoda stanovení velikosti je vhodná, když se získá prsten - ne tajná událost.

Nepostřehnutelně můžete měřit obvod prstu pomocí nitě, řezat jej v místě, kde bude blízko začátku kruhu. V tomto případě není nutné přitlačovat nit na prst příliš pevně, protože dekorace zvolená podle těchto měření nesmí později projít falangou. Výsledné vlákno může být připojeno k šabloně nebo změřit délku pomocí páskové míry a určit velikost prstence na mezinárodní tabulce.

Výběr kroužků pro různé prsty

Obtíže při určování velikosti prstence mohou vzniknout nejen tehdy, když chcete koupit šperky za dárek, ale také při výběru produktu pro sebe.

Nejčastěji děvčata nosí prsteny na prstenci nebo prostředním prstu a znají své velikosti na zub. V poslední době je však módní nosit je na palci a dokonce i na malíčku, jehož rozměry ne každý ví.

Nejjednodušší způsob je provést měření od klenotníka nebo v obchodě, kde jsou speciální šablony - měřidla prstů, pomocí kterých je velikost určena co nejpřesněji. Můžete také jen vyzkoušet na prsteny se vám líbí, protože často v šperky butiky jsou prezentovány v několika velikostech najednou.

Pokud potřebujete zakoupit zvonek na dálku, například přes internet, můžete určit velikost pomocí jedné z metod domácího měření. Je třeba mít na paměti, že každý prst má určité vlastnosti.

Index a prostředníček jsou přibližně stejné a jejich velikost je poměrně jednoduchá. S vyzváněcím prstem není žádný problém. Při určování velikosti palce je třeba vzít v úvahu, že prstenec musí projít poměrně objemným falangem a zároveň bude mít možnost sedět na prstu, takže pro určení velikosti je třeba vzít v úvahu průměr prstu v nejširším místě.

Dekorace pro malý prst by měla sedět dostatečně pevně, protože se snadno ztrácí.

Velikost prstenu je nejdůležitějším parametrem při výběru šperků. Měření velikosti prstu nebo prstenu je snadné, pokud víte o malých tricích a různé šablony a tabulky vám jistě pomohou.

arrow