Redakce Choice

Váš Guangzhou Průvodce: Nakupování

Anonim

Četné prodejny a obchody se staly nedílnou součástí Guangzhou. Nakupování zde je tak populární, že je někdy obtížné, aby i zkušený turista pochopil rozmanitost zboží a butiků. Aby nedošlo k trávení většiny svého času na nákupy, je vhodné najmout zkušeného průvodce, který vám řekne, kde je výhodnější koupit jeden nebo jiný produkt. Náklady na průvodce však mohou mít za následek poměrně slušnou částku, a pokud nehovoří vaším rodným jazykem, budete muset najmout i překladatele, což je velmi drahé. Z tohoto důvodu je třeba předem dbát na to, aby se nákup v Guangzhou nestal jedním nepřetržitým problémem. K tomuto účelu většina cestovních kanceláří nabízí výběr jednoho ze zaměstnanců, jehož služby budou zahrnuty do celkových nákladů povolení.

Nakupování v Číně je tedy založeno na následujících typech obchodů:

  • nákupní centra;
  • knihkupectví;
  • střediska zahraničního zboží;
  • místní obchody a trhy.

Toto město má jednu velmi výhodnou funkci: můžete snadno najít produkty jakékoliv kvality kdekoli v Guangzhou. Nakupování se stává ještě příjemnějším, pokud nemusíte cestovat po městě při hledání správného produktu. V Guangzhou, můžete si koupit skutečné značkové výrobky, a velmi hodný analogové, ne-li upřímně levné falešné. V tomto městě je produkt pro peněženku jakékoliv tloušťky!

Pokud nemáte peníze na značkové výrobky, bylo by vhodné jít na burzu. Dostat se na to je snadné, stačí zavolat taxi nebo jít dolů do metra, ale aby se zabránilo mnoha nebezpečím, které čekají na cizince, určitě potřebujete průvodce.

Akciový trh je komplex budov naplněných různými druhy oděvů a obuvi a každá budova je určena k prodeji určitého typu výrobku, takže nemusíte chodit po celém trhu při hledání například nových bot, protože všechny boty se prodávají ve stejné místnosti.

Dalším důležitým detailem, který je třeba vzít v úvahu při cestě do Guangzhou: nakupování na akciovém trhu je možné pouze v případě, že máte jüan, a žádný prodejce nepřijímá plastové karty nebo dolary.

Pokud se chcete dobře smát, projděte si místní nákupní centra a podívejte se na čínské ochranné známky. Samozřejmě, mezi nimi jsou poměrně slušné značky, které produkují kvalitní a stylové oblečení, ale jména butiků a jejich loga do značné míry pobaví i kupujícího, který značky nezná. Pokud jde o ceny oblečení, neliší se od evropských a ruských, ale kvalita výrobku může být mnohem nižší. Chystáte se nakupovat v nákupních centrech, nečekejte, že ušetříte, protože tam jsou akciové trhy, takže se rozhodnete, co necháte neporušené - peněženku nebo nervy.

Mnoho cestovních kanceláří není bez důvodu nazývá výlet do Guangzhou nákupní turné. V příjemném prostředí se však nemusíte naladit na příjemnou zábavu. Teplota pod 40 let v létě a obrovské množství lidí, kteří se po celém městě pohybují téměř nepřetržitě - to jsou hlavní nevýhody Guangzhou. Nakupování v takových podmínkách bude vyžadovat maximální koncentraci a bezprecedentní expozici, takže než jdete na tzv. Nákupní turné, pomyslete si několikrát, zda hra stojí za svíčku.

arrow